sinisatodorovic
Cenjen
- Učlanjen(a)
- 06.05.2012
- Poruke
- 491
- Poena
- 170
Ajde ljudi dajte rezultate cekam ceo dan!
dok sve preko 1600 puca ma sta mu radio, nade polazem u geil, tj probacu ponovo na 1866.....
mislim da ce skor sa brzom memorijom biti bolji.Meni zapelo kod kulera, izgleda da 612s mora da lapujem. Dva puta sam ga vadio, menjao pastu ali temperature su ogromne u Idle mi stoji oko 45 stepeni trenutno na 4.2Ghz...
Ako ima neko blizu Miljakovca sa smirglom i iskustvom u lapovanju neka mi se javi na pm da sredimo kuler danas, sutra, prekosutra 🙂
Hmh.
Sada sam načisto zbunjen.
Šta da kupujem?
FX-4350 il FX-63xx ili FX-8320 ???
Neću da overklokujem i nekako mi 63xx dođe kao logičan izbor zbog 95W TDP.
Neka sugestija???
@Stilgar
Ako si dobio 4.8Ghz u Linxu stabilno, onda imas na tom kloku fucking beast 🙂
Hmh.
Sada sam načisto zbunjen.
Šta da kupujem?
FX-4350 il FX-63xx ili FX-8320 ???
Neću da overklokujem i nekako mi 63xx dođe kao logičan izbor zbog 95W TDP.
Neka sugestija???
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari