Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Koji rom da stavim? Konstantno sam isao izmedju RR,AEX,LOS...Razmisljao sam stock da flesnem. Koji stock twrp zip ste stavljali,onaj sto je Sooti postavio?

Sent from my Mi A1
 
Ja ti koristim R r već poduže, ali me baterija od skoro zeza ne znam šta je. Nije kao pre.
Koji rom da stavim? Konstantno sam isao izmedju RR,AEX,LOS...Razmisljao sam stock da flesnem. Koji stock twrp zip ste stavljali,onaj sto je Sooti postavio?

Sent from my Mi A1

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
(Google) Voice typing se iskljucuje svakih nekoliko sekundi, tj svaki put kada napravim pauzu u diktiranju duzu od sekundu dve. Tako da moram da kliknem na mikrofon na tastaturi nakon svake recenice da bi poceo ponovo da snima.

Jel se to desava kod jos nekog na Mi A1.

Dakle iako Google radi odlicno prepoznavnje zvuka, ako nastavi da radi ovako beskorisno je.
 
Koji rom da stavim? Konstantno sam isao izmedju RR,AEX,LOS...Razmisljao sam stock da flesnem. Koji stock twrp zip ste stavljali,onaj sto je Sooti postavio?

Sent from my Mi A1
Ја сам пробао доста ромова и најдуже сам користио аех, међутим још један ром је био баш одличан то је bootleggers ром. Њему сам се увек враћао. АЕХ има тенденцију да се после неког времена успори, обрише магиск и слично.


Послато са МИА1 који сам продао, треба да га пошаљем у среду 27. јуна, међутим човек је одустао, срећом.
 
Ја сам пробао доста ромова и најдуже сам користио аех, међутим још један ром је био баш одличан то је bootleggers ром. Њему сам се увек враћао. АЕХ има тенденцију да се после неког времена успори, обрише магиск и слично.


Послато са МИА1 који сам продао, треба да га пошаљем у среду 27. јуна, међутим човек је одустао, срећом.
Probacu bootleggers onda,video sam ga ali nisam pre cuo za njega.
Jel ga koristis sa njegovim stock kernelom ili neki custom?

Sent from my Mi A1
 
Probacu bootleggers onda,video sam ga ali nisam pre cuo za njega.
Jel ga koristis sa njegovim stock kernelom ili neki custom?

Sent from my Mi A1
Његов кернел, нема КЦАЛ али су боје добре.

Послато са МИА1 који сам продао, треба да га пошаљем у среду 27. јуна, међутим човек је одустао, срећом.
 
Koji rom da stavim? Konstantno sam isao izmedju RR,AEX,LOS...Razmisljao sam stock da flesnem. Koji stock twrp zip ste stavljali,onaj sto je Sooti postavio?

Sent from my Mi A1
Okačio sam ja ss.

Stock beta 8.1. Skidam i flesujem samo od Displax-a.

Custom svi od reda imaju problem sa signalom, na bilo kojoj lokaciji. Samo zbog toga kraće će trajati baterija.
 
Okačio sam ja ss.

Stock beta 8.1. Skidam i flesujem samo od Displax-a.

Custom svi od reda imaju problem sa signalom, na bilo kojoj lokaciji. Samo zbog toga kraće će trajati baterija.
Razmisljao sam i stock da flesnem,bas zbog signala,na custom romovima mi unistava procente.

Sent from my Mi A1
 
Jel ima neko crveni, meni se mnooogo sviđa i mislim da ću njega da kupim za sebe. Deluje mi kao unisex model ta kombinacija crne i crvene tj ne deluje mi kao ženski telefon bar na slikama [emoji16]

Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
 
Da li neko zna, da li ima da se poruči zaštitna folija za ekran, onakva kao što se dobija u kutiji sa telefonom? Ne mogu da nađem na Aliexpressu, samo staklo ima da se naruči.
 
Sto se tice GCam Urikillova pravi oštrije slike od SerJo verzije, ali kod ove prve ostaje vidan ovaj šablon, čini mi se da je kod SerJo malo bolja situacija.
Evo jedna sa Urikill GCam gde se vidi taj sablon

Rose by Srdjan Djordjevic, on Flickr

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Jel ima neko crveni, meni se mnooogo sviđa i mislim da ću njega da kupim za sebe. Deluje mi kao unisex model ta kombinacija crne i crvene tj ne deluje mi kao ženski telefon bar na slikama [emoji16]

Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
Okej je, možda se malo više presijava uživo. :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Izgleda da junski update planiraju u julu. A 8.1 ce stici kad izadje Android P.
 
Izgleda da junski update planiraju u julu. A 8.1 ce stici kad izadje Android P.
Možda baš sledeći update bude 8.1. Ja ne razmišljam puno o tome, custom rom dobijo junski odavno.
Do sada su stizali svaki mesec uredno. Činjenica da Xiaomi neide baš po Android one programima, mnoge gura od ovog telefona što je greška.
Telefon je odličan, a ko hoće 8.1, tu je custom rom. Ne znam što se svi napališe na 8.1.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Okačio sam ja ss.

Stock beta 8.1. Skidam i flesujem samo od Displax-a.

Custom svi od reda imaju problem sa signalom, na bilo kojoj lokaciji. Samo zbog toga kraće će trajati baterija.
Ђиле то је дисплакс са 4пда?
Има ли неки линк где су му сви зипови или мора да се јури по оном треду од 600 страна?

Послато са МИА1 који сам продао, треба да га пошаљем у среду 27. јуна, међутим човек је одустао, срећом.
 
Poslednja izmena:
Имам тврп...једном сам нашао зип на оном треду али сам погубио линкове...и ја се слажем да је то најбољи начин да имаш сток, ово није рутовано?

Послато са МИА1 који сам продао, треба да га пошаљем у среду 27. јуна, међутим човек је одустао, срећом.
 
Iskreno, ja i ne vidim neke razlike. Neki kažu brži je, bolji je, a meni isto. Pošto su ljudi opcinjeni onim layout-om kada se gasi telefon, ja pošto ga ne gasim niti često restartujem ne vidim razlike.

Ja sam prešao jer mi je dosadno, usput da zezam ovog drugara na Samsung-u pošto je kod njega 8.0 [emoji16]
 
Onda čekam stabilnu verziju. Meni april radi perfektno, smorio telefon koliko dobro radi.
 
Upravo to. Zato sam i flesovao [emoji4]
 
Da li funkcionise FM radio ili mora da se skine neki app, ili da se koristi test mod?
 
Da li funkcionise FM radio ili mora da se skine neki app, ili da se koristi test mod?
Za stock mislim da mora test mod, ali činimi se da je neko stavio magisk modul za app ali iako jeste, vrv davno to.
Ja na custom romu tih problema nemam. Možda neka app sa play prodavnice.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Nasao sam sasvim prihvatljivo resenje na netu za radio, evo klipa sa YT, jesta da je na spanskom ali skaporacete sta i kako :)
Moze i da se spusti, pojacava/utisava, zakljuca tel...

Edit: Provalio sam da ako kliknete na 14. opciju i izadjete pa posle udjete ponovo u 35. FM, prebaci reprodukciju na zvucnik, tako da ima i toga :)

https://youtu.be/rnVMUUBomBE

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
@BigToni i @Ilija Hw evo kako sam ja to resio, na majskom sam, stock, nista nije dirano, radi sve kako treba, malo nakaradno ali radi bez problema sve, u postu koji sam oznacio iznad.


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@BigToni i @Ilija Hw evo kako sam ja to resio, na majskom sam, stock, nista nije dirano, radi sve kako treba, malo nakaradno ali radi bez problema sve, u postu koji sam oznacio iznad.


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Hvala u svakom slučaju. Jako glupo od Xiaomija što to nije rešeno.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Bezveze je skroz, ali je u danasnje vreme interneta je malo prevazidjen FM Radio i mnogi noviji telefoni, pa i flagshipi nemaju FM Radio. Mislim cak da i SD 835-845 ni nemaju podrsku za FM Radio... (Nisam 100% siguran) jednostavno je prevazidjena stvar nazalost...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Bezveze je skroz, ali je u danasnje vreme interneta je malo prevazidjen FM Radio i mnogi noviji telefoni, pa i flagshipi nemaju FM Radio. Mislim cak da i SD 835-845 ni nemaju podrsku za FM Radio... (Nisam 100% siguran) jednostavno je prevazidjena stvar nazalost...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Pa to, ali ako već ima, logična je i App da stiže. Sreća pa je development za sada prilično jak.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Misliteli ljudi da će ovaj fon dugo biti u developmentu i popularan?

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Ima modul za magisk, sa njim dolazi FM aplikacija i sve radi perfektno.
 
Nazad
Vrh Dno