Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Da li postoji neka app koja moze da ocisti "Other" folder na Huawei(Honor) telefonu?
 
Preporuka free alternative za tasker i IFTTT? Potrebno mi je da se ugasi zvuk i upali vibracija kad se telefon konektuje na kucni wifi i obrnuto kad se diskonektuje. Trenutno koristim IFTTT, ali isti uspe da izvrsi task svaki drugi put tj. nije uopste konzistentno.
 
Preporuka free alternative za tasker i IFTTT? Potrebno mi je da se ugasi zvuk i upali vibracija kad se telefon konektuje na kucni wifi i obrnuto kad se diskonektuje. Trenutno koristim IFTTT, ali isti uspe da izvrsi task svaki drugi put tj. nije uopste konzistentno.

Automate ili Automatelt.
 
Jel vam skida kredit kad aktivirate whatsapp ili telegram, fb msg?? Meni nešto skida stalno kredit kad aktiviram iznova telefon.

Bacila je svemir zeku
 
Da li je moguće obeleživače iz Chrome browsera prebaciti u neki drugi, npr Samsung pregledač?
 
Samsung browser je možda i najbolja njihova aplikacija koja ispod haube ima google chrome "motor" :)
Imaš na računaru u chrome web store samsung dodatak za to ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Azurirao sam danas Google aplikaciju, i sada mogu da dodam onaj widget za datum i temperaturu(kao na pixel telefonima). Medjutim, pokazuje mi samo datum, temperaturu nece. Kakva je situacija kod vas?
 
Код мене показује температуру.
На који виџет си мислио, сад видим да има и неки који показује само датум.
Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Azurirao sam danas Google aplikaciju, i sada mogu da dodam onaj widget za datum i temperaturu(kao na pixel telefonima). Medjutim, pokazuje mi samo datum, temperaturu nece. Kakva je situacija kod vas?
Otvori Google app, pa tapni na vreme, onda idi na tri tackice pored vremena, customize weather, podesi C umesto F i udari Finished..trebalo bi tada da ti se pojavi...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Сад се и мени појавило.
95937009fefb56927153fbcbb52de6ee.jpg


Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Otvori Google app, pa tapni na vreme, onda idi na tri tackice pored vremena, customize weather, podesi C umesto F i udari Finished..trebalo bi tada da ti se pojavi...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Gde se nalazi to vreme na koje treba da tapnem? :D
Screenshot_20180509-080955.png
 
Ево
758dba1f11cb4c47481a2863fb8af52d.jpg


Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Neka aplikacija za tacnu navigaciju i mogucnost offline navigacije

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Here maps su baš super korisne.. Free za skidanje offline sve super.. Meni je mnogo značila kad sam išao u češku

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Šta vam je bolje za gradski prevoz po većim evropskim gradovima, Google maps ili Here?
 
Potvrđujem za Moovit, za sada ga koristim samo u BG i odlična je i izuzetno korisna aplikacija

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Uh, probao sam moovit po beogradu i malo mi app deluje konfuzno i nepregledno...ono malo Google maps što sam koristio u inostranstvu za prevoz mi deluje kao mnogo logičnije i jednostavnije...možda i ja ne umem da je koristim kako treba, ali stvarno mi deluje zakomplikovano...
 
Poslednja izmena:
Pitao je za gradove eu.. Msm inostranstvo.. Dosta njih mi je baš nahvalilo movit.. Meni je mnogo pomogla u bg pošto nisam odstkle.. Kaže ti gde presedaš, ako treba, gde je najbliža stanica da odeš peške itd..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Sad vidim da je rekao da je mislio na inostranstvo :D moja greška. Ali svakako plan plus bolje kreira rute gradskog prevoza u Srbiji nego moovit
 
Logično jer je samo za srb
 
Nazad
Vrh Dno