Šta je novo?

YouTube linkovi (2011)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
[YOUTUBE]iwxOjQ5X4g0[/YOUTUBE]

Danas me ovi iz Dormea razvalili sa "nikad povoljnijim vremenom da uzmete nesto od nasih proizvoda i itd. Ovo im je fazon 20-ti put da me ubijaju smorom. Da smo u americi uzeo bih lovu :)
 
Poslednja izmena:
^ Seinfeld je to bolje odradio :D



[YOUTUBE]hllDWSbuDsQ[/YOUTUBE]
 
Ulični fajt na turski način:

 
Nisam video ranije, ako je bilo brišite :)

 
prototipovi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Je*ote!
 
Japan danas
[YOUTUBE]wBt5VlZkdyY[/YOUTUBE]
 
Godzila dolazi.
Nije mi jasno zasto ovi ljudi stoje na mostu i gledaju dok pod njima raste voda, prolecu brodovi i kuce ? Kao da hoce da izginu.
 
Godzila dolazi.
Nije mi jasno zasto ovi ljudi stoje na mostu i gledaju dok pod njima raste voda, prolecu brodovi i kuce ? Kao da hoce da izginu.

Zasto su ljudi, za vreme bombardovanja mostova 99', igrali na njima ? :wall:
 
Pa igrali su jer se tacno znalo kada i sta se gadja [naravno bilo je izuzetaka] :)
A i pevali su po mostovima do prve naznake sumraka, ili ranije, oko 14,15,16h npr a onda u dnevniku montiraju i puste ''uzivo sa tog i tog mosta'' :d
A ni traga sumraka iako je 20h a 02. april :D Sunce u polozaju od 16h.

propaganda je cudo.

A za te ljude sto stoje, i ja ne mogu da se nacudim ali valjda je to neka blokada.. kao onaj Tsunami iz 2004. kada su turisti mirno stajali na plazi [pojedinci] i gledali u talas od 30m a imali su vremena da pobegnu..
 
Poslednja izmena:
Ne trabunjajte gde da pobegnu? Jel imate vi predstavu koja je to sila? Sad kad je bio poslednji zemljotres kod nas, pocelo sve zivo da se trese, ja u cudu gledam kad ce da prestane. Nakon toga razmisljam, sta li sam ja budala gledao, da se nesto srusilo opicilo bi me pravo u glavu ne bi trepnuo, dzaba sve sto sam pre toga znao o tome kako postupiti u toj situaciji kad ostanes zatecen. Lako je vama da komentarisete njih zavaljani u fotelju, kad se nadjes u takvoj situaciji skontas koliko si bespomocan. Ta sila vuce kamione, kuce, automobile, ne znam ni ja kojom brzinom, nije to americki film gde super Amerikanac autom bezi ispred zemljotresa.
 
Daj ne lupaj, niko nece u slucaju neke nesrece da bude zatecen i da blene okolo.Imao sam nekoliko saobracajki, davljenja itd i naravno da ces odmah da reagujes, neces cekati da se covek udavi gledajuci sta se desava.
Al ne pricamo o tome ovde. Na ovom snimku su ljudi prelazeci most zaustavili automobile, izasli i gledali katastrofu.Nisu bili zateceni vec glupi.
 
Ja ne pricam o trenutku zemljotresa, nego o onim situacijama iz 2004. kada su ljudi mirno gledali i po 2 min talas od 30m kako ide ka njima i u poslednjih 3km udaljenosti kada su morali da ukapiraju o cemu je rec, oni stoje kao ukopani. Ima onaj snimak kada lik stoji nepomican i to je to..

I nije mi jasno na osnovu danasnjih snimaka kako ljudi ne preduzimaju nista, ko je pominjao super amerikance i ostale filmske gluposti.
 
Poslednja izmena:
Ja pricam o prirodnim katastrofama enormnih razmera ti mi tu pricas o saobracajkama, dobro nisi pomenuo kako si ostao pribran kad si se posekao na konzervu mesnog narezka...uostalom znao sam i pre mog posta da ce neki pametnjakovic da isprica pricu kao ti, spreman na sve, pritom nazivajuci ove ljude glupacima.
 
Ja ne pricam o trenutku zemljotresa, nego o onim situacijama iz 2004. kada su ljudi mirno gledali i po 2 min talas od 30m kako ide ka njima i u poslednjih 3km udaljenosti kada su morali da ukapiraju o cemu je rec, oni stoje kao ukopani. Ima onaj snimak kada lik stoji nepomican i to je to..

I nije mi jasno na osnovu danasnjih snimaka kako ljudi ne preduzimaju nista, ko je pominjao super amerikance i ostale filmske gluposti.

Opet ti o 30m, kakvih 30m :)
 
@Max Ti si prisustvovao "prirodnoj katastrofi enormnih razmera" zemljotresu u kraljevu i ostao zatecen (verovatno ti se zaljuljao luster i nisi znao sta da radis) :lupko:
 
Sta ti pricas nije mi jasno :zgran: Ti nazivas te ljude glupacima, ja samo pokusavam da objasnim sta se u praksi desava, uostalom covek na snimku je procenio da je sigurniji na mostu i ispostavilo se kao tacno. Te tvoje bajke ostavi za situaciju ako se ne daj boze nadjes u njoj. Do sad smo imali najpametnije politicare, selektore, evo i strucnjaci za prirodne nepogode nadiru, da objasne glupim Japancima kako treba.
 
[YOUTUBE]JhJzdtzl6KY[/YOUTUBE]
 
^a da! :D

a na Haitiju, zemljotres iste magnitude, ODMAH u startu 250.000 mrtvih...ovde od zemljotresa 8 ljudi mrtvo,a cunami ce odneti glavne zrtve..

eto sta ti je lova, i kad se sazida prava infrastruktura..

inace, ja nisam verovao...do sada sam 2 "MINIJATURNA" (spram ovog u japanu) zemljotresa preziveo i osetio, i ovaj sto je bio u kraljevu, bio par sekundi, bar se ovde u NS-u tako osetilo i to je to...a ja gledam na youtube-u snimak gde se SVE apsolutno trese 2-3 minuta u japanu :/
kazu da normalno traju oko 15-30sekundi,a da je ovaj objasnio sa 3 minuta... ljudi na snimcima krastavac, sede u zgradama, mirni, svaka im cast kako su psihicki pripremljeni za tako nesto,ja se keve mi, njima divim... ja da sam to doziveo, ne dao bog da vidim da se zgrade njishu, pa ne znam....plakao bih i pishao krv od stresa
 
Poslednja izmena:
Danas sam nesto citao stampu, kod njih valjda cele godine ima zemljotresa, zato su i pripremljeni. Samo nisu ovakvog intenziteta ali generalno to im dodje k'o dobar dan.
 
Ja sam doziveo ona 2 najjaca sa Maljena, '98 i '99- odmah posle tepiha bombi na Krusik :D
Ne smem da zamislim kako ovo trese..
 
Ovo da je bilo kod nas , ostala bi 2x gora pustos nego u Skoplju 63.god
 
:smoke: otac !

[YOUTUBE]nUaREEThEHA[/YOUTUBE]
 
Kolega je ozenjen devojkom iz Japana, njen komentar na poslednji zemljotres kod nas bio je "ovo je vama zemljotres?!". :D
 


voda u kanalu je simpaticna ;D
kao u lavoru
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno