Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

Gde to piše? :)
I od kog to datuma, pošto sam nov ARG korisnik od nedavno?
Otprilike u junu nekad su počeli proveravati da li se koristi lokalna kartica. Imaš na raznim forumima i sajtovima gde se ljudi žale već mesec-dva da TR i ARG više ne prolaze. Prelistaj i ovde ovu temu zadnjih par stranica, ljudima javlja grešku "transaction declined. this purchase requires a payment method from your billing country. [or-reh-05]".

 
Ja počeo novu ARG pretplatu baš krajem juna, pisao ovde u temi...
MC srpska kartica, adresa neka leva iz Argentine :)
 
Videćemo 2025. kada mi ističe MC, da li će raditi ARG.
 
Ja bih u tom slucaju savetovao da pokusate dok niste na vpn-u da kao alternativni nacin placanja dodate nasu karticu, moguce da ce proci, pa da ostane kad glavna istekne.
 
Ustvari miran sam do 2026. Sada sam video na kartici. 😄
 
Uspeo sam da dodam drugu MC karticu bez problema, prihvatio je.
 
Jel stizalo nekome ovo na Indijski nalog? Sledeća naplata mi je tek 18.8.
 

Prilozi

  • IMG_1891.jpeg
    IMG_1891.jpeg
    310.4 KB · Pregleda: 98
Meni je stizalo, nedugo posle toga nisam više mogao produžavati pretplatu preko Indije. Mislim da mi je to stizalo pred istek kartice, ali nisam siguran.
 
Koji VPN koristite za Ukrainu? Ili su po 15€/m ili su scam. Citam dosta upozorenja da ne mozes otkazati pretplatu. Naravno, niko od njih ne nudi PP itd. Ovi free su mi svi sumnjivi.

Nisam se dugo bavio VPN servisima pa nisam u toku.
 
Koji VPN koristite za Ukrainu? Ili su po 15€/m ili su scam. Citam dosta upozorenja da ne mozes otkazati pretplatu. Naravno, niko od njih ne nudi PP itd. Ovi free su mi svi sumnjivi.

Nisam se dugo bavio VPN servisima pa nisam u toku.
koristio za Tursku, imaju i Ukrajinu u ponudi
 
Meni je stizalo, nedugo posle toga nisam više mogao produžavati pretplatu preko Indije. Mislim da mi je to stizalo pred istek kartice, ali nisam siguran.
Kartica mi ističe tek 2025 god. Znači da se nadam da će mi ukinuti pretplatu. Fino su nas navukli na premium.
 
Koji VPN koristite za Ukrainu? Ili su po 15€/m ili su scam. Citam dosta upozorenja da ne mozes otkazati pretplatu. Naravno, niko od njih ne nudi PP itd. Ovi free su mi svi sumnjivi.

Nisam se dugo bavio VPN servisima pa nisam u toku.
Imaš ukrajinski server besplatno na UrbanVPN.
I evo Windscribe, možeš $3 platiti mesec na "build a plan" I ne treba ti više za YT svakako.
 
Ja sam se upravo registrovao za YT Family Premium. Sa nasom Mastercard karticom Aik banke.
Ali tek je free trial...videcemo kad prodje da li ce da skine .
Trenutno sam u Turskoj i na mobilnom sam dodao jos jedan account sa turskim podacima a onda pokrenuo Playstore i YT preko Parallel space-a i novog accounta i ponudio mi je pretplatu u TL.

Да одговорим сам себи...
Чисто да поновим да сам успео да се региструјем за турски Јутјуб са српском картицом.
Процес је у наведеном посту.
 
Registracije i placanje nasim karticama prolaze i na Turskoj i na ARG i na ukrajini.Ako ne prolaze nije ti dobar vpn ili treba par pokusaja
 
Uzeo samn preko urbanvpn preko svoje kartice na glavni nalog. Najnormalnije proslo. Hvala.

image.png
 
Meni stiže mail da promenim način plaćanja, a nije mi istekla kartica, turski family. Pokušao sam da dodam drugu karticu ali odbija saradnju. Ne bih rekao da je problem do VPN jer uredno prikazuje cene u TRY, ali dobijem poruku da mi je potrebna turska kartica.

Gde da se selimo?
 
Meni stiže mail da promenim način plaćanja, a nije mi istekla kartica, turski family. Pokušao sam da dodam drugu karticu ali odbija saradnju. Ne bih rekao da je problem do VPN jer uredno prikazuje cene u TRY, ali dobijem poruku da mi je potrebna turska kartica.

Gde da se selimo?
ARG ili UA.
 
Ni argentina ne prolazi (doduše probao sam samo mastercard, ne setih se da probam visu), uspelo na Ukrajinu.
 
  • Like
Reagovanja: S03
Ni argentina ne prolazi (doduše probao sam samo mastercard, ne setih se da probam visu), uspelo na Ukrajinu.
Pa evo ja sam par puta pisao da TR i ARG vise ne prolaze, međutim svi su me ubeđivali da to nije istina. ARG dok je radila mogao je svakako samo Mastercard, Visa ne.
Eto da zna neko kome ne prolazi TR i ARG da UA radi još uvek.
 
Pa evo ja sam par puta pisao da TR i ARG vise ne prolaze, međutim svi su me ubeđivali da to nije istina. ARG dok je radila mogao je svakako samo Mastercard, Visa ne.
Eto da zna neko kome ne prolazi TR i ARG da UA radi još uvek.
Da li ste uspeli sa Visa karticom da se pretplatite na UA? Ja imam samo Visa kartice (Intesa i Credit Agricole) i ne prolazi ni jedna. Skine mi sa kartice 10 UAH i odmah se stornira, vrti "loading" ekran i ne desi se ništa... probala sam i Tursku, isto se dešava🤷🏼‍♀️
 
Da li ste uspeli sa Visa karticom da se pretplatite na UA? Ja imam samo Visa kartice (Intesa i Credit Agricole) i ne prolazi ni jedna. Skine mi sa kartice 10 UAH i odmah se stornira, vrti "loading" ekran i ne desi se ništa... probala sam i Tursku, isto se dešava🤷🏼‍♀️
Ja imam preko Turske uz Mastercard već godinu dana. Ali evo kolega @Glenn je aktivirao preko Ukrajine. E sad da li je Visa ili MC, trebali bismo njega pitati 😅
 
Visa
 
Pozdrav forumasi pitao sam ovde na forumu pre neki mesec kako nalazite tako povoljan YouTube Premium par vas mi je objasnilo ali za mene nekako deluje komplikovano a i mislim da bi Premium važio samo za nove naloge svejedno do pre neki dan sam koristio stari Vanced ali je i on počeo da baguje pa sam hteo da vas pitam da li ima neko slobodno mestu u Family grupi i koliko bi to koštalo?!
 
Evo ja imam YouTube Premium već duže vreme i ako ima zainteresovanih mogu da se prebacim na family plan i dodam još petoricu. Samo ne znam da li YouTube prati korisnike preko IP adrese, tj da li je uopšte moguće na da duži period ubaciti druge korisnike koji su van moje kuće a mani na drugom kraju zemlje?
 
I meni krenuo da baguje vanced. Zainteresovan sam za family pack takodje
 
I meni krenuo da baguje vanced. Zainteresovan sam za family pack takodje
Znam da nije tema, ali što ne pokušate sa "revanced" aplikacijom ako ste već koristili vanced? Ne koristim je obzirom da koristim premium ali primećujem na telegram kanalu da je redovno ažuriraju (postoji verzija i za non root telefone).
 
ostavljam u prilogu link njihovog oficijalnog sajta, ako je to taj što koristiš onda čekaj novi apdejt ili prelazi na premium :)
 
Nazad
Vrh Dno