Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

ima u meniju da se podesi osetljivost

Nije mi jasno sto kupujte taj c120,
privuce vas punjiva baterija?
tastatura?

mislim da ne postoji gori air mouse od tog, a tu bateriju cete puniti svaki cas.
Bice vise na punjacu nego u upotrebi.
Bas gledam da kupim jedan. Imas li ti neki predlog, sta koristis? Meni je bitno da ima malo jaci domet. Slazes li se sa Salcem?
 
Zavisi,ja imam obican,tj nije pro sa osvetljenjem i voice,ne korsitim ga jer tanix tx3 ima problema sa njim,na komjuterima radi odlicno,verovatno je problem do samom blututa na tanixu ili zbog verzija blututa.
 
Slazes li se sa Salcem?
Pa bas i ne...
taj G10 jeste solidan ali iritira zato sto sam od sebe ume da ukljuci air mouse mode
imao sam dva i oba su to radila, i neko je jos ovde prijavljivao da to radi. Ali ovaj model uvek ima na oglasima i lako ga je naci.

T2 je jednostavan i dobar ima i sa mikrofonom i bez, meni su se svidjali dugmici od tvrde plastike to danas nema vise ni jedan.

Q6 Pro je jednostavan i odlican ima IR learning i mikrofon

Dakje idu skuplji... G20, G30 realno nema potrebe, treba da ima mikrofon i sto manje dugmica i da radi na alkalne baterije
S905w2 podrzavaju AV1 a S905x3 koji je bolji ne???
Gledam na aliju boxovi sa amlogic s905w2 imaju da se kupe vec od 22$

Izgleda da je to trenutno najjeftiniji procesor na trzistu.
 
Poslednja izmena:
Mozda on i ne bi bio tako los da nema litijumsku bateriju ocajng kvaliteta.

teska kina, ocajan kvalitet.
 
NOKIA STREAMING BOX 8010: New Android TV has top equipment

Nokia_STB88010_Set.png

  • quad-core processor Amlogic S905X4-K
  • 4GB RAM
  • 32GB
  • Android TV 11
  • micro SD cards slot
  • USB 3.0
  • HDMI connector, Ethernet connector, a USB-C socket as well as an optical audio output and an AV-out socket.
  • Supports 4K resolution, Dolby Digital Plus, Dolby Atmos and DTS and has WLAN 6 and Bluetooth 5.0.
  • HDMI cable is also included

Streamview wants to launch the Nokia Streaming Box 8010 at the end of November 2022 at a price of 160€.

https://www.golem.de/news/nokia-str...aet-hat-eine-top-ausstattung-2209-168075.html
 
Poslednja izmena:
Saznalo se :)

Nokia 8010 = Homatics Box R 4K Plus
OEM: SEI Robotics

Box-R-4k-plus-apres-googlefeedback-changer-20220714-21-2.jpg


Nokia8010.jpg


 
Poslednja izmena:
Izgleda kao ozbiljno dobar uređaj. Mada je i cena otprilike kao shield.
 
Koska što nije androidTV 12



Box4k.png
 
Poslednja izmena:
I dalje su s905x3 ok kupovina,steta sto nema starog s912,ali otisao je u zasluzenu penziju.
 
Koji box bi ste preporucili za youtube,kodi balkan green za ex-yu kanale i gledanje filmova i serija sa usb-a ili eksternog HDD-a max rezolucije 1080HD/60 fps.Mi box S je 60 jura a nedaje mi se toliko za njega jer sam vec uzeo chromecast za dnevni boravak i tu su me odrali xD
 
U vezi Android TV box, nema šta da nađeš ispod 50-60€ za opciju 4GB ram/32GB rom, tako da ako hoćeš kvalitetnije nešto a ne kinesko, kako ovde neki kažu da ne valja, a ja tvrdim suprotno, jer 2 imam koji rade besprekorno već drugu godinu non-stop, onda razmišljaj i pripremi novce za brendove od 100-250€.
 
Mislim da ispod 60 eura nema bas nista da se kupi

U stvari ima mi tv stick koji je oko 40eur i podrzava do 1080p ali specifikacije su kranje bedne.
Mi box s je 60eur

A95 x3 je takodje oko 60eur plus ti treba air mouse ako nemas
Amazon TV stick je takodje tu negde tako da taj chromecast i nisi preplatio
 
U vezi Android TV box, nema šta da nađeš ispod 50-60€ za opciju 4GB ram/32GB rom, tako da ako hoćeš kvalitetnije nešto a ne kinesko, kako ovde neki kažu da ne valja, a ja tvrdim suprotno, jer 2 imam koji rade besprekorno već drugu godinu non-stop, onda razmišljaj i pripremi novce za brendove od 100-250€.
Pa nije bitan brend ali ti kineski kung fu nemaju sertifikate,licence,sistem nije original Google TV vec neka taraba

Ovaj TVision HUB je na eBay oko 50$ i radi ko zmaj

Ima ethernet,nema zezanja sa wifi,Google TV 11,extra kvalitetan daljinski


 
Nije ni tražio uređaj sa podrškom sertifikata ni licence. Pročitaj prvo šta neko pita.
I kada pominješ sertifikate i licence nađi mu snažan android uređaj jer to je tražio za oko 40€ i koji sve to podržava.
 
Poslednja izmena:
Ako je post od poparakrava u pitanju nije tražen nikakav snažan android uređaj. Android nije ni pomenut, kao ni 40 evra...
max rezolucije 1080HD/60 fps
Ovo može da mu završi i najjeftini FireTv lite uz neki USB hub.
 
Koji box bi ste preporucili za youtube,kodi balkan green za ex-yu kanale i gledanje filmova i serija sa usb-a ili eksternog HDD-a max rezolucije 1080HD/60 fps.Mi box S je 60 jura a nedaje mi se toliko za njega jer sam vec uzeo chromecast za dnevni boravak i tu su me odrali xD

X96 Max+ 4GB/32GB S905X3​

Tanix TX4 Pro 4GB/32G S905X4​

X96 X4 4GB/32G S905X4​

 
Kao sto sam ranije pisao, za FHD dovoljan je Firestick Lite. Pisem iz ugla nenaprednog korisnika, neki provider TV, striming filmova i serija, h265, YT, Plex... bez onoga kad krenete da se gadjate sa Dolby, pass through, 50GB BR ripovi... jedino treba adapter ako hocete da bodete USB memoriju, sto mi pored strima i NAS-a nijednom nije zatrebalo.
 
Имао сам први са списка и задржао се код мене 2-3 дана, баш из разлога што се добро греје. Прелазио је 90С.
За остале немам појма, таникс ми улива више поверења. Али можеш погледати на каналу TECHNOZON.
 
Имао сам први са списка и задржао се код мене 2-3 дана, баш из разлога што се добро греје. Прелазио је 90С.
За остале немам појма, таникс ми улива више поверења. Али можеш погледати на каналу TECHNOZON.
Hvala
 
Greju se svi x3 i x4 njima je radna temperatura oko 80 stepeni.

Teško je napraviti jak CPU bez aktivnog hlađenja a to neće niko u boxu jer pravi šum
 
Имао сам први са списка и задржао се код мене 2-3 дана, баш из разлога што се добро греје. Прелазио је 90С.
За остале немам појма, таникс ми улива више поверења. Али можеш погледати на каналу TECHNOZON.
I rus ga preporucuje a moze i da se moduje.



 
Ako je post od poparakrava u pitanju nije tražen nikakav snažan android uređaj. Android nije ni pomenut, kao ni 40 evra...

Ovo može da mu završi i najjeftini FireTv lite uz neki USB hub.
"Koji box" početak njegovog posta.Koliko se razumem pod box je mislio android box, a zatim je pomenuo i mi box koji je android box, i nigde ne potencira uguravanje tih vaših firetv ubadanje u TV USB, nego, malo bolje čitaj šta ko piše i šta ko pita.
I rus ga preporucuje a moze i da se moduje.
Taj Rus preporučuje svaki kineski box je preporučio, što znači da je samo reklamer za prodaju kineskih box
 
"Koji box" početak njegovog posta.Koliko se razumem pod box je mislio android box, a zatim je pomenuo i mi box koji je android box, i nigde ne potencira uguravanje tih vaših firetv ubadanje u TV USB, nego, malo bolje čitaj šta ko piše i šta ko pita.

Taj Rus preporučuje svaki kineski box je preporučio, što znači da je samo reklamer za prodaju kineskih box
A sta ce rusima fire tv? ;)
 
"Koji box" početak njegovog posta.Koliko se razumem pod box je mislio android box, a zatim je pomenuo i mi box koji je android box, i nigde ne potencira uguravanje tih vaših firetv ubadanje u TV USB, nego, malo bolje čitaj šta ko piše i šta ko pita.

Taj Rus preporučuje svaki kineski box je preporučio, što znači da je samo reklamer za prodaju kineskih box

A ti malo procitaj NASLOV teme
Ovde nije tema expoze nn lika vec je opsta tema Android plejera

Sto se tice TEME,moj stav je da su svi ti no name kung fu boxevi go.....o

Neka svako kupi sta hoce a posle kukanje sto ne radi Netflix ili samo u vhs rezoluciji
 
Nazad
Vrh Dno