Šta je novo?

YouTube linkovi (2011)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kakav je ovo film ? Ovo je kucna produkcija. Nije ovo piraterija, opusti se.
 
...i slazem se da mozemo u nedogled : nikoga ne zleim da ubedim u nesto u sta ne veruje, al nemoj ni mene nejko da ubedjuje kad imam dovoljno iskustva da sam procenim ;)

Bio sam skeptik na te vrste klipova dok mi drugar inace teski pratioc fudbala nije popizdeo od mojih FAKE izjava i lepo izveo u setnju po prvom snegu i otisli na lokalni teren gde stoje rukometni metalni golovi okruglog profila precnika 10cm.Stane lik na oko 25m od gola,napravi grudvu i kaze: bez jeb... komentara,samo gledaj! Lansira i pogodi precku...
Mislim se al ga usralo... inace covek ima problem sa okom,ono kad "seta" oko,ne znam strucan naziv... napravi drugu,precka...treca,cetvrta...stiglo on do desetke,rekoh " vidi se da si vezbao,stani dalje i ako pogodis gajba piva je tvoja"
Lik ode deset koraka dalje,okrene se,baci i pogodi.Dodje do mene i kaze " I,jel fejk?"
Dobio je gajbu piva i ja vise ne ne vristim fejk...
 
[YOUTUBE]zFxBcZwcTew[/YOUTUBE]

Opasna pesma, kao i spot! ;)
 
Poslednja izmena:
Bio sam skeptik na te vrste klipova dok mi drugar inace teski pratioc fudbala nije popizdeo od mojih FAKE izjava i lepo izveo u setnju po prvom snegu i otisli na lokalni teren gde stoje rukometni metalni golovi okruglog profila precnika 10cm.Stane lik na oko 25m od gola,napravi grudvu i kaze: bez jeb... komentara,samo gledaj! Lansira i pogodi precku...
Mislim se al ga usralo... inace covek ima problem sa okom,ono kad "seta" oko,ne znam strucan naziv... napravi drugu,precka...treca,cetvrta...stiglo on do desetke,rekoh " vidi se da si vezbao,stani dalje i ako pogodis gajba piva je tvoja"
Lik ode deset koraka dalje,okrene se,baci i pogodi.Dodje do mene i kaze " I,jel fejk?"
Dobio je gajbu piva i ja vise ne ne vristim fejk...
Ti si razuman , neki bi i dalje ostali da tvrde da je fake i smisljali hiljade razloga zasto jeste ;)
 
Ne sumnjam u ronaldinjov talentan i nisam bas do kraja ispratio sta ste pisali, ali ono sa pimpovanjem lopte nije CGI vec fake u smislu da ronaldinjo ima rupu na povezu. Da ne budem captain obvious, ali nisam provalio da li je klip postavljen ironicno ili...
 
:D I ja pokusavam da provalim zasto je postavljen taj klip.

A za precku 4 puta... Ljudi iz Nike-a kazu da je fake. Ovo sam iskopao Der Spiegel 28.11.2005.
Izvini weasel :D
 
Poslednja izmena:
Ma drugi sut i slepac vidi da lopta kako je krenula nije mogla pogoditi precku. Ima onaj drugi klip sa treninga Milana kada gadja tri puta u precku sa zemlje. To je realno.
Evo i dokaza da je ona reklama fake:

:wave:
 
Poslednja izmena:
napravi drugu,precka...treca,cetvrta...stiglo on do desetke,rekoh " vidi se da si vezbao,stani dalje i ako pogodis gajba piva je tvoja"
Lik ode deset koraka dalje,okrene se,baci i pogodi.Dodje do mene i kaze " I,jel fejk?"
Dobio je gajbu piva i ja vise ne ne vristim fejk...

Nema sanse, ne verujem ti, nesto si malo dodao. 11 puta uzastopce pogoditi precku sa 25m grudvom haha. Ajde 3-4 puta uz dosta srece ali 11, kako da ne :)...
 
:D I ja pokusavam da provalim zasto je postavljen taj klip.

A za precku 4 puta... Ljudi iz Nike-a kazu da je fake. Ovo sam iskopao Der Spiegel 28.11.2005.
Izvini weasel :D
Izvini ti ali ja sam vec psotavio link gde onaj koji je to uradio kaze da to stalno radi na treningu...
Ljudi iz nike-a mogu da rade sta hoce sa reklamom, ronadlinho je izjavio da to stalno radi i da moze da uradi .....A sta je sve uradio sa loptom na utakmicma ovo je naspram toga nista...
Kad on izjavi da je to nemoguce onda cu da poverujem , a ne likovima koji sede za kompom i pisu na svaki video : fake fake fake
I da taj video jeste fake ne znaci da on ne moze to da uradi .... U ovom mi je mnogo lakse da poverujem nego u neke stvari sto je radio na terenu pred 100 000 navijaca.

Ma drugi sut i slepac vidi da lopta kako je krenula nije mogla pogoditi precku. Ima onaj drugi klip sa treninga Milana kada gadja tri puta u precku sa zemlje. To je realno.
Evo i dokaza da je ona reklama fake:

:wave:

A sad vidim tek... da da to je to
Priznajem sad fake je... Ovaj video ipak to dokazuje...
Idem sad da gledam mocne rendere
 
Poslednja izmena:
http://www.youtube.com/watch?v=ExUX7MBk5UM
pa evo ti to ti je odprilike ta preciznost a ima jos gomila primera sa DUPLO vece udaljenosti nego precka i preko zivog zida ..


i slazem se da mozemo u nedogled : nikoga ne zleim da ubedim u nesto u sta ne veruje, al nemoj ni mene nejko da ubedjuje kad imam dovoljno iskustva da sam procenim ;)
ok, stojim na tvojoj strani potpuno,ali ako kazes da neko nema neke namere za placene termine,reklame itd...zasto su onda OVI uradili to...?
ne mora uvek da bude profit, moze da bude cisto duvanje ;)


jednostavno, i ono sa ronaldinjom i preckom ne da lici na CGI,nego...ne znam....to je kao kad bi i najbolji kosarkas 3 puta ubacio bez koske sa vishe od pola terena..moze,ali toliko REEETKO.....
 
Meni ne lici , a video i fudbal su 2 stvari koje me veoma zanimaju i pratim.
No ne zelim da insistram.Mozda je fake... Svako nek veruje u sta zeli.
 
Poslednja izmena:
Ha, dobri su ti Uzbekistanci, samo sto su i oni zaboravili na gravitaciju, tacnije, nisu je fake-ovali pravilno...

Jedna je stvar pokusavati nesto 100 puta sa jednim uspesnim potezom a druga stvar je to jedno uspesno ponoviti 5 puta za redom...
 
The Ring Live :)

[YOUTUBE]pSXwipxZFCE[/YOUTUBE]

Aerodinamika :)

[YOUTUBE]vW_OOxUjW_k[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Super mix, mada sam ocekivao neku ludu zavrsnicu ili bar komentar.
 
[YOUTUBE]edmLBMpg1QY[/YOUTUBE]
 
I ja. Dobra je fora.
 
Ne razlikuje se puno od ljudske upotrebe Ipad-a :d.

[youtube]zaTWQwG3CDs[/youtube]
 
[YOUTUBE]QWktacrcJZ4[/YOUTUBE]
 
ne znam da li je bilo, ali ovo je nesto sto sam morao da podelim sa vama :
 
Jedno 5-6 puta ;)
 
shame on me :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno