Šta je novo?

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro

Chrome je poznat kao smeće pretraživač. Meni isto odradi i Samsungov posle nekog vremena. Ja se i navikao na to, sve otvara brzo. Ako je refresh cena ovako dobre autonomije neka je, isplati se.
 
Mene samo jako smara sto mi notifikacije na vacapu ne izlaze, evo sad udjoh i vidim dvoje ljudi mi u 17h pisalo a nista nije iskocilo...uzas

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kod mene na sreću nema tih problema, WA mi je najbitnija aplikacija bukvalno. Stock rom ili neki drugi?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Stock global, update sam dobio medju prvima.
Pa i meni je, zato me nervira neverovatno ovo. Ugasio sam sve restrikcije za vacap i opet isto.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ja nisam dirao ništa u podešavanjima, sve radi ok. Baš ću javiti ako krene da zeza

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Primetio sam da se isto dešava sa Facebook Messenger, ne uvek, ali se desi. Možda je do njih nešto?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ja sam to za mesindzer jos na mi8 primetio dok sam bio na miui11.. Ali ovo sa vacapom mi se desava na mi10, nzm dal je do a11, vrlo moguce, posto mi je radilo okej na A10, miui12..

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
I kod mene od jutros problem sa WA. Stignu notifikacije uvek, ali nekad nestanu kompletno (sa AOD, iz notif. panela, nestane sa badge na ikonici) posle par desetina sekundi. Ne desi se svaki put, uglavnom bude ok.

Na A10 mi se nije dešavalo uopšte (doduše imao sam manje od 2 dana telefon), juče oko podne sam apdejtovao na A11, i prvi put sa primetio s nekim porukama preko noći, kad sam ustao nije ih bilo dok nisam ušao u app.
 
Pratiću danas šta se dešava, koristim ga ceo dan (još par sati kombinovano s kompom - na njemu ne nestanu notifikacije). Za sad je jednom u 10ak puta kad mi stigne nešto.
 
Nikad nisam mogao da odolim da lupim update dugme, oduvek i na svakom uredjaju. Nema pomoći :d
 
Juce mi se pojavila opcija za android 11 update i poceo sam download. Na ~40% sam morao da izadjem i nisam pauzirao niti se prebacio na 4g, pa mi je download crashovao.

Od tada mi uopste ne nudi update opciju. Stoji kao da je up to date.

Da li postoji nacin da forsiram update?


Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Bas sam zapazio. Pre 10 dana smo kuvali nesto. I otvorio sam recept u chrome. Pored toga jos 2 taba. Recept je 3 dana bio uvek na dohvat ruke kad god otvorim chrome i taj tab. Uvek na istom pasusu.

Ja ne podesavam mnogo telefone. Samo namestim double tap to wake, br ikonica na home screenu, ukljucim mode za citanje, anti flicker , ..

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Jel se i Vama ovih dana desio neki neprimetni update? 12.0.7 je kod mene. Bukvalno sam morao svim app da dozvolim permisije ispočetka, recimo ulazim u WhatsApp i ne vidim kontakte samo brojevi, i tako za sve app kad udjem u App kao da sam prvi put ušao. Ako ništa drugo dobio sam jednu korisnu opciju za mene. Ubacili su mi Mi home u notification centar.
7bd39afbd2cb276f4c4a820b6c785fd0.jpg
 
Poslednja izmena:
Bas sam zapazio. Pre 10 dana smo kuvali nesto. I otvorio sam recept u chrome. Pored toga jos 2 taba. Recept je 3 dana bio uvek na dohvat ruke kad god otvorim chrome i taj tab. Uvek na istom pasusu.

Ja ne podesavam mnogo telefone. Samo namestim double tap to wake, br ikonica na home screenu, ukljucim mode za citanje, anti flicker , ..

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
Jel si pod battery/apps/power stavio no restrictions ili si ostavio battery saver recommended
 
Pozdrav, da li još neko ima ovaj problem, chat bubble da je na pola ekrana?
Ima tu jos sitnih bagova oko messengera ali ovo mi najvise bode oci
Stock rom je u pitanju, android 11
f4817e21f46bf2a0c7d51b3a3cd7b71c.jpg


Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni se to desava. Pokusao da ugasim chat bubble ali nece i dalje mi otvara konverzacije tako.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ma kako,evo prosvetli me kako da podestim to
Nikako, na svakom miui telefonu je ram menadžment agresivno podešen. Tako je oduvek a po svoj prilici će i nastaviti. Kod mene na sadašnjem Poco F2 je podnošljivo ali daleko je to od aosp ram menadžmenta.
 
Evo kolega iznad kaze "cak i u istom pasusu" ja kazem ne verujem u to al eto.
 
Ti si onda jedini kome se kad se vade apps iz multit.ne refreshuje content.
 
Pa cekaj, sad da li vadis ili ne vadis app iz multitaskinga (. ja podrazumevam kad kaze vadis da ih izbacis iz multitaskinga? )
 
Vrh Dno