Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

Alal vam vera kako vas ne mrzi da se cimate oko Turske, Argentine, Zanzibara, Nigerije, etc.
Ali ozbiljan sam, nisam ironičan. 😁
 
I sa druge strane; za cenu koliko se ovde plaća 1,5 ili 2 servisa preko Turske se plaća 5.
 
  • Like
Reagovanja: S03
Zato sto tako štedim 250€ godišnje na 5 streaming servisa koje koristim preko Turske.
Ma bato gde zivis ti, mi smo evropski tigar 🐯🐯🐯 Za vreme zutih smo imali minimalac 200 evra a pogledaj sad
ironija naravno...
 
Zaista nije nikakvo cimanje, minut i po posla kad hoće, ali neće više. U Turskoj mi je napravio profil, kao dodao karticu, ali stalno traži CV kod iako ja unosim ispravan i nikad ne prođe. Zapravo, ne kaže ni da može ni da ne može samo malo učitava i ništa.
Ne znam da li bi prošla godišnja u Indiji kao poslednja opcija.
Možda probam.
 
Alal vam vera kako vas ne mrzi da se cimate oko Turske, Argentine, Zanzibara, Nigerije, etc.
Ali ozbiljan sam, nisam ironičan. 😁
Što se mene tiče, ja tako uzimam servise koje bih inace otkazao..tipa Amazon ili Disney (muka mu je od novih 'woke' $ranja a stare stvari sam gledao 100 puta)...ali za 100-200 rsd..što da ne
Ili one koje mi na pamet ne bi palo da uzmem jer mi nesto mngo ne trebaju..kao YT i Spotify ..ali ako su 150 rsd...opet sto da ne...
 
  • Like
Reagovanja: S03
Zaista nije nikakvo cimanje, minut i po posla kad hoće, ali neće više. U Turskoj mi je napravio profil, kao dodao karticu, ali stalno traži CV kod iako ja unosim ispravan i nikad ne prođe. Zapravo, ne kaže ni da može ni da ne može samo malo učitava i ništa.
Ne znam da li bi prošla godišnja u Indiji kao poslednja opcija.
Možda probam.
Tako je meni bilo kad mi je istekla kartica, tada sam bio na Indiju. Nakon toga sam se prebacio na Tursku i za sada radi
 
Koliko je uopste cijena za Youtube premium family u Srbiji. Kod vas barem i mozete legalno da se pretplatite. U ovu nesrecnu Crnu Goru dje ja zivim ne postoji opcija za pretplatu na Youtube
 
Mislim da je 750din. mesecno.
 
190 din po glavi kad se podeli
Meni YT Premium vredi 1000x više nego Netflix, Disney i slični servisi kao gomilu smeća od sadržaja
Na YT uvek nađem s gledam sta me zanima
 
Slažem se...
Ja plaćam YouTube, Spotify i Netflix.
Netflix ima njesra poprilično ali ima i dobrih stvari.
YouTube i Spotify nema potrebe ni komentarisati.
 
Па...свако има своје потребе и укусе.
Мени су YT и Spotify били скроз бзвзе и непотребни док син није мало порастао па сам узео турске да пробам.
Штавише, гледајући њега, и даље ми није јасно шта људи гледају на јутјубу? Додуше, он није неки репер има 12 година ... Енивеј, ово је чисто реторичко питање...свако има нешто што воли.
 
Evo ja nisam baš mlad(bio sam prije 25 godina ) ,ali YouTube je najbolja i najkorisnija stvar na netu :) .Milion puta bolja od svih drugih mreža i šta sve ima .Od tutorijala za sve i svašta pa do čega hoćeš .Nacices za svakoga po nešto zanimljivo .
 
Tako je. YouTube i Spotify (jednostavno, želim legalnu muziku i to je to) i Netflix jer jeste da ima mnogo, mnogo gluposti ali ima i dobrih stvari...
I da, kad bih birao da samo jednu app zadržim od ove tri, to bi bez ikakvog razmišljanja bio YouTube Premium.
 
Па, да...Као што рекох, све зависи од личних афинитета и потреба..
 
Jedno pitanje, zašto plaćate i youtube i spotify?
Zar youtube nema yt music koji je isti kao spotify?
 
Zbog algoritma koji samo Spotify ima, sto vise lajkujes i slusas, to preciznije tvom ukusu Spotify daje nove prilagodjene predloge.
Izgleda da onda jedino meni algoritam ne radi kako treba. U Discover Weekly i Release Radar mi predlaže u 50% slučajeva poljske i holandske pesme, a nikad niti sam slušao niti tražio takve pesme…
 
Uh, gde vi odoste. YT Music i Spotify nikad neće biti isto. YT Muzika je đubre, jer može da ti pušta i video snimke koji su često i mono, lošeg kvaliteta, nema normalizacije zvuka, nema postepenog prelaza, ma nema ništa. U aplikaciji nema ni tajmera za spavanje. Ne znam ko to plaća.
Ja sam plaćao Google Play Music koja je za moj pojam imala savršeni algoritam, visok kvalitet tona i nikad mi više ništa neće biti kao ona. Spotify se navikao na mene za ove tri godine, ali mi i dalje nije zamenio GPM iako ima neke naprednije opcije. TO nije taj algoritam. U nedeljnom otkrivanju imam albanske pesme (mislim čak i neke protiv Srba), turske, grčke, bugarske, makedonske... Kako da kažem, Srbija jeste Balkan ali muzika Balkana nije sve što slušam. U dnevnim miksevima nema Albanaca i Turaka i tu algoritam stvarno vrši posao. Plaćam Spotify jer nemam šta drugo. Ah da, samo mi nemojte o Deezeru... Ono je tek lom.
 
Izgleda da onda jedino meni algoritam ne radi kako treba. U Discover Weekly i Release Radar mi predlaže u 50% slučajeva poljske i holandske pesme, a nikad niti sam slušao niti tražio takve pesme…
Nov nalog, nije kupljen od nekoga? Nemaš facebook friends konekciju? Ne bi trebalo, u release radar preko kompa uzmi za te neželjene akciju - don not recommend any more, tako nešto...
 
Nov nalog, nije kupljen od nekoga? Nemaš facebook friends konekciju? Ne bi trebalo, u release radar preko kompa uzmi za te neželjene akciju - don not recommend any more, tako nešto...
Nov nalog kog samo ja koristim, ali evo vidim iznad post da nisam jedini...
Uh, gde vi odoste. YT Music i Spotify nikad neće biti isto. YT Muzika je đubre, jer može da ti pušta i video snimke koji su često i mono, lošeg kvaliteta, nema normalizacije zvuka, nema postepenog prelaza, ma nema ništa. U aplikaciji nema ni tajmera za spavanje. Ne znam ko to plaća.
A dobro, YT Music je uključen u cenu YT Premiuma pa nije dodatan trošak.
 
Citao sam temu u nazad ali koliko vidim, stvari koje su funkcionisale, vise ne prolaze.

Imao sam prosle godine na kratko premium preko argentine. I otkazao. Sada vise ne prolazi. Sve sam zivo pokusao. Sta mi sada treba da se uzme preko TR, Argentine ili Ukraine?
 
Citao sam temu u nazad ali koliko vidim, stvari koje su funkcionisale, vise ne prolaze.

Imao sam prosle godine na kratko premium preko argentine. I otkazao. Sada vise ne prolazi. Sve sam zivo pokusao. Sta mi sada treba da se uzme preko TR, Argentine ili Ukraine?
TR I ARG više ne rade jer zahtevaju lokalnu karticu. Ukrajina radi normalno, VPN+naša kartica.
Screenshot 2023-08-01 at 17.07.24.png
 
Koliko je family preko Ukrajine?
 
Gledam gde da predjem kada mi istekne kartica :D
 
Gde to piše? :)
I od kog to datuma, pošto sam nov ARG korisnik od nedavno?
 
Nazad
Vrh Dno