Šta je novo?

Wipeout HD!

Loše si upućen, na disku se nalaze Wipeout HD zajedno sa expazijom zvanom Wipeout Fury

Kao što rekoh, postoji samo jedna verzija Wipeouta na disku. Iliti u prevodu: ne postoje dve verzije diska gde jedna ima samo Wipeout HD a druga Wipeout HD + Wipeout Fury. Bolje? :)
 
Nabavio konacno igru. :)

Moze li mi neko objasniti cemu sluzi naginjanje broda na gore ili dole? I sta znaci onaj Thrust u karakteristikama broda?
 
Ja nisam primetio svrhu naginjanja gore-dole, mada ja igram samo Zone mod, mozda ima neku poentu u trkanju.. Thrust je potisak.
 
Dizanje na gore ima smisla kada treba da skocis, recimo imas neki prekid puta koji ide na gore a imas nitro → podigni bolid u vis, aktiviraj nitro i primetices znatnu razliku koliko ces poleteti, pogotovu ako se vozis na phantom klasi :D

U sustini gore/dole vise ima smisla da skratis/produzis let. Cak mislim da jedan hidden trofej ne mozes osvojiti bez te tehnike.
 
Poslednja izmena:
Hvala :)

Phantom klasa, bolesna brzina... Ne mogu da se zadrzim na stazi :D
 
Polako, prvo uključi auto-pilota dok ne udješ u štos. A ućićeš onda kada skapiraš da te auto-pilot zapravo usporava - najbolji primer za to je Sebenco Climb staza i prva krivina ;)
 
Kakav auto pilot, snalazim se ja i ovako jako dobro.
I odmah sam krenuo sa Piranhom, pa presao na Icarasa kada sam ga otkljucao. :)
 
Koji bre auto-pilot, odma to ugasi..
 
Šta znam, meni je auto-pilot pomagao dok nisam ušao u vožnju pošto je learning curve baš strm na početku.
 
Ne znam ni kako izgleda voznja sa tim :p
Uvezbao sam se malo na Phantomu :) Samo su ove staze u poslednjem delu kampanje bas zeznute, nema prostora za gresku.
 
Jbt odigrah i ja malo Wipeout HD posle godinu dana i ne verujem koliko je sve brzo, zayebano. ZNaci ovaj zadnji deo kampanje Meltdown je yeben samo tako. Za ovu igru trebaju opasno brzi refleksi!
 
Ja jos uvek ne znam da skrecem u onim ostrim krivinama a da ne zabodem zid :) Zato valjda i samo igram Vinetu i Anulpha pass :)
 
Ma kakvi, L2 i R2 je podosta cimnu tako da pri toj brzini je jako zayebano odrzati bilo kakvu putanju.
 
Meni je ostalo samo par tournamenta onih duzih od po 8 staza na elite da komletiram HD, posle prelazim na Fury...
Ne dopada mi se sto u trkama sreca igra veliku ulogu i to sto na poslednjem mestu (pocetak trke) dobijam oruzja za odbranu a kada sam prvi dobijam za napad, znam da je random ali je u vecini slucajeva tako...
 
Bezi bre ovakvi delovi igre samo mi nabiju nervozu. Imam da kupim Wii i da igram Super Maria. :)
Evo ni onaj deo u BC2 SP kampanji ne mogu da predjem, nema para da pogodim onog lika sa bazukom u drugom helikopteru, fucking iritating!!!
 
De su Zone zakon, tamo imas osecaj kao da ne znam sta, znaci koja brzina, neverovatno! Malo vise su ga preterali sa brzinom.
A i sto Ranko kaze, sreca je bukvalno presudna dal ces zavrsiti prvi ili osmi, samo jedna greska i cao. Mrs bre sa tim fazonima!
 
E narode da li igra podrzava snimanje videa i u kom formatu? Gledao sam snimke sa youtube-a koji su mi isprva delovali dobro, ali onda kada sam skinuo trejler sa zvanicnog sajta video sam koliko su boje ispranije i koliko sama kompresija na sajtu ubija kvalitet.
Do sada sam gledao snimke ovog lika, super vozi, a sami snimci su dosta dobri (barem su mi bili dok nisam video trejler :))

[YOUTUBE]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/GUh6sGDOgbM&hl=en_US&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/GUh6sGDOgbM&hl=en_US&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]

Bio bih zahvalan ako neko moze da mi snimi i okaci nekompresovani video sa Sol staze. Sama trka mi nije toliko bita koliko izgled same staze, tako da mi maltene odgovara da se "mili" po stazi.
 
Poslednja izmena:
Treba ti capture oprema za tako nesto..
 
Svidja mi se kako je okruzenje odradjeno, boje su zive i ne vuku na ono zutilo, a i zanima me da vidim neke stvari detaljnije posto treba da radim mapu koja je isto na nebu (npr. kako su radjeni blokovi staze, kako je radjeno njihovo teksturisanje, kako su odradili oblake uz stazu itd...). Doduse dosta toga treba da se obavi pre toga, ali opet kada je vec tema ozivela rekoh ajd da pitam jer sam mislio da mozda postoji opcija snimanja iz igre.
 
Pao je Zico, posle ~75 krugova, platinum je sve blizi :D
 
Masala, aj sad premasi mojih 60, 61 Zona.. na prvoj stazi :)
 
Nazad
Vrh Dno