Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 5 / Redmi Note 5 Pro

Da li se još nekom čini da je prednja kamera upaljena kad se pogleda iz nekog ugla ili ja samo tripujem?
 
Kako možeš da vidiš da je prednja kamera upaljena? :d
 
Pa ne verujem da je upaljena, ali baca neki odsjaj kada se pogleda iz nekog ugla, pa me interesuje da li je to normalno ili ima neki bag?
 
Djilke, ne koristis gestures?

Kod mene je pad fps-a pri menjanju izmedju aplikacija, home, itd, nije mi trebao GPU renderer prikaz da bi to znao.

Kad stavim navigacione dugmice sve je glatko, mada mi je FSG prakticniji, koristim fon jednom rukom.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Koristim. Gde si video navigacione dugmiće? :)
 
Pa nisam, ali mi je cudno kako kod tebe radi, a kod mene i ostalih zasecne pri animaciji za FSG :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ima li neko proveren link za poco launcher apk? Popunjeno na play storu, ne moze jos da se skine.
 
@dominik76 Podesavanja/Jos/Hitni prenosi i tu ima raznorazna podesavanja emitovanja operatera.

Kod mene je tu sve isključeno i ponekad dobijem tu poruku emitovanje operatera....
 
Kod mene isto lepo radi FSG, nema seckanja, inace tako nesto odmah primetim. Nikad se vise ne vracam na nav bar.
 
Preporuka za Poco launcher, sada sve funkcije lepo rade, instalirao sa apk mirror.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jel ima opcija na Poco launcheru da bude taman App Drawer? Ono belo bi mi oci isteralo :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Probao sam ga, fino radi. Ali opet nema bas puno opcija kao Lawnchair recimo. Nisam primetio za podesavanje velicine ikona, za velicinu mreze itd. Nekako mi malo opcija ima ili ja nisam mogao da nadjem.
 
Nema opcija da se postavi tamna pozadina u draweru, još uvek je beta, valjda će ga unaprediti u narednom periodu pa ce biti još opcija. Za sad je i ovo sto su napravili App Drawer napredak.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nema tamna tema, pišite im feedback. Nema ni zaključavanje ekrana ni kao vidžet ni 2x tap. Mogli bi stvarno da ga unaprede u fin lanser. Sad ću da ga isprobam na 3s jer nešto koči u poslednje vreme na stock lanseru.

Bacila je svemir zeku.
 
Da li se očekuje ažuriranje i za Redmi 5?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Kakvo azuriranje, to je obican launcher?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ima li u Bg radnja neka sa maskicama i staklima za Note 5? Uzeo je drug danas, pa dok ne stigne nesto bolje iz Kine, cisto za neku zastitu da ima. Moze i pm.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Da nema i to, bas dosta stvari nema koje koristim. Ali dobro fino izgleda, lepo radi, nadam se da ce vremenom ubaciti razne opcije. Ima potencijal da bude sasvim solidan launcher.
 
Danas pokazah drugarici telefon i ona se oduševila iako je "kinez". Obično žensko bude jednako Samsung ili iphone :) . Na GB-u se pojavio crveni model na koji je odlepila. Zanima me postoji li uopšte ovaj telefon u crvenoj boji za EU tržište ili je to neki krpež? Ima li ga možda neko kod nas u ponudi? Kada sam preporučenog člana foruma kontaktirao pre nekoliko dana za sebe nije mi odgovorio pa pretpostavljam da je ne odmoru ili negde van tako da na njega ne mogu da računam. Hvala :)
 
Poslednja izmena:
Prelistaj oglase na kp, ja sam vidjao da ima crveni global verzija.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Stigao kabl. Nisam računala na ovo sa slike. Deluje čvršće od onih običnih što su počeli da prekidaju posle 2 nedelje. Previše mi je kratak tako da ću pre da se opredelim za ovako nešto od 2 m.
http://s.aliexpress.com/Ef6j2umA?fromSns=Copy to Clipboard

Magnet je odlična stvar, pošto je zakrivljen može da se rotira tako da ne smeta pri razgovoru. Za autopunjač isto dobar može da se zakači jednom rukom.
f4ea5f55987bc10a2a3487e9dd08a500.jpg
5dd96bf7c9772456513076207ba78d97.jpg


Bacila je svemir zeku.
 
Kako je moguće isključiti kompletno system update? Kada izbrišem system update aplikaciju telefon neće da butuje, a u ostalim slučajevima i ako je sve pogašeno opet skine i samo čeka restart.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno