Šta je novo?

Xiaomi Pad 6

Nema apsolutno nikakve potrebe da se prelazi sa 5 na 6, u svakodnevnom radu se ništa ne oseti. Ko nema a treba mu, neka kupi 6, ko ima 5 a kupi 6, taj baš i nije čist. Imao sam prilike da ih uporedo koristim 2 dana, ekran nije svetliji. Da napomenem da meni tablet uglavnom stoji, nekad sredim neku fotku u Lr ili pogledam malo YouTube I Netflix, baterija oko 5-7 dana traje 😁
 
Nema apsolutno nikakve potrebe da se prelazi sa 5 na 6, u svakodnevnom radu se ništa ne oseti. Ko nema a treba mu, neka kupi 6, ko ima 5 a kupi 6, taj baš i nije čist. Imao sam prilike da ih uporedo koristim 2 dana, ekran nije svetliji. Da napomenem da meni tablet uglavnom stoji, nekad sredim neku fotku u Lr ili pogledam malo YouTube I Netflix, baterija oko 5-7 dana traje 😁
Ako je doplata mala ne vidim što ne bi. Mi Pad 5 komotno može da se utopi na 250eu. Tih 90eu razlike vredi nova baterija, malo bolje performanse i futrola sa tastaturom (samo ona 50tak eu).

@bbK1ng
Zato će kod ostalih ko registruje da dobije poklon, ko ne - ostaće prodavcu tastatura za naknadnu prodaju. Ja ne mogu da kažem - za sve akcije ovog tipa, sa registracijom, bio sam ispoštovan. Ali ima ljudi koji to ne urade.
 
Giga**** jos uvek nije poslao futrolu sa tastaturom. Doduse lepo su napisali rok im je 30 radnih dana, sto se moze oduziti xD
 
Jeste, ali si stavio cenu prvo 300eu. Pa 270eu, pa sad 260. Kad ga budeš ponudio na kp za 250eu ima da ode samo tako.
 
Moracu da te razocaram, ista prica je i za kp. Mada ispod toga ga ne dam neka ostane za po kuci :)
 
Sada u tehnomedia 37199
Meni stigao danas po 39999 bez tastature, rekli iz tehnomedie šalju čim stigne , ako ne stigne za 10 dana vraćam tablet.
 
37199 sa sve tastaturom?
 
Vi sto ste kupili u gigatronu tablet, kad ste se registrovali za poklon jeste dobili povratni mail?
 
37199 sa sve tastaturom?
37200 (1 dinar tastatura) preko Tehnomedije. Nije potrebna registracija na sajtu kao kod Gigatrona. Pozvaće me kada porudžbina stigne kod njih. Tražio sam da mi je isporuče na prodavnicu, mada mogu da promenim i na kućnu adresu posle. Imam par pitanja, ne razumem se baš najbolje. Kako da povežem slušalice na IPAD jer nema onaj standardni otvor kao mobilni telefon. Isto se odnosi i na miša. Da li ZTE MF927U4 LTE MiFi može da se poveže na njega kako bih koristio mobilni net kada sam u gradu ili na putu? Hvala.
 
37200 (1 dinar tastatura) preko Tehnomedije. Nije potrebna registracija na sajtu kao kod Gigatrona. Pozvaće me kada porudžbina stigne kod njih. Tražio sam da mi je isporuče na prodavnicu, mada mogu da promenim i na kućnu adresu posle. Imam par pitanja, ne razumem se baš najbolje. Kako da povežem slušalice na IPAD jer nema onaj standardni otvor kao mobilni telefon. Isto se odnosi i na miša. Da li ZTE MF927U4 LTE MiFi može da se poveže na njega kako bih koristio mobilni net kada sam u gradu ili na putu? Hvala.
Povezuješ slušalice preko bluetooth-a. Ili, kao alternativa, moraš da kupiš USB-C na 3.5mm adapter da koristiš žičane slušalice. Miš mislim da podržava, isto se povezuje preko Bluetooth-a.

Na telefonu samo uključiš Wi-Fi Hotspot (ili Tethering, negde piše jedno negde drugo a ista je stvar u pitanju) i onda se na tabletu na tu mrežu povežeš. Pazi samo da tablet ne krene da apdejtuje aplikacije preko toga, da ti ne pojede gomilu megabajta.
 

Prilozi

  • IMG_3050.jpeg
    IMG_3050.jpeg
    129.6 KB · Pregleda: 42
Ja sam ga juče uplatio u Tehnomediji, za 37.200 RSD, uključujući i dinar za tastaturu. Trebao bi da mi stigne u utorak, a tastatura naknadno, jer su mi rekli da je na carini. Inače, moja žena već dve godine ima prethodnika, Pad 5, i veoma je zadovoljna njime, dok ja koristim Samsung Galaxy S6 Lite i odlučio sam se za promenu, mada me je zaintrigarao i Xiamomi Pad 6 Max koji je u najavi, ali nisam siguran da li će se i kada kod nas pojaviti, pa sam odlučio da ne čekam...
 
Btw u Tehnomediji sam ga porucio jos 28 jula, odbio da prihvatim izlozbene primerke i navodno ce me kontaktirati kada stigne nova tura za 2-3 dana. Naravno, porudzbina jos aktivna, niko me kontaktirao nije. Sreca pa sam pretpostavio da ce to tako ici, pa sam ga u medjuvremenu kupio u Tehnomaniji.
 
Kad prikacim tablet na USB-C hub od Dell monitora da se puni, izgubim zvuk. To se nije desavalo na Pad 5. U developer options sam ukljucio "prevent USB audio routing" i "USB debugging", ali ni to nije pomoglo. Neka ideja?
Kapiram da se tripuje da su bocnute slusalice, ali ne pada mi na pamet kako to da eliminisem.
 
Ja ne dobih još.
 
Ništa za sad. Javljam kad pošalju, po njihovom roku imaju fore do početka Septembra.
 
Tesko, evo ja sam stavio moj na oglas u savrsenom stanju + originalni cover i ne javlja se niko.
Ja prodao moj sa godinu dana garancije za 300. I porucio pad 6, danas treba da stigne, samo sto mi istekla akcija za tastaturu. Nije velika doplata ispala, 50 evrica. Ja zadovoljan. 😊
 
Moze neko od vas da mi testira na ovom tabletu xiaomi pad 6 Gta San Andreas najnoviju verziju sa 60 fps,da li radi tecno bez stekanja...
 
Ja prodao moj sa godinu dana garancije za 300. I porucio pad 6, danas treba da stigne, samo sto mi istekla akcija za tastaturu. Nije velika doplata ispala, 50 evrica. Ja zadovoljan. 😊
Prodao si ga za top cenu. Realna cena mu je 250. Na toliko je Bozic Bata uspeo da ga proda mislim. Doduše, on je dobio keyb, tako da ste na istom.

U svakom slučaju, 50eu doplate za novu bateriju, brži čipset i nekorišćen uređaj je TOP TOP.
 
Da, prodao kumu. Dao sam mu i opremu svu sto sam imao. Imalo je u tome nekih 30 evrica. I cekam ga za pare dok ne dodje sa ture. 😁
 
Prodao si ga za top cenu. Realna cena mu je 250. Na toliko je Bozic Bata uspeo da ga proda mislim. Doduše, on je dobio keyb, tako da ste na istom.

U svakom slučaju, 50eu doplate za novu bateriju, brži čipset i nekorišćen uređaj je TOP TOP.
Nisam uspeo da prodam za 250, javila mi se gomila nekih smaraca samo, tako da za sada mislim da odustajem od prodaje.
 
Ja sam moj novi Pad 6 uplatio pretprošle nedelje u jednoj od prodavnica Tehnomedije, prodavac je proverio da je na stanju, navodno ga rezervisao i decidirano rekao da će biti poslat u radnju prvog narednog radnog dana, kada mogu doći da ga preuzmem, ali ali ga do danas nisam dobio. Pozvao sam kol centar i rekli su mi da oni nemaju sa tim ništa jer rade samo sa onlajn narudžbinama (i tu je rok za isporuku 30 dana), a novu količinu tableta očekuju "tokom avgusta", da bi me zatim uputili na prodavnicu gde sam novac za tablet uplatio. I gde, naravno, nema tableta...
 
Nazad
Vrh Dno