Šta je novo?

YouTube linkovi (2011)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
To je cena zato sto su jedna jedina, mislim mogu da imaju i cenu od 30 miliona ako ih prodavac toliko ceni.

Postoje tri modela, zapravo. I nisu na prodaju.




Vozio sam se sa ovim kraljem pre par godina, takođe je stajao na vratima, ja sedeo odmah pored. U početku nisam mogao da iskuliram, ima smešan izgovor. Pričao je tada o Karadžiću i Mladiću, nimalo naivne stvari, ali je uglavnom govorio iskreno, čistu istinu. Nemam pojma da li je negde pročitao ili je sam zaključio, ali.... Žao mi je lika, jer nije glup, samo malo... Udaren...
 
Poslednja izmena:
Znam da je bilo ranije, stari je klip, ali danas sam ga opet slucajno zakacio na YouTube-u i crkoh od smeha opet...ko nije gledao neka pogleda...

 
@Boris

Postavljao sam taj klip nekoliko strana unazad. :) Inace, extra je.
 
@deda sa mackom
Evo jos malo informacija o coveku. On ima nekoliko "emisija" u kome glumi nekakvog proroka. Prvo prica jednim glasom kao voditelj, a onda mu se povremeno prikljuci i sam Bog kada prica drugim dubljim glasom. On ne prica neke nasumicne gluposti koje mu padnu na pamet nego ima tekstove koje ponavlja. Slusao sam ga kako bar 5 puta ponavlja istu pricu o cipelama dok sam se spustio niz Vojvode Stepe tramvajem. Nije bas identicno svaki put, ali su isti detalji uvek tu. Pricao je kako su danasnje cipele katastrofalne i kako ne treba kupovati nove nego prepravljati stare jer su one razgazene kako odgovara nasem stopalu. Nove cipele predstavljaju sok za nasa stopala. "Svetske madone i primadone imaju ruzna stopala i krive prste zbog losih cipela". Takodje je predstavljao svoj model cipela koje je on sam sebi napravio.
 
I ja sam se vozio u busu sa njim :d Isto je pričao o cipelama, i čak je na nekom štapu nosio jednu cipelu :D Fascinantno je kako dobro vodi dijalog sam sa sobom :D
 
Nikada ne odbi ženu kada te želi!
 
Fejk, kao i ostali snimci iz tog serijala.Zapravo bas su glupo odradjeni....
 
taj ulicni fajt je stvarno izuzetan ... najbolje od svega je sto sam ja u beogradu video nesto slicno :) ne brinem se ako mi ne verujete, samo znam da je lik sasuo 5 likova, zato sto su tukli nekog taksistu. i on covek, nije hteo da gleda nepravdu, istreso ih, usao u kola i odvezo se.
 
^ hahaha,dobra fora, steta sto je fake ;( (naravno da je fake)
 
Ne znas ti....


:D
 
nisam bas planirao da ovu muziku delim na netu, ali neko je vec okacio... evo sta se rodi u muz. studiju kada se mnogo pije... :)





parental advajzori, explicit end stjupid lirikz
 
[YOUTUBE]Cpt0WKZI9D8[/YOUTUBE]
 
 
Mario Balotelli
[YOUTUBE]33IX1KPvPX8[/YOUTUBE]
 
[YOUTUBE]jC5lFMu2Qak&feature=player_embedded[/YOUTUBE]
 
 
[YOUTUBE]hMOLQ4KPRR8[/YOUTUBE]
 
dakle, TMB did it again! :d

naime, izasla je neka pesma od kompletno retardirane klinke, koja je pritom puna para, Rebecca Black - Friday. pesma je pravi stereotp pop muzike, toliko da je bukvalno jadno gledati, tekst je krajnje retardiran a ona kao da je zombi:


[youtube]CD2LRROpph0[/youtube]

e, i onda ekstra talentovani momci iz The Midnight Beast odrade svoju verziju, sve se samo kaze u njihovom klipu. tu je prava razlika kako danas slava pronalazi svoj put iskljucivo kroz pare.

[youtube]QGslnol566I[/youtube]
 
;D
kad smo vec kod nje
Friday_50cent_Bert.gif
 
hahahah, i ubedljivo najjaci video review:

[youtube]cqhiRRJ1vOk[/youtube]
 
haha ;D
prvo pogledajte prvih 20 sekundi ovog klipa (Ili najbolje savetujem ceo klip,jer su klinci zakon)



a onda REMIX ;D

#1



#2



;D

BOZE PETRA!
 
dakle, TMB did it again! :d

naime, izasla je neka pesma od kompletno retardirane klinke, koja je pritom puna para, Rebecca Black - Friday. pesma je pravi stereotp pop muzike, toliko da je bukvalno jadno gledati, tekst je krajnje retardiran a ona kao da je zombi:


[youtube]CD2LRROpph0[/youtube]

e, i onda ekstra talentovani momci iz The Midnight Beast odrade svoju verziju, sve se samo kaze u njihovom klipu. tu je prava razlika kako danas slava pronalazi svoj put iskljucivo kroz pare.

[youtube]QGslnol566I[/youtube]




92561_700b.jpg


xD
 
@Igortiza
Nisi morao da kacis njen spot na ovom forumu. Ona ne zasluzuje to cak i ako je sa losim namerama postavljeno. Takodje mislim da je svako video tu glupost od pesme pre par dana
Inace ja sam jedva uspeo do kraja da odslusam pesmu i svo vreme sam morao da drzim ruke na glavi o dnerviranja
tumblr_li4k5jCn5X1qbgrb6o1_500.jpg
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno