Šta je novo?

Windows 11

Kod mene nesto cudno radi ovaj 22h2, kao da laguje, ne cini mi se da je fluidan kao prosla verzija.
 
Nemam problema, osim u Spiderman-u, posle nekog vremena napuni skoro 16gb rama. Inace sve radi kao i pre.
 
moze i da se stavi ikonica u taskbar :)
 
Da, to se traži.
 
Pa vratiće valjda i to, izgleda da su izgubili iz vida današnje procesore i gomile memorije dozvoljavaju puno otvorenih programa u isto vreme. Ja još uvek, valjda iz navike gasim programe u pozadini i držim samo oko 8 programa na taskabaru.
 
Ни мени не избацује апдејт, ја сам на верзији 22621.521
 
:):):cool::cool::sneaky::sneaky::sneaky:
2022-09-29 15_31_41-2022-09-29 15_22_37-Settings - Windows Photo Viewer.png
 
Sve se moze kad se hoce 😁
Da se ispravim za post- nakon jednog dana kao da se stabilizovao sistem, sad je sve normalno.
 
Ja imam problem da mi se nenormalno cuje kuler od graficke,posle update wina. Probao sam da instaliram nove drajvere za grafu,brisao sa ddu,ubacio nove drajvere za plocu al ne vredi i sad je pitanje jel je koncidencija pa mi riknula grafa bas kad je stigao ovaj update ?
 
Инсталирах га ја ноћас, али и даље нема Task Managera на task baru.
 
Инсталирах га ја ноћас, али и даље нема Task Managera на task baru.
U insider Dev se javlja na right click na taskbar-u, zajedno sa Taskbar Settings. Ako hoćeš baš na taskbaru kao ikonicu idi na
C:\Windows\System32 and right click Taskmgr.exe i izaberi "Pin to Taskbar"
 
FX je mrtav , živeo FX 😀
Mike a ove beta verzije kada dolaze kao stable ?

 
Beta ostaje beta, neki delovi možda prvo u RP.
 
Инсталирах га ја ноћас, али и даље нема Task Managera на task baru.
CTRL + SHIFT + ESCAPE = много брже него десни клик на таскбару и леви клик на Task Manager. Мада у потпуности разумем што ти је таква опција потребна - сви ми смо „робови” одређених навика и то је сасвим нормално.
 
Meni je Task Manager vrlo često u upotrebi, specijalno za vreme updejta, pratim internet i disk zauzeće. Šteta što Alt-F4 ne radi svaki put kada se nešto zaglavi.
 
Je l Microsoft random izbacuje update za korisnike periodicno ili sta? Drugar i ja obojica imamo win 11 pro, njegova masina je malo starija, a dobio je update maltene odmah. Ja jos uvek cekam 22h2....
 
U firmi imamo Windows kroz MAPS pretplatu, svi smo dobili 22H2 u dan bukvalno, kod kuće HTPC dobio update dok moj main računar nije... :D
 
Meni je ponudio odmah, ja kliknuo ok i tokom instalacije prilikom restarta mi je izbacio inaccessible boot device, automatski sve vratio na staro i od tada ne nudi više. :LOL:
 
Ja sam ga palio sa ctrl+shift+escape
Desni taster na start pa task manager :p
Elem ima li neko problem sa zvukom posle zadnjeg update-a?
Desava mi se cesto da mi se smanji zvuk na slusalicama iako nista nisam smanjivao.
Resim problem tako sto smanjim na 50% pa vratim na 100% ali me interesuje da li se to jos nekome desava?
 
Nazad
Vrh Dno