Šta je novo?

Wipeout HD!

Austrijski, kakav australijski :) I dobicete na mail kodove kad istekne taj rok, ne pojavi se odma free wipeout na store-u..
 
Poslednja izmena:
Majku mu, ja pročitao pogrešno australijski, sva sreća pa nisam ništa napravio :D
 
Ja sam napravio iako nemam Sony. :D
Rekao sam jednom liku da mi napravi austrijski account i obavi proceduru pa kad kupim Sony cekace me Wipeout :)
 
Vjerovatno bi se neko ovdje vec javio da je dobio ovo cudo, ali ipak rekoh da pitam!
Dakle, ima li ikakvog traga i glasa da ce biti nesto od ovoga?
 
Evo ja se javljam u svoje ime, ni traga ni glasa! :D
 
Ima li ista od besplatnog Wipouta,jel bar nekom stigla sifra za daunloud™?
Ja nisam ni napravio austrijski account,zaboravio sam na ovu navodnu ponudu.
 
Sreca pa smo svi dobili ovaj besplatni Wipeout, pa sada mozemo do mile volje da se igramo!
 
Ladno je neka ispala.. Dakle nista vam ne stize na te mejlove koje ste stavili na nalogu?
 
borise sto si lozio narod da ima nesto za dz ? :D
ko ce da da nekom igru od 20 $ za dzabe !
 
Nema ni V od Wipeout-a!
 
Ne znam za ovaj HD ali Wipeout pulse na psp-u je predrkan, tako da mi je zao sto je ispala momci, ne znam, krastavac platite pa sharujte... :)
 
Sad citam da izgleda bas moras da budes austrijanac, odnosno da gleda odakle je IP adresa pri pravljenju naloga. Stvarno, nek poruci neko PSN karticu pa delite.. Zone Zamfirske su bruka! :D
 
Javio se covek sa drugog foruma da je dobio igru.
 
Navodno stiglo samo tom jednom liku...
Ako je njemu stvarno stiglo, jedino objasnjenje je da ce slati u talasima, da im ne vrisne server ili tako nesto vec! Moramo jos cekati, ipak izgleda da ima nade! :D
Mogiu misliti, Austrija od sada ima jedno bar 10 000 000 stanovnika vise :D :D :D :D
 
Steta sto nije bilo nista od tog besplatnog Wipeout-a, mada vidim da vas sada ima dosta u kombinaciji za share-ovanje, pa savetujem da ovu igru posedujete :)

Novi patch je izasao skoro, i jos vise ulepsao Zone mod. Sada pri promeni brzine (pozadine i boje) u Zonama, postoji efekat zaslepljenja dok se ne promeni pozadina staze :) Jako lepo izgleda, mada na vecim brzinama zna malo i da zasmeta (ko je dosao barem do Zen-a, zna da ako na delic sekunde skrenete pogled sa ekrana sve je gotovo :) )
 
Šteta što je obećanje o novim vozilima i novim stazama ispala samo novinarska patka :(
 
Ma nema potrebe, igram samo Vineta K u zone-u i jurim Top 5 mesto na globalnoj listi :) Meni dovoljno... kao sto su moje godine igranja CMR2 uglavnom bile jurenje svetskog rekorda na prvoj stazi u Francuskoj ;)
Ako mi je nesto interesantno, to mogu igrati non stop isto i nece mi dosaditi, samo sto sada nova generacija igracha hoce svako jutro kad se probudi da dobije nesto novo, nesto divlje!
 
Poslednja izmena:
Naprotiv, spadam u stariju generaciju (imao sam sa 4 godine Atari ST 520+ '89te tako da sam proživeo gotovo sve generacije konzola) ali razumne novine nisu na odmet. I ovo što govorim najavljeno je neposredno posle izlaska igrice zato i kažem da je šteta jer ih niko nije primoravao da izbacuju nešto novo. A kako su sve ove staze koje postoje u Wipeout HD zapravo stare staze iz prošlih verzija ne bi bilo na odmet ubaciti dva nova vozila i 4 nove staze čisto da ne bude toliki HD rip-off.
 
Naprotiv, spadam u stariju generaciju (imao sam sa 4 godine Atari ST 520+ '89te tako da sam proživeo gotovo sve generacije konzola) ali razumne novine nisu na odmet. I ovo što govorim najavljeno je neposredno posle izlaska igrice zato i kažem da je šteta jer ih niko nije primoravao da izbacuju nešto novo. A kako su sve ove staze koje postoje u Wipeout HD zapravo stare staze iz prošlih verzija ne bi bilo na odmet ubaciti dva nova vozila i 4 nove staze čisto da ne bude toliki HD rip-off.

Nisam mislio na tebe konkretno, samo naglas razmisljam ;)

Inace, ovo i jeste "samo" HD verzija starijih Wipeouta, a koliko sam razumeo, radi se na novom, pravom nasledniku, ono na BR disku i to.. :)
 
http://blog.us.playstation.com/2009/06/01/wipeout-hd-fury-expansion-pack-details/

Picture4-2.png


Picture7-7.png


30m277k.gif
 
Bice verovatno 4.99, sto je ustvari dzabe :)
 
Bas to.
 
Šteta što je obećanje o novim vozilima i novim stazama ispala samo novinarska patka :(

Mora da su videli ovaj moj post i rešili da me razuvere u svoje "zle" namere :D

Koliko nas ima ovde sa wipeoutom? možda bi mogli da odigramo koju partiju onako čoporativno? :)
 
Poslednja izmena:
Ja bih volio da mogu nekako doci do Wipeouta...
 
Nazad
Vrh Dno