Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Misliteli ljudi da će ovaj fon dugo biti u developmentu i popularan?

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
Mnogo zavisi i od samog Xiaomi-a.
Mnogo modela imaju po pristupačnim cenama. Biće sigurno još popularan, iako je i Redmi Note 5 odličan za malo veće pare.


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nešto vel'ko stiglo. :d
bddd95becbffeb57a8dd2a5052dca015.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Stigao i meni.
c9381bc2e04e2c1d917a2a50dfc52069.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Jel neće da zezne GCam?
 
Upravo se skida:)
c1f2c7817d7c8dbad6645bf60d553a07.jpg


Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Verovatno da hoce, jer je veliki OTA...nije samo mali upgrade, bice da je ovo 8.1 i junska zakrpa.

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Jel koristi neke dve kartice na ovom fonu?

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Dal na drugoj kartici radi samo 2g? Ili može i 3g H+? Pitam zbog interneta

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Op! Op! :D
Radi Gcam, ali moraće kanda Factory reset jer se malko vucara sistem... Tako da - pa pa Gcam. :d
f1de170fb84a6f2396b11c0a72364e73.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mora factory reset?

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Mora factory reset?

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
Ja ću probati malo ovako da ga vozam. Došao je malko sebi i sad je ok pa ću videti ako bude nekih problema da mu puknem. :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Oket i ja ću ko da se zeza posle ponovo sve. Jel ima on kao huawei ono da napraviš beckap pa da sam vrati sve aplikacije?

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Neću ni ja još puknuti Favtory reset,za sad ću ovako da ga furam.
f7d81d0c2dac5f3f85d5d1c6ba11d8d7.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Dal na drugoj kartici radi samo 2g? Ili može i 3g H+? Pitam zbog interneta

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
Radi normalno 3G na drugoj kartici. H+ nisam do sada video na drugoj kartici(kod Telenora).

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
@Jaza
Kako imaš crn Settings? Tema?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pa ugasen ti net na sim 2 kako da vidis ? ;) prebaci net na sim 2 i stavi 3g only i videces :)
3g je za razgovore, h+ za net...

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Radi 3g na obe kartice,od kada sam ga kupio u furam 2 kartice i sve radi savršeno.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Gde treba da se podesi da telefon koriste extern USB microfon umesto integrisanog. Trazio sam u podesavanjima pola sata i za sada nista nisam nasao, osim da mozda po defaultu koristu usb microfon?

Sa tim sto nikako ne mogu da utvrdim koji microfon zapravo koristim.
 
https://www.xda-developers.com/xiao...curity-patches/amp/?__twitter_impression=true

Some users are reporting that their entire SMS history was wiped after updating. We cannot verify this. XDA Senior Member joeyhuab reports this did not happen for them. Update: It apparently happens after you swipe away the messages app. Be warned before updating that this could happen to you. If you’re concerned with this happening, be sure to make a backup of your SMS.

Što se tiče ovog buga kakva je situacija?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Evo sad sam pogledao ,nemam ništa u porukama ,prazno. Mada nije da mi je potrebno nešto ,imao sam svega par poruka.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
https://www.xda-developers.com/xiao...curity-patches/amp/?__twitter_impression=true

Some users are reporting that their entire SMS history was wiped after updating. We cannot verify this. XDA Senior Member joeyhuab reports this did not happen for them. Update: It apparently happens after you swipe away the messages app. Be warned before updating that this could happen to you. If you’re concerned with this happening, be sure to make a backup of your SMS.

Što se tiče ovog buga kakva je situacija?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Kod mene su ostale sve sms poruke.Sve u najboljem redu za sad.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kod mene se nisu obrisale

Inace jedino novo sto primecujem je crna transparenta pozadina kad se spuste notifikacije

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni su se takodje obrisale sve poruke.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
I meni se obrisale sve poruke

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Јел рутовао неко?

Послато са МИА1 који сам продао, треба да га пошаљем у среду 27. јуна, међутим човек је одустао, срећом.
 
I meni su obrisane, tj. pre toga sam procitao da se brisu pa sam proverio da nema sta bitno, posto nema ne smeta.
 
Nazad
Vrh Dno