Šta je novo?

YouTube linkovi (2011)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vas auto zasluzuje najbolje :)
 
Evo liste pa vi vidite, a ovo je spisak samo jacih potresa (5+)za danas, 19 od 6+ i po jedan za preko 7 i 8.

http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/Quakes/quakes_big.php

Ovaj zemljotres od 8.9 je bio jaci 8000 puta od onog na Novom zelandu i tresao je preko minut. Ti "glupi Japanci" se od osnovne skole obucavaju za ovakve stvari i ako je covek izabrao da ostane na mostu sigurno je za to postojao dobar razlog. Vecinu japanske obale je zapljusnuo talas visine 10 metara, a kolika je to sila govori da jedan kubik vode dodje odprlike tona sile (krastavac, nisam strucnjak al tako kazu pametniji od mene). Nazalost poginulo je preko 1000 ljudi, a sreca u nesreci ako se uopste moze tako reci, je sto se ovo desllo bas u Japanu. Da je bilo bilo gde drugde zrtva bi bilo koliko oces. Pa samo u turskoj je skoro poginulo preko 100k, a u odnosu na ovaj je bio kao dasak na vetru :trust:

krastavac pratio sam danas koliko god sam mogao i jos sam pod utiskom. Onaj pozar je uzasan, a jos samo fali da se s* onaj reaktor i eto pakla na zemlji...
 
Još veće zlo se dešava :(

http://www.businessinsider.com/fukushima-nuclear-plant-2011-3
Update 4:43 PM: Now according to Kyodo, radiation is measured at 1000x normal.
Update 5:33: Both reactors at the plant have been damaged, and officials say they have "lost control" of the pressure, according to Reuters.
Update 7:51: At least 20,000 people are being evacuated from the region says Reuters, which ominously quotes an expert who thinks there may be just a few hours until meltdown.
 
Poslednja izmena:
Videcemo za naradnih nekoliko sati sta ce biti, ali nesto ne sluti na dobro...
 
Sta ti je tehnologija, odbrojavanje do zemljotresa:



[YOUTUBE]oQVPfQu50yY[/YOUTUBE]


Treslo se dobra dva minuta...
 
Scary shit..
 
Predobro :)

[YOUTUBE]ct1_r_61sk8[/YOUTUBE]
 
ode Fukushima...

At 0630 GMT, an explosion was heard at the plant.[25] At 0800 GMT, Fox News Channel reported the explosion and a plume of "white smoke" rising above the plant.[26] At 0803 GMT BBC News reported that Japan's NHK TV reported the explosion as "near" the plant, and that four workers were injured.[27]

Fukushima_explosion.jpg
 
Ne znam da li je bilo, ali i da jeste, vredi ponoviti:


 
[YOUTUBE]Gjd7rtlu5bU[/YOUTUBE]
 
[YOUTUBE]1TO4yeUIPWE[/YOUTUBE]
 
Ima li neki sajt na kome moze da se prati sirenje radijacije od explozije npp-a ? Da li postoji mogucnost da sateliti "vide" radijaciju ?
 
zona evakuacije je sada 20km
 
Treba otvoriti novu temu sa najnovijim informacijama vezano za npp katastrofu. Da ne trujemo yt linkove. Ko je za ?
 
+1.
 
^mislim da to znaju i vrapci na grani xD

opste poznat snimak
 
Ne znam da li je vec postovano
Prvi dugometrazni "holivudski" film snimljen iskljucivo radi emitovanja preko Youtuba u 1080P.

[YOUTUBE]7D4yQPQfFQM[/YOUTUBE]

Inace 1080p nije ni stucnuo, a obicno imam problema i sa 720p
 
co'ek ptica :d
star je klip, ali jos uvek moj omiljeni kada je kucanje u pitanju :)

[YOUTUBE]UwxA-pHhVwI[/YOUTUBE]
 
creepy :zgran:
[YOUTUBE]J3vgiDBPGyE&feature=related[/YOUTUBE]
 
Skinuo glas LL Cool J-a, Snoop-a, DMX-a i Jay Z-a.. :)

[YOUTUBE]Wraf6isDzDE[/YOUTUBE]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno