Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Nisam malopre dobro srocio post.
Ne dele definitivno vise vaucere?
Jel to znaci da je otislo sve sto su davali i ovi koje imamo vise ne vaze?

Edit.
Onaj Scarvink, sve je manji kalup, da znate ako ste poruvivali napamet
 
meni 2 vaucera nisu prosla a 2 jesu. sto se mene tice najbolji novembar za kupovinu do sada. ananas + aliekspres. top. na ananasu jedino hiper nije imao dobru ponudu ove godine. znatno bolja na njihovom sajtu. HVALA ti MASTERCARDe. i letos ste imali u 2 navrata top akcije. uzgred, cudno je sto me aik ne zove za reizdanje kartice a ova istice 12.23... ranije su cimali 3,4 meseca pre isteka aktivne.
 
Imam par 2500 MC kodova, ukoliko nekom treba neka mi se javi na PP da ne objavjljujem javno.
 
Poklanjam po 2 vaucera od 50% i 70%, uslov nalog stariji od 3 meseci. Bice verovatno jos neki vaucer naknadno, samo da vidim kako ce da prodje nabavka.
 
Taj voz je prosao :)

Na odredjenu ponudu, koja je verovatno sad bezveze ali opet, mozda nekom znaci.
 
I ponistili su mi jednu porudzbinu sa MC2500 vaucerom, a bila je 11.000 dinara. Naravno ne vracaju vaucer.
Pokusao sam isti da iskoristim, ne moze.

Cekam da neko objavi ako ima od 2500 na 6000 MC pa da probam opet slicnu kombinaciju.
 
Koliko im treba vremena da refundiraju novac? Gume naručene oko 12k din u četvrtak i otkazana porudžbina. Navodno kažu oko 3 dana, pa da vidim ima li ko iskustva, neračunajući onaj ekstrem od dva meseca, ako se ne varam.
 
Poklanjam po 2 vaucera od 50% i 70%, uslov nalog stariji od 3 meseci. Bice verovatno jos neki vaucer naknadno, samo da vidim kako ce da prodje nabavka.
Uz ovo poklanjam jedan 2500 na 6000 Mastercard vaucer, mora da se iskoristi veceras jer mislim da istice za par sati.

@ArrowSat ako se nisi snasao imas prednost.

Nema coveka, @kalehrl se javio prvi i njemu ide m(astercard)lada.
 
Poslednja izmena:
Jel normalno da je navodno paket preuzet i na putu ka paketomatu u petak oko 3 sata i evo danas jos nista ne javljaju?
 
Poslao sam PP @Mrljesana

Ovaj monitor mi se cini kao solidna kupovina pa sam ga merkao i inace, a od pre koji dan mi ovaj moj nesto razmazuje sliku pa je vreme za zamenu, pa bi uz kod od 2500 bila odlicna kupovina!
Ja kupio 24 verziju..pa je sada vracam a porucio ovu...sa 2500 kuponom 1500 razlika
 
13500 je AOC 24g2spae sa vaučerom. 24" ali za 1920x1080 bolja opcija nego 27"
 
Ja sam dobio pre 15 dana.

Šta ću kad mi sve treba.
Šala.
Namenio sam da kupim nvme i drugi džojstik za PS5 i što se mene tiče u PS5 dodatke i periferije više neću ulagati...

Ja se od Ananasa izmedju ostalog opremio za slavu maksimalno...od slavskih klupa i stolova, čaša, tanjira, stolnjaka, vina. 50% i 70% vaučeri završili posao.

Još samo da ubace i pečenje ili pržene ribe za poručivanje uz neki vaučer i sve sam završio 😂 (šala)
A vi ste oni sto idu kroz grad i viču: Da Bog poživi Miškovića i srpski Amazon 😁
 
Pa realno ananas je ispao najvise korektan sto se tice ovog crnog petka i akcija u novembru generalno. Jos ko je ugrabio onaj 70% popust moze da peva.
 
Imam Mastercard vaucer od 2500, vazi jos veceras

ayRRGctq
 
Dajem 2 vaučera sa 50% na izdvojenu ponudu
 
Nazad
Vrh Dno