Šta je novo?

Wipeout HD!

I ja cestitam. Ovo je zaista jedna izuzetno teska igra ako se jure trofeji. Beat Zico :zgran: Elite Campaign Legend :zgran: Zone Zeus :zgran: Airbreaker :zgran: Own the Zone :zgran:
 
Pridruzujem se cestitkama. Pretezak platinum. Jedan od najtezih.

Mada moram da priznam da srecem online ljude koji su uzeli platinum. To govori o tome da ima puno hardcore wipeout igraca a nikako da je lako osvojiti platinum...

Koji ti je rank online? Prema ovome sto kazes za trofeje, verujem da si bar od 40/50 pa na vise...
 
Ma jok, maksimalno je neugodno i neprecizno.. barem meni.
 
SIXAXIS je pogodjen samo u par igara... Najbolja implementacija je u Floweru.
 
Nisam probao, ali verujem, s obzirom da je ista kompanija radila obe igre.
 
Kako li je Apple onako pokidao a kod Sony-ja je ovako tromo..
 
Mega resurrection :D

Uzeo sam posle vise od godinu dana da igram igru :) I reko, ajde sad stvarno da naucim dobro da vozim, mozda cak i neki gold trofej da pokupim :D. I posle 4-5 dana, pali Zico, Elite Campaign, Zone Zeus (stigao do 77 zone, i to iz 3. pokusaja, lol), Airbraker (iz prve)... Na kraju mi sada fali samo onaj retardirani Bling Brigade da Platinumujem igru :D 5 dana, ili sam mnogo dobar ili nisam mnogo zaboravio posle godinu dana :)

Tako da, ako se nekome igra, psn je zdravkelja, javite se :)
 
Poslednja izmena:
Zone Zeus bez one pomoci u upravljanju?
 
Kakve pomoci? Ako na autopilot mislis, to ne bih ni palio da nije onog trofeja pobedi trku sa ukljucenim autopilotom. Bezvezna stvar.
 
Nisam dugo igrao, mislim da ima jos neka pomoc pored autopilota..
 
Ljudi se dosta obeshrabre, ali stvarno nije toliko tesko, samo malo vezbe. Ali je i mnogo dobar osecaj kad stvarno naucis da igras, mnogo zabavno postaje. I postao sam teror online, dobijam gotovo svaku trku u koju udjem.
Za Zone Zeus, ako se nabavi Fury expanzija postaje mnogo, mnogo lakse, Syncopia je jako laka staza za zonu. Mada sam i na Anulphi bio na nekoliko zona od Supersonica. Za Gold Elite nisam imao problema do poslednje kampanje, ali sam provalio da je sa Feisarom najlakse to proci.
 
Ja se uneredim kada počnem da igram ovo, posle drugog kruga puca mi... bolid :D ili šta god.
 
Ne moramo da brinemo kakav ce biti sledeci wipeout...... :d

 
Tuga. Sta se radi u danasnjoj industriji...

Ko zna koji su sve razlozi u pitanju, ali bas tuzan dan za gaming.
 
Umro je Psygnosis... Rare bolje da je mrtav. Evropa ostaje bez svojih najboljih razvojnih timova...
 
Nazad
Vrh Dno