Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

M&M pošalje SMS ujutro za svaki paket posebno (mada su prošle nedelje jednom to preskočili), ali City Express ne šalje nikakve najave, osim statusa da je na dostavi. Ako piše da je preuzeto od strane kurira, uglavnom znači da se sledećeg dana isporučuje. Ako im je velika gužva možda i dan kasnije. ako nema ni dan kasnije, najbolje zvati CityExpress i urgirati da time krše svoje sopstvene odredbe o roku za isporuku. Dešavalo im se da se paket zaturi u skladištu, pa tek kada ih najašeš oni krenu da ga traže. Ali to su bili retki slučajevi, uglavnom normalno stiže.
 
Kako si i rekao uglavnom stiže normalno, ali frka oko BF je posebna i ništa nije normalno kada su isporuke u pitanju.
U subotu i juče su mi stigle isporuke, M&M kuriri. Onaj kombi je prepun ananas kutija tako da verujem da je ista ako ne i gora situacija kod City kurira.
 
Kad City treba da dostavi, dobije li se kakav SMS/poruka? Ja sam dobio od ananasa na mejl da mi stiže danas ali od kurirske nikakvo obaveštenje nema? Da li to znači da neće biti danas?
Mene pozove prethodna 2 dana kad je već ispred zgrade da ja siđem i to uvek u nezgodnom trenutku, dok se tuširam, pa je oba puta morao da dođe gore i ostavi ispred vrata.
 
Meni stoji da su kuriri preuzeli paket, a niko ne dostavlja već 2 dana.
I meni, stoji da je kurir preuzeo jos u petak popodne ali niko ne donosi.
Ja iskreno ne volim ovaj CE posto ili dodju u 9 ujutru ili ih mrzi da cekaju ili moram da brinem da li paket moze u paketomat, da je Aks ili Bex imam u blizini paket shop pa im kazem da ga tu ostave ako nisam kod kuce.
 
Mastercard 1500 din:
Tvoj jedinstveni vaučer kod je:
wpUuZ8tl



  • Budeš ulogovan/a na svoj nalog
  • Ti korpa bude u minimalnom iznosu od 4000 RSD
  • Plaćaš sačuvanom Mastercard karticom
Vaučer važi za celokupnu ponudu na Ananasu uključujući i proizvode koji su već na popustu
 
2x Ananas otkazao porudzbinu i danas vaucer istekao...
PS: Hvala clanu @aToS+, samo sto napisah post, odmah se pojavio njegov post i iskoristio vaucer. Hvala jos jednom.
 
Treba da mi stigne sa ananas direkta danas, sutra posiljka, jesu tacni i koja je kurirska sluzba?
 
Pa piše ti u statusu porudžbine koja je služba, ako je porudžbina došla do te faze.
Ovo za "da li su tačni" mi nije sasvim jasno pa ne znam šta bih ti rekao.
 
TrME0aH9
Običan 2500 din za korpu iznad 10.000din.
Jeste da sam lajkovao, ali nazalost nisam iskoristio. Ananas je otkazao porudzbinu guma juce, pa je ovo bila idealna prilika da se opet poruci, a da se ne placa ponovo preko mastercarda, pa da otkazu jos jednom. Hvala svakako.
 
Pa piše ti u statusu porudžbine koja je služba, ako je porudžbina došla do te faze.
Ovo za "da li su tačni" mi nije sasvim jasno pa ne znam šta bih ti rekao.
Pise bice isporuceno izmedju 27-29 pa da li postuju to.
 
TzKtv8YN - 2500din MC
xnrsZUR5 - 1500din MC
q7Kc6ydq - 1500din MC
f77GxaAu - 1500din MC
kmmAwmKE - 70% popusta
 
Pise bice isporuceno izmedju 27-29 pa da li postuju to.
Ananas Direkt u principu uvek ispoštuje predviđeni rok jer im je roba pri ruci i nema čekanja da stigne. Nažalost, garancija ne postoji, tj. možeš sa velikom verovatnoćom da pretpostaviš da će ti stići sutra, ali ako ne stigne sutra onda će prekosutra itd... Sada imaju ogroman promet pa su razni zastoji mogući.
Ukratko, kad ti bude pisalo da je roba spakovana, trebalo bi da ti se prvog sledećeg jutra pojavi da je na dostavi (kada je A.Direkt u pitanju)
 
Dobrodošao u naš svet.
Ja sam danas ponovo kontaktirao PC Practic oni me upućuju na Ananas (ne znam zašto, obzirom da pošiljka ima status "u obradi" kod dobavljača a to je PC Practic).
Sad sam kontaktirao Ananas i čekam odgovor.
Ima li odgovora od Ananasa? Isto su mi sad rekli u PC Practic
 
Dobrodošao u naš svet.
Ja sam danas ponovo kontaktirao PC Practic oni me upućuju na Ananas (ne znam zašto, obzirom da pošiljka ima status "u obradi" kod dobavljača a to je PC Practic).
Sad sam kontaktirao Ananas i čekam odgovor.
Ma upucuju oni da skinu s vrata. imao sam narudzbine u subotu i ponedeljak od 3 prodavca. 2 se ponasaju kao pc practic poruceno u subotu a jedan je spakovao porudzbinu za manje od 24h. ova 2 i dalje imaju status da je porudzbina kreirana.
 
Ova njihova dostavna služba Ananas express je čista lakrdija. Daju okvirno vreme dolaska od 2 sata, a onda to vreme malo po malo pomeraju, tako da umesto ujutru ispadne da pošiljku donose uveče.
 
Budite malo tolerantni, ipak su castili lepim popustima, i oni su zatrpani i pakovanjem i slanjem i sami kuriri, meni juce kurir iz M&M kaze imam 200 adresa da obidjem, da su slali preko Poste, ovi odmah napravili strajk. Bitno je da ne otkazuju posiljke a sad da li ce doci dan dva kasnije, licno nebitno,a da ne govorim u sat-dva ranije ili kasnije.
 
Isto je i kad nije navala. To procenjeno vreme im je uvek bilo problematično i apsolutno nema veze sa realnošću. Međutim, dobri su i ljubazni kuriri i za razliku od CE ne zovu da siđeš ispred zgrade.
 
Otkazali su mi porudžbinu. Da li su reaktivirali kupon koji je korišćen ako se zatraži?
 
Ma upucuju oni da skinu s vrata. imao sam narudzbine u subotu i ponedeljak od 3 prodavca. 2 se ponasaju kao pc practic poruceno u subotu a jedan je spakovao porudzbinu za manje od 24h. ova 2 i dalje imaju status da je porudzbina kreirana.
Evo Ananas odgovorio i upućuje na trgovca tj. na PC Practic.
Odgovorio sam i jednima i drugima da ja predmet upućujem inspekciji kad prođe rok za dostavu, sa dokazima da su robu imali na lageru (imam mail sa jučerašnjim datumom tupavog Strahinje iz PC Practic gde to potvrđuje), pa neka se oni dogovore kako će.
 
Imam par 2500 MC kodova, ukoliko nekom treba neka mi se javi na PP da ne objavjljujem javno.

Da se zahvalim i ovde. Uzeo sam 5 pakovanja pelena (6500 - 2500 kupon, za 4000din)

1701183604008.png

Valjda nece da budu prejadni da otkazu porudzbinu :)
 
Kod mene su uvek u roku isporucivali. A o kuririma da ne pricam ni jedni nisu za poredjenje sa M&M, neka druga dimenzija totalno.
Pa na kraju bude u roku :ROFLMAO: . Šalim se, moje iskustvo je da kad dobiješ SMS i odmah pogledaš, piše neko vreme. Međutim, tokom dana to vreme ume da "otkliza" dosta. Evo juče sam baš imao taj slučaj. SMS sam dobio oko 13h, da će biti isporučeno 13-15h. Ja tad nisam bio kod kuće i zamalo da kliknem na onu opciju "Odloži za sutra". Onda sam razmislio malo i rekoh, ko zna kada će to stići. Ja sam oko 16h stigao, tada sam proverio procenu i pisalo je 16-18h, a paket je stigao oko 16.30h.

Osim te procene, imam dobra iskustva i sa njima i sa M&M.
Otkazali su mi porudžbinu. Da li su reaktivirali kupon koji je korišćen ako se zatraži?
Probaj, hteli su ranije to da urade, samo malo cimanja i čekanja.
 
Posle maila u kojem pominjem inspekciju iz PC Practic su mi odgovorili da je disk raspoloživ i da će mi biti dostavljen kad ga Ananas poruči (trebuje) od njih. Čekam.
 
Prvi put naručio sa Ananasa. Dve stvari, platio odjednom sa vaučerom 2500 dinara na kupovinu od 6000. Za jednu od dve stvari danas piše "Pokušana dostava, nema nikog na adresi. Pokušaćemo ponovo uskoro". Dostavljač City Express, ceo dan sam bio kući, niko nije dolazio i nijedan propušten poziv niti poruku nemam od kurira ili slično. Za drugu stvar i dalje stoji samo "porudžbina je spakovana". Nemam iskustva ni sa Ananasom ni sa City Expressom, kome da se obratim? Kako da proverim kada će ponovo biti pokušana dostava?
 
Nazad
Vrh Dno