Šta je novo?

YouTube linkovi (2011)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kad smo kod repa, ne treba zaboraviti ni Supernatural-a i njegov ubitacan Freestyle:

[youtube]9dwG-u3mF4w[/youtube]

04:05 - zakon, ovakvih ima jedan u milion.
 
Poslednja izmena:
Odlicno
 
 
 
Prvi put kada sam gledao klip mislio sam da se radi o nekom pijancu. Vec je bio jedan "omamljeni" Dubliner snimljen kako se u beskraj penje, ali on je imao dobro opravdanje jer tesko da je znao i kako se zove u tom momentu. Ovo je cista ljudska glupost. Ja mislim da bi i kuce shvatilo da tako ne ide i potrazilo bi alternativu. Da ne pricam o tome sto bi na osnovu ponasanja drugih ljudi mogli da zakljuce kuda treba otici.


back at topic

prvi minut mozete da preskocite
 

reklama, realno, najbolja ;D
 
bio panda brdo puta.

@devil
a gde je
 
Vec par dana citam i slusam vesti o glupim nuklearkama pa sam se setio ove cuvene zajebancije.

 
Hhahahahaha, kakav je bre ovo sajt!? Koliko je odlično!!!! :)))
Posebno fotke dole :)
ZANGIEF!! :D
 
http://encyclopediadramatica.com/The_Casey

covece, kako brzo rade ti ljudi! vec se znaju svi detalji i vec ima puna galerija!

bas me zanima dal' ce ipak na kraju da ostane na yt...


The Aftermath

* The Rat has a dislocated knee, therefore messing up his hourly breakdance routines.

* The Rat has been suspended for twenty two days, during which time he will dig himself underground to avoid the Beast's wrath in future.[citation needed]

* The Beast got suspended for four days, according to his sister. However, it seems more likely he is taking a voluntary four day holiday in order to feed and slumber, so he can continue punishing those who wrong him.

* The Rat's parents are suing anyone and everyone, including the Beast and the school. However, The Beast trades not in currency, but in human souls, so this will prove pointless for the Rat's swarm.
xD
 
Hhahahahaha, kakav je bre ovo sajt!? Koliko je odlično!!!! :)))
Posebno fotke dole :)
ZANGIEF!! :D

avijon - enciklopedija dramatika - parodija wikipedije. ukucaj bilo koji poznati termin - i uzivaj u zabavi :)

moj licni favorit je zapravo Uncyclopedia, jer se sastoji uglavnom od cistog humora, dok se Dramatica oslanja previse na meme i na gomulu clanaka napisanih od bukvalno 3-4 coveka
 
Kakvo je ovo iz**kavanje :) Mislim da je ovo fake, ali ima ljudi koji se stvarno lože na te svari (pod ljudi, mislim na glupe amere) :)
 
:d
[YOUTUBE]XLRpj4HPBLg&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]PehOONS25vc&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

Znači, strašno!
 
:d

[YOUTUBE]n6OLIlmYud4&feature[/YOUTUBE]
 
Embedded media from this media site is no longer available
Pas spasava drugog psa koji je povredjen na autoputu.
 


:laugh:
 
ima li kraja?!:S:
 
Auto od 8 "milki"
 
[YOUTUBE]TZjZv6y_Rjo[/YOUTUBE]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno