Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 9 / 9 Pro / 9S

Ce ga probamo ovi dani. Vidim da Nusantara ima bug Random reboot. Mada po izgledu je sličan sa Arrow. Sad od funkcija verovatno su ga Indusi mozda i preterali, pretpostavljam.
 
A sve je to bazirano na Pixel Experience.A na Nusantari ne da su ga pretjerali nego možeš otprilike svaki piksel na ekranu da mijenjaš:) Ko voli da se igra sa izgledom telefona odličan rom...
 
Probao i odmah Sam video da je kamera KRS GOcam, probao jos neke kreshuju I obrisah rom. Dzaba rom bez dobre kamere. Nema ota update, starija zakrpa,...ode na wipe.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210930-203613878.jpg
    Screenshot_20210930-203613878.jpg
    70.5 KB · Pregleda: 50
  • Screenshot_20210930-203632075.jpg
    Screenshot_20210930-203632075.jpg
    52.8 KB · Pregleda: 50
Instaliraj BSG gcam i config sa celso azevedo sajta ako imas curtanu i nema bolje kamere.
 
i ovaj config:
Meni je to bolji kombo od fabricke kamere.
Mozda je config dobar i za joyeuse.
Probao sam, glavna kamera ok, ali selfi bas lose. I nece da udje direktno iz aplikacije kamere u galeriju, samo potamni ekran. Moram da ručno udjem u galeriju i vidim sta sam slikao.
 
Jel ovaj Arrow OS i ta Nusantara imaju google dialer sto brise istoriju poziva ili koji vec?
 
Arrow OS dolazi sa Google dialer-om.Mada ti mozes preko Magiska da ubacis i drugi.
 
24h od kako je fon skinut sa punjaca,na Arrow OS Rom-u 4h SOT,baterija na 75%.Stvarno bilo do telefona,a ne do Miui-a :)
 
Rade li vam softver za banke na otkljucanom bootloaderu mbanking ?
 
Danas stiglo novo ažuriranje na 12.5.1 global MIUI verziju :)
Šta li to donosi reći će neko kompetentniji pošto na prvu ne vidoh neku veliku razliku,osim početne teme.
 
Danas stiglo novo ažuriranje na 12.5.1 global MIUI verziju :)
Šta li to donosi reći će neko kompetentniji pošto na prvu ne vidoh neku veliku razliku,osim početne teme.
To na Redmi Note 9S? Za RN9 pro global jos uvek nista, i bolje da ne salju bugljive verzije.
 
Meni je na 9 Note Pro, već oko mesec dana MIUI 12.5.1.0 (RJZEUXM) Global Stable
 
Meni je na 9 Note Pro, već oko mesec dana MIUI 12.5.1.0 (RJZEUXM) Global Stable
Tvoja verzija je za Eu tržište. Verzija za Global tržište iz neznanih razloga još nije dobila taj update.
 
Hvala, vidim to po slovnoj oznaci, ali me bunilo to što piše Global...
 
Arrow OS radi perfektno.
Mnooogo dobar ROM za ovaj telefon. Stavio sam i na Redmi Note 10 Pro isto Arrow OS, takodje mnogo bolje radi telefon nego kad je bio na MIUI. Cak nema vise problema sa proximity senzorom.
 
Da li bi neko bio ljubazan da napise detaljnu putanju(na srpskom) do aktivacije VoLTE. Znaci nacrtano jer saljem majci a ona nema pojma bas😁😁.
 
prvi trazi od provajdera da ti aktivira volte
posle na telefonu ukucas kod * # * # 86583 # * # * (pojavice ti se volte meni)
 
Ma aktivirano je. Mislio sam da postoji normalna putanja kroz settings.
 
Kroz setings tek kada aktiviras kod> * # * # 86583 # * # *
Ali to kroz meni koji se pojavi nije dovoljno
 
U poslednje vreme,nakon jednog od ažuriranja primetio sam da mi se vrlo često puni memorija i aplikacija čistač vrlo često traži da se prazni "kanta sa smećem".To do sada nije bio običaj.Identična situacija je isto i kod kolege koji ima isti model (RN 9S).
Druga stvar koja mi poprilično ide na gangrije,a isto se juče kolegi desilo prvi put je da prilikom malo dužeg telefonskog razgovora (30-ak minuta,možda i malo jače) telefon se sam od sebe ugasi.Meni se to već desilo 3-4 puta u poslednjih 6 meseci,a jutros je to bilo poslednji put.
Da li se to još nekome dešava i šta je razlog da se telefon sam od sebe ugasi?
 
Gašenje nije normalno to je nešto kod tebe
A za memoriju sam odredjujes kada će to da radi, da li će da radi i kako
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-10-19-12-29-49-227_com.miui.cleanmaster.jpg
    Screenshot_2021-10-19-12-29-49-227_com.miui.cleanmaster.jpg
    47 KB · Pregleda: 26
Nazad
Vrh Dno