Šta je novo?

Wipeout HD!

Treba imati kreditnu karticu EVropske Unije ili PSN karticu za US Store ili vec ona neka varijanta sa Entropay ili kako se vev zove, a ja nemam nista od toga... :(
 
Pa mozemo uzeti Ragnarok,ti, Marko i ja... :) Ako Marko oce naravno.
 
Ako ima neko mogucnost da kupi, mene obavezno neka racuna! Ja sam za, naravno, iz ovih stopa! :D

Ne znam koje sve shareovao sa MarkomDj, ali mozemo mi medjusobno i ako se njemu ne svidja samo ako on ima kesa na onoj kartici!!! Ako su sve strane za ovu varijantu...
 
Poslednja izmena:
pa evo ukljucite mane ako vam fali neko:)
 
Ima li ikakve najave kada ce Fury, ne mogu nigdje iskopati, mora da jos nisu ni objavili... :D
Igrao am malo Zone, 10-15 pokusaja na prvoj stazi, doguram do 20-25 zone sa minimalnim ogrebotinama, a onda se nekoliko puta mlatnem junacki zaredom i caooooooooo :)
Trea vjezbe...
 
Wipeout HD je 17,99 evra...sto nije malo!Kada razmislis za 30 nabavis Socom!
Meni je ostalo jos nekih 19 evra sto bih radije iskoristio za Fat Princess i ako bude bilo dovoljno jos za kad tad MGS kao classic mada cisto sumnjam da cu imati i za to!
 
20 USD (američki dolar) = 14,4206425 EUR (evro)

Osim ako nisu nabili cenu na EU storeu ne znam kako si došao do cifre od 18€.

I uopšte, ne znam kako možete da kažete za bilo koju PSN igru da je skupa kada znate u samom startu da u 98% slučajeva tu cifru delite sa 4 ili 5 ili u najgoru ruku imate je za zamenu. Ako ti je 3.8€ (tj. 350 dinara) mnogo za igru koja je strava uradjena i grafički i muzički i ima sasvim pristojan online i single play onda stvarno :)

Meni je smislenije dati toliko para za wipeout nego za 30 onih next-gen HD-visual java-based gluposti poput Heavy Weapon, Bejewelled, Magic Ball 3 i sl od po $10.
 
Poslednja izmena:
20 USD (američki dolar) = 14,4206425 EUR (evro)

Osim ako nisu nabili cenu na EU storeu ne znam kako si došao do cifre od 18€.

I uopšte, ne znam kako možete da kažete za bilo koju PSN igru da je skupa kada znate u samom startu da u 98% slučajeva tu cifru delite sa 4 ili 5 ili u najgoru ruku imate je za zamenu. Ako ti je 3.8€ (tj. 350 dinara) mnogo za igru koja je strava uradjena i grafički i muzički i ima sasvim pristojan online i single play onda stvarno :)

Meni je smislenije dati toliko para za wipeout nego za 30 onih next-gen HD-visual java-based gluposti poput Heavy Weapon, Bejewelled, Magic Ball 3 i sl od po $10.

Sve to zavisi od ukusa, meni se iskreno ne svidja nesto WipeOut...i nije nikad!
A sto se tice cene, dosao sam tako sto kupujem sa EU Store i video sam cenu na EU Store-u!
 
Znači leše nas i tamo barabe :D

Pazi, na stranu ukus, govorim o tome šta igra nudi u odnosu na one flash/java produkte koji se nalaze pored nje. U svakom slučaju 3.8€ je smešna cifra za bilo koju igru, zar ne? :)
 
Poslednja izmena:
Pa za tih 380 wipeout vredi vishe od bilo koje od onih 270 igara :d
 
WipeoutHD je najkompletnija igra na PSN-u, a jos sada kada mlatnu ovaj DLC!
Hvala milom Bogu da sam nabavio Wipeout iz USA-a tako da cu moci da ga nabavim, a ne ovaj *****lu sa Evropom gdje ne mogu da skinem DLC ni za jednu igru...
 
Wipeout Fury stize sledece nedelje..

504x_qipeout.jpg

Three new race types, twelve new tracks, thirteen new ships, and six new music tracks are coming to WipEout HD next week, when the Fury add-on pack hits the PlayStation Store.

Thursday, July 23rd is when the WipEout HD Fury pack races onto the PlayStation Network, trailing along tons of new game play in its wake. Eliminator, Zone Battle, and Detonator game modes bring new ways to do battle in the PSN version of the futuristic racing series, while an all-new campaign, new trophies, and new online ranks will keep players driving, and striving, and hugging the turns.

Two days before the pack hits there will be a free update to the game, which will add a new statistics system while tweaking the menu system and adding some enhanced community features.

Basically, the face of WipEout HD changes next week, either a little for free, or a whole lot for $9.99. Your choice!
 
Poslednja izmena:
Zanima me, hoce li te nove staze moci da se koriste i u onim osnovnim modovima, ili samo u ovim novim koje ce nuditi Fury?
 
I u osnovnim naravno, ne vidim zasto ne bi..
 
Pa da, to je sasvim logicno, ali reko da proverim sta vi mislite :)

Morace se nabaviti ovaj Fury.
 
Jel se ja ovo 3pujem ili se moze voziti i na sixaxisu ?
U cemu je car ove igre, da mi neko objasni, dok je nisam batalio. Nikako me ne odusevljava svo to jurcanje.:shock:
 
Da li je moguce da ne znas sta je Wipeout :) Pogledaj neke filmice... i da, moze i na sixaxisu, samo sto je extra zaebano.
 
Znam sta je Wipeout, imam igru, samo ne razumem sta je u njoj toliko dobro i zanimljivo !?
 
A imas :) Pa legendarna svemirska trkalica, kako da ti objasnim sta je dobro, igraj pa ces valjda videti da li ti se svidja. Meni se extra svidja Zone mod sa ubrzavanjem brzina i tripoznim menjanjem boja koje reaguju na koju god muziku pustis. Fora je da ostanes "ziv" sto duze mozes dok ti se brzina automatski povecava.. probaj to recimo.
 
Poslednja izmena:
Wipeout Fury

2yowikz.jpg


wqzg5f.jpg


2e50a3n.jpg


24oxc13.jpg


n2cxty.jpg


nl98xe.jpg


wohd20080724003257.jpg


wohd20080724004135.jpg


wohd20080724004723.jpg


wohd20080724005739.jpg
 
Vrhunski.
 
Au sunce mu kakav add-on - pa ova igra sad ne samo što košta kao disk-igra nego je možda jedan od najboljih naslova za PS3
 
Pa sad kad sam nabavio RGB scart pena party mi ne gine :D
 
Pa zar i bez addona nije bila ;)?
 
Zaista odličan add-on za ionako sjajnu igru :)

Probao sam na kratko nekoliko novih staza i ovaj novi Campaign režim... Sve obojeno crvenim nijansama i izgleda izvanredno.

Na kraju otkrih i ovaj Detonator režim :D To je tek ludnica, kombinacija zona i pucanja na bombe i mine.

Topla preporuka!
 
Nisam siguran kakvi su KZ2 addonovi ali ovaj addon je po meni kompletno nova igra dodata na već postojeću i definitivno važi za najbolji izbačen do sada. Bukvalno su sadržaj duplirali (precizinije 2.5 puta) i još dodali 3 sasvim nova moda koja totalno imaju drugačiji gameplay pa tako recimo Eliminator izgleda skoro pa kao neki futuristički Twister Metal :)

shin-bojan: ma govorim o kablu - rezolucija povećana a boje čistije, ne mogu da ti opišem kako je drugačiji ugodjaj za wipeout ;)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno