dedamrsoje
Čuven
- Učlanjen(a)
- 07.01.2002
- Poruke
- 4,546
- Poena
- 925
Mozda ce ti naplatiti spediciju + carinu PDV. A mozda i ne ...
Ja se ogranicim na 41 funtu za svaki slucaj
Ja se ogranicim na 41 funtu za svaki slucaj
Da, nešto je izgleda ipak bio zastoj, dobio sam i ja najavu za sutra.DHL se najavio za sutra
Preuzeli posiljku jos 21.10!
Jel ima neki pouzdan
Profil gde sam ranije porucivao vise nije aktivan
Posalji na moju adresu i sibnem ti kombijem, ne sviraj....ako ima neko nekog pozdanog naka baci mporuku na PM
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari