Šta je novo?

YouTube linkovi (2011)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne ne, niste obratili paznju na najbolji potez u istoriji entertainment-a: 1:37! :D
 
U vezi one klinke ..

796901757.jpg

svaka cast za slicicu. ovo se inace moze koristiti za "then vs. now" muziku uopste :p
 
Niste gledali Erdjan nikad?
Kult, evergreen BRE!!
 
Pa hajde edukuj nas
 
Cekamo....
 
ona misli na ovaj klip - viski koka kola. debeli je erdjan ... ;)
 
Ovo je ubedljivo najbolja obrada do sada :)

[YOUTUBE]pi00ykRg_5c[/YOUTUBE]

realno, uradili su likovi svaka im čast... ali to što ovako *****an tekst može da se obradi u death metal fazonu toliko dobro da se ni ne primeti da pesma nije original pravljena za death metal, samo govori o tome koliko taj isti death metal nema smisla, jer uz svaki tekst i uz onakvo dranje zvuči isto...
 
najbolji su Midnight beast u obradi. momci su pokazali kako moze i sa ovakvim tekstom da se napravi super muzika, a pritom su koristili samo akusticnu gitaru.
 
Mozes i death metal pesme da pevas u pop fazonu a da se ne primeti da je originalno pravljeno za death metal. Ako ne slusas i ne razumes tu vrstu muzike ne mora da znaci da je besmislena.

@Sirena, sorry, ne pratim naslove klipova :S:
 
Epilog...

[YOUTUBE]T-5jktFu4iE[/YOUTUBE]

Casey je postao nacionalni heroj... Uz perspektivu da ga slave u celom svetu :sceptic:

I da, pogledajte komentare ispod videa na YT - naravno, mi Balkanci ga slavimo najviše :D

(p.s. nešto nije ok sa ugradnjom YT klipa na forum)
 
Poslednja izmena od urednika:
Internet je cudo - hvala na linku.
 
Epilog...

[YOUTUBE]T-5jktFu4iE[/YOUTUBE]

Casey je postao nacionalni heroj... Uz perspektivu da ga slave u celom svetu :sceptic:

I da, pogledajte komentare ispod videa na YT - naravno, mi Balkanci ga slavimo najviše :D

(p.s. nešto nije ok sa ugradnjom YT klipa na forum)

Evo i druge strane
[YOUTUBE]hRHawhc53zg[/YOUTUBE]
 
Eeeee... meni je ovaj bradati ćale najsumnjiviji :D
on vuče konce iza scene.
 
Koja lazovcina mala. Ili ga je ovaj zveknuo prejako ili ipak nije dobio dovoljno. U svakom slucaju, vidi se da ova prica nema veze sa istinom. Vidi se da se poigravao jer je ocekivao da mu ovaj nece uzvratiti.
 
Kad bi samo neko od njih znao da stvarno iskoristi popularnost koju su nenadano dobili - cisto zlato.
 
realno, uradili su likovi svaka im čast... ali to što ovako *****an tekst može da se obradi u death metal fazonu toliko dobro da se ni ne primeti da pesma nije original pravljena za death metal, samo govori o tome koliko taj isti death metal nema smisla, jer uz svaki tekst i uz onakvo dranje zvuči isto...

memes-rebecca-black-y-u-no-tell-us-whats-after-sunday.jpg


:D
 


 

 
imam ja 4x4x4 led cube i upravo pravim jednu 8x8x8 :p mnogo je profi stvar...
 
hahahhah ;D ovaj meme mi je sa onim yao ming-om omiljeni xD


Pobednicki gif :D

tumblr_li5pu2aeZ21qzh1f6.gif


Inace ima ih gooomila.
haha, ima ih odlicnih, necu da zatrpavam temu sa slikama, bolje jedan youtube klip ;D

evo ovaj simpatican short movies (5min)


istinita prica, i pokazuje tacno ono sto muci sve nas koji smo odrasli u komforu, a to je: NISMO NI SVESNI koliko smo imali headstart poziciju i koliko nam je pola (ako ne i vishe) zivota pratkicno poklonjeno samim tim sto smo se rodili tu gde jesmo,a ne negde u pustinji/dzungli/prashumi....spadamo u onu povlastenu milijardu (1/6 citavog covecanstva) koja nema probleme poput ovih ljudi iz klipa...sve nam je maltene na dohvat ruke a opet ne cenimo ;)
 
hahaha :)
mnogoo cool klip (ima ovakvih na milione,al eto,ovaj me je kupio)

robot-elephant!! xD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno