Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Poslednja izmena:
Pa da nisu nesto velike razlike, uglavnom 1-10mm (mozda i manje od 10mm). P9 lite je 8-9mm kraci. Npr Lg G6 ima 5.7 inch i 148mm/71 tj zgodniji je za drzanje,a malo kraci. Ne znam koliko je znacajno ... 23 mm skracenja je prilicno znacajno iako mi je u pocetku delovalo da to nije nesta, 10 mozda jeste mozda nije.
 
Poslednja izmena:
Сви воле да купе телефон од мене, технику уопште

Pošto Mix 2? :d
Teško će te oduševiti nešto posle A1, zeznut i namunjen, ekstra radi, ekstra zvuk, Gcam, ne moraš da ga paziš kao dete za tu lovu.


Ne znam kakve su te uzane pantalone, nikada nisam nosio tako nesto. Uglavnom iz standardnih sirih pantalona malo viri, 2.5 cm kraci telefon je mnogo zgodniji za nosenje/sedenje. Ali pantalone nemaju veze sa tim covek valjda vezba u sorcu, a tu je problematicnije. Mi A1 je jedan jedan on najvecih telefona sa 5.5 inch ekranom, a to se uglavnom ne pominje nigde i review-ovima.

Počinjem da mislim da si kupio neku kopiju telefona ili tablet ;)
 
Instalirao RR rom i pola aplikacija ne radi na wifi-u.
Odradio onaj fix za wifi preko twrp-a i nista se nije promenilo.

Ima li neko ideju šta još da odradim ?

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Instalirao RR rom i pola aplikacija ne radi na wifi-u.
Odradio onaj fix za wifi preko twrp-a i nista se nije promenilo.

Ima li neko ideju šta još da odradim ?

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
Čudno.. ja koristim R r već pa oko dve nedelje, i sve odlično radi, ne uzimajući u obzir trajanje baterije.
Ajd di lepo sve ponovo flashuj.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Čudno.. ja koristim R r već pa oko dve nedelje, i sve odlično radi, ne uzimajući u obzir trajanje baterije.
Ajd di lepo sve ponovo flashuj.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
Prošli put mi je radio wifi dok sam koristio RR rom.
Moraću da se vratim na stock, iako sve ostalo dobro radi (ne računajući slab 4G signal).

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Juce bio da kupim Mi A1 i ladno me ispalise. Onda sam se dvoumio da uzmem Redmi Note 5. Oba sam drzao u rukama i iste su velicine stim da je A1 malo siri. Nekako mi se cini da mi lepse lezi u ruci RN5. Razmisljao se da li da dam 4500 rsd vise za note 5 i na kraju odustao. Moracu bas dobro da razmislim :(
 
Prošli put mi je radio wifi dok sam koristio RR rom.
Moraću da se vratim na stock, iako sve ostalo dobro radi (ne računajući slab 4G signal).

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
Otišla ti je verovatno persist particija. Ne znam koji si build flashovao prošli put, ali do 15 aprila su svi buildovi imali problem da kada dlashujes to, puca persist kada odeš na stock. Developer R r-a je to fiksovao, a čuo sam da su ubrzo i ostali.
Ja taj problem nisam imao fala bogu, a ni mislim da se ne vraćam na stock skoro. Nema potrebe. Baterija mi se brže troši, ali ne sećam se da li je to počelo još na stock romu.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Ne pratim zadnjih godinu dana nista.Gledam nesto za djevojku da uzmem. Jel ovaj telefon brz? Moze li se reci da je jeftini nexus :p
Jel se vise isplati od prime 5 plus?
 
Verujem da veliki broj vas drzi upaljen Mobile data iako su konektovani na wifi (licno ne, uvek menjam manualno) i mislim da moze da utice na bateriju tj njeno trajanje. Pogledajte na sta mislim na slici.
3bc539ebfb1d1051a90c18b4f054b7d5.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Леп је онај мимикс2 делује баш "спејс" дефинитивно има вау ефекат када се узме у руку тежина и керамика су савршени.
Са друге стране звук у слушалицама драстично бољи на миа1 занимљиво је да мора да се појача звук преко 50% да би звук био квалитетан испод тога буде "шупаљ" и празан...
Камера опет боља на миа1 са гцам, предња камера је на дну па је мало чудно, лепо се чује слушалица, није гласна као миа1 да сви чују шта причам...Они безели лепо изгледају мада мора да се навикне да се не притиска шакама и слично...Леп је телефон али је миа1 по мени нормалнији и једноставнији за употребу...Е да БЕЛИ ми микс који је скроз керамика изгледа невероватно (има макета 1:1) мислим да нисам држао лепши телефон у рукама, лудило дизајн као да је од неког драгог камења направљен.
Шаоми прави озбиљно лепе уређаје.

Послато са МИА1 који сам продао, треба да га пошаљем у среду 27. јуна
 
Cek da jos dodam i onu staru- 3.5" ekran je idealna velicina.[emoji3]


Izgleda da je drugarica resila problem. ono ok google je bilo deaktivirano, i navodno je to pravilo problem mikrofonu.Sto je najcudnije, cak i na jutjubu nasla snimak da je lik tako navodno resio pitanje mikrofona.Nidje veze al navodno to je to.

Moze klip ili objasnjenje? Isti problem ponekad, a ne razumem resenje.
 
Boot lopovao sam mob preigrao se sa nekim custom romovima. Kad odem na http://en.miui.com/thread-2804733-1-1.html ne mogu da nadjem ništa. Tj treba mi rom pre aprilskog fixa ako neko ima link da pokušam da ga uguram preko Mi Flasha . Ili pali fastboot ikonu ili non stop se glavi na "your device softwere canot be checked...." i non stop vrti to.
 
Ne pratim zadnjih godinu dana nista.Gledam nesto za djevojku da uzmem. Jel ovaj telefon brz? Moze li se reci da je jeftini nexus :p
Jel se vise isplati od prime 5 plus?

Telefon je vrh, ja ga imam par meseci i nikad se nista nije zapucalo ili slicno. Brz,lep, jedino kamera je onako posto sam ja presao sa sonija koji je imao 24mp kameru ali i na MI A1 je sasvim solidna :) Uzmi telefon neces se pokajati...
 
Ovde isto imas 24Mpx. 12 + 12 :)

/s
 
Stock 8.1 beta (sigurnosna zakrpa 5 jun)


 
Ubaci Gcam i resices i taj problem.
Telefon je vrh, ja ga imam par meseci i nikad se nista nije zapucalo ili slicno. Brz,lep, jedino kamera je onako posto sam ja presao sa sonija koji je imao 24mp kameru ali i na MI A1 je sasvim solidna :) Uzmi telefon neces se pokajati...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ja sam odradio sve da namestim Gcam, ali nije htelo, pa sam pročitao da mora da se vrati na valjda aprilski update prvo, a to me stvarno mrzi sad da radim, posebno ako bih morao sve da brišem (ne znam jer nikad nisam vraćao).
 
Takodje se bojim da cackam sve zbog gcam... Moras ovo pa ono pa na kraju nesto ne valja pa zeznem i to sto valja :)
 
Nazad
Vrh Dno