Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

Startovali smo Family plan, u neku ruku kao sto ste pisali gore, ne 100% jer ne znam da li je izvodljivo, ali startovana je uplata sa srpskom lokacijom pa ugaseno i prijaveljno na ukrajinu sad (UAH 149.00/mo)

Imamo problem sa dodavanjem osoba, kaze da ne zive u istoj drzavi kao "menadzerski" nalog, a sestra pokusava sa istog kompjutera kao sto je moj..kako nismo u istoj drzavi? :/
Ja imam isti problem, svi smo namestili Srbiju i kad hoću family, javlja da nismo iz iste države. Možda je čak i kod mene problem, jer mi se dešava da neke domaće programe, tipa DM Srbija, Coca Cola... kad hoću da instaliram javlja da program nije dostupan u mojoj državi. 100 puta sam gledao u google nalogu i stoji Srbija.
 
Pretpostavljam da je region na YT kod tebe Ukrajina, a kod nje Srbija? Ako jeste, zbog toga ne može.
Fora je sto sam vratio na Srbiju (i payment profile sam takav dodao), i njoj stavio na Youtube da bude Srbija (bio je United states iz ko zna kog razloga)
Mozda da se proba kod nje sa Payment profilom za srbiju, ne znam..
 
Видите плејстор да ли је свима на исту земљу.
 
Baš tako, nije mi bilo oznake Premium, ali takođe nije bilo reklama. Preuzimanje vrlo retko koristim, a slušanje u pozadini nije radilo :)
Tako je, ista situacija kod mene, nema reklama, nema oznake Premium i slusanje u pozadini ne radi :)
 
Startovali smo Family plan, u neku ruku kao sto ste pisali gore, ne 100% jer ne znam da li je izvodljivo, ali startovana je uplata sa srpskom lokacijom pa ugaseno i prijaveljno na ukrajinu sad (UAH 149.00/mo)

Imamo problem sa dodavanjem osoba, kaze da ne zive u istoj drzavi kao "menadzerski" nalog, a sestra pokusava sa istog kompjutera kao sto je moj..kako nismo u istoj drzavi? :/
Mora da je skroz isto podesen Google account kao menadzerski.
Ja sam morao sinu da otvorim turski gmail account da bih ga dodao .
 
Видите плејстор да ли је свима на исту земљу.
koliko vidim Payment profile je to, ali njoj kad pokusam da otvorim takav profil, nedozvoljava, pojavi se samo neki pejdz sa instrukcijama i jedno dugme, kad se klikne kaze da nije moguce u ovom trenutku...mozda da se saceka neki dan pa da se napravi i to
 
Pokušavam preko kompa da aktiviram drugaru nalog na indiju, tursku, argentinu i ukrajnu ali ne ide. Uvek izbaci da kartica nije iz zemlje za koju se plaća?
 
Za Ukrajinu ne bi trebalo da izlazi takva poruka. Jeste li probali incognito prozor + UrbanVPN?
Probao sad preko UrbanVPN i ne izbacuje to ali samo vrti ovako nakon plaćanja
Sa računa skinuto pa storno 6UAH, i odma posle skinuto 10UAH bez da je storno.
Google nalog se već koristi, uzeo free premium na srbiju pa otkazan i sad pokušavam da aktiviram na neku drugu zemlju
1692780768300.png
 
Probao sad preko UrbanVPN i ne izbacuje to ali samo vrti ovako nakon plaćanja
Sa računa skinuto pa storno 6UAH, i odma posle skinuto 10UAH bez da je storno.
Google nalog se već koristi, uzeo free premium na srbiju pa otkazan i sad pokušavam da aktiviram na neku drugu zemlju
Pogledajte prilog 401665
Već imaš aktivnu Premium pretplatu preko Srbije? Moguće da moraš da pričekas da potpuno istekne postojeća pretplata kako bi se mogao pretplatiti preko neke druge zemlje?
 
Već imaš aktivnu Premium pretplatu preko Srbije? Moguće da moraš da pričekas da potpuno istekne postojeća pretplata kako bi se mogao pretplatiti preko neke druge zemlje?
Ne treba da se ceka, vec da ide na Cancel i da ugasi adsense za srpski payment profile, a onds da iskoristi drugu drzavu za placanje
 
Ne treba da se ceka, vec da ide na Cancel i da ugasi adsense za srpski payment profile, a onds da iskoristi drugu drzavu za placanje
Već je ugašen, i dalje ne prolazi? Tj samo vrti onako
 
Dok si na VPN napravi Google acount na tu zemlju i dodaj karticu u playstore.
Onda preko Parallel space-a pokreni Playstore sa novim accountom i instaliraj novi youtube i uloguj se sa novim accountom na YT.
Meni je tako prošlo.
 
Argentina danas Family 2$.Bogme fino :)
 
Ova metoda radi. Danas sam uspeo da napravim novi nalog preko Turske. Izadje oko 240 dinara mesecno, family paket. Jedino sto vam je potrebno je android telefon, VPN vam ne treba.

  1. Newly set up a google account, google play paid in turkey as a region.
  2. After that, you will see, such as book store, the price will be in TRY. It is good that your payment currency has been in try.
  3. Download YouTube at android phone through google play store. Login your newly created google account details
  4. Subscribe and you will see the currency is in TRY.
  5. Success to subscribe and enjoy
  6. No VPN is required in the process
 
Moze to sve bez tih koraka samo sa dobrim VPN.
Npr VPN.Lat i postojeci account
Izaberes zemlju otvoris YT subscribe i kraj
 
Vise puta je navedeno da ne radi vise dodavanje kartica kada se na postojeci acc dodaje ista, bilo preko Tur, Arg ili Ukr. Meni kada sam ukljucio VPN na Arg, nije htelo da prihvati karticu, mora da bude iz iste zemlje. Za Tur i Ukr mi je pisalo da nema premium u tim zemljama.

Tek sa ovom metodom sam zaobisao vpn i na taj nacin sam dodao odmah karticu pri pravljenju google naloga. Kada sam dosao do dela da kupim premium samo sam se ulogovao sa tim nalogom i sve je proslo bez problema.
 
Meni nisu skinuli pare ovaj mesec za yt premium na Indiju. Očekujem uskoro da će da me obaveste da više ne mogu da koristim premium. Taman ću da probam ovu metodu na Tursku. Ne bih da se zezam više na svom primarnom nalogu.
 
Ne znam da li ima negde u prethodnim postovima jer u pretragi mi ne izbacuje nista. Interesuje me kako funkcionise familly premium paket,da li je potrebno da Familly manager ima pretplatu da bi mogao dodati familly members,ili postoji nacin da kao clan sa premium pretrplatom se prikljucim u drugi familly pa da svi ostali clanovi isto imaju premium
 
Jedan je Family i on placa pretplatu i poziva druge da se pridruze. Oni ne placaju nista
 
Ja ne vidim ni jedan razlog zasto bi to uopste pokusao. Najvjerovatnije ne moze vec moras da izadjes iz jedne da bi usao u drugu
Jer imam jednu porodicu sa nalogom deteta gde mi je instaliran family link za nadzor dece i on je vezan za region Srbije,a premium sam uplatio sa drugog naloga koji sam vezao za tursku.
 
Ne možeš da se priključiš drugoj porodici. Probala sam sestru da ubacim u premium ali pošto je ona već član porodice zbog family linka onda to nije moguće.
 
i u tunisu nije radio yt premium tj radio je kad se nakacim na srpski vpn.
 
Je li ovo nešto novo što se tiče rezolucije i boljeg bitrejta? Prvi put vidim na TV-u.

IMG_1477.jpeg
 
Da li moraju biti svi clanovi na istom regionu ili da koriste VPN?
 
Nazad
Vrh Dno