Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Tek sad videh da ima i kategorija sex shop🤣😐
 
Doživeo sam isto u aprilu. Objašnjenje je bilo, kurir je došao po paket, a paketa nema...

U petak su i meni, ja sam im odgovorio da reše svoj logistički problem i dostave mi na adresu. Od tad mi se ne javljaju...
Meni su napisali da naručim ponovo i da će mi poslati vaučer u iznosu popusta (naručila sam sa onim 70% kada je bio bag), ali nema ih sad da pošalju vaučer 😂 Javi kako su ti rešili ovo
 
Meni danas ni ne izbacuje taj paketic dole desno za vaucer
 
U subotu narucio preko Ananasa (PC Practic) neke stvari, ali od tada se ne menja status porudzbine, stoji da je i dalje u obradi.. Razlog za brigu?
 
U subotu narucio preko Ananasa (PC Practic) neke stvari, ali od tada se ne menja status porudzbine, stoji da je i dalje u obradi.. Razlog za brigu?
Dobrodošao u naš svet.
Ja sam danas ponovo kontaktirao PC Practic oni me upućuju na Ananas (ne znam zašto, obzirom da pošiljka ima status "u obradi" kod dobavljača a to je PC Practic).
Sad sam kontaktirao Ananas i čekam odgovor.
 
Dobrodošao u naš svet.
Ja sam danas ponovo kontaktirao PC Practic oni me upućuju na Ananas (ne znam zašto, obzirom da pošiljka ima status "u obradi" kod dobavljača a to je PC Practic).
Sad sam kontaktirao Ananas i čekam odgovor.
Za dostavu stoji tek izmedju 4. i 7. decembra (mada ne znam sto toliko dugo), ali ne bih da cekam pa da otkazu tad jer imam par stvari koje mi vec trebaju.. Ananas ce te verovatno prebaciti opet na njih i tako u krug :) Valjda PC Practic zna sta imaju na stanju
 
Ja imam utisak da odugovlace i da cekaju kraj meseca i kraj sage sa vaucerima.
Onda ce pootkazivati sve porudzbine i tako se izvuku iz minusa,
A mi necemo moci ponovo da porucimo sa vaucerima...
 
Meni ne rade vaucer od 1500 koji sam donio juce, da li jos neko ima isti problem>
 
Ne, upravo sam iskoristio jedan i radi. Preko 4k korpa, plus vezana Master kartica.
 
Koje sr****, korpa bila tacno 4000, a lepo piše da je minimum 4000, znači i ta vrednost bi morala da prođe a ne prolazi. Zatim sam dodao kovertu od 2 dinara i sa 4002 kupovina prolazi. Nakon toga sam uzeo da otkažem tu koveru pošto mi ne treba, ali ne lezi vraže, aplikacija otkaže oba proizvoda iako zasebno pored svakog proizvoda stoji dugme za otkazivanje. Tako da trebaju još puno da porade na njihovom sofveru.
 
Da li se još nekome dešava da ne može da unese vaučer jer je polje zasivljeno?

Screenshot u prilogu.
 

Prilozi

  • Screenshot_20231128_103722_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20231128_103722_com.android.chrome.jpg
    69.4 KB · Pregleda: 68
Ostalo mi je par MC vaucera od 1500din, 50% i 70%. Pisite ako je nekome potrebno.
 
Cena bila do juce 8000? Nisam video pre tvog posta ovde. Jeste bas dobar dil.
Jeste, ali sam ipak otkazao jutros porudžbinu nakon malo dubljeg gledanja recenzija pošto ovo zapravo nije usisivač nego nešto više tipa električne metle a i nije toliko efikasan.
 
Ja sam danas sampion odbio paket koji je trebalo da primim, a prinio one koje je trebalo odbiti.
Sve jer zovu u isto vreme i ne najave se...
ovako i treba...juce mi stize paket da mi paket stize u toku dana, ja na poslu do 17 h nigde nikog, zarobio kuci moje, i ne pojave se.
jutros dolazi covek, ja reko je l mozes da sacekas da sidju, kaze mogu, posle 7 minuta me zove, ja ne mogu da cekam vise zovu me neki vidimo se kasnije.....
 
Kad City treba da dostavi, dobije li se kakav SMS/poruka? Ja sam dobio od ananasa na mejl da mi stiže danas ali od kurirske nikakvo obaveštenje nema? Da li to znači da neće biti danas?
 
Meni stoji da su kuriri preuzeli paket, a niko ne dostavlja već 2 dana.
 
Vrh Dno