Šta je novo?

Zimske gume

Nisam pametan. U principu ako je dot 2022 i ako su PRAVILNO SKLADIŠTENE onda bi trebalo da su dobre, odnosno kupuj slobodno, to je nova guma.
Kvaka je u tome kako da znaš da su bile pravilno skladištene
 
A i pitanje je kolika je usteda. Ako nisu bar za 1/3 jeftinije od dota 26, ja ih ne bih razmatrao.
 
Negde sam procitao (ispravite me ako gresim)da je maksimalna starost gume koja moze da se koristi do10 god,da posle toga smesa od koje je pravljena gubi svojstva
 
Apsolutno nije tačno
Može da "stoji" decenijama
 
Nazad
Vrh Dno