Šta je novo?

Zimske gume

Nisam pametan. U principu ako je dot 2022 i ako su PRAVILNO SKLADIŠTENE onda bi trebalo da su dobre, odnosno kupuj slobodno, to je nova guma.
Kvaka je u tome kako da znaš da su bile pravilno skladištene
 
A i pitanje je kolika je usteda. Ako nisu bar za 1/3 jeftinije od dota 26, ja ih ne bih razmatrao.
 
Nazad
Vrh Dno