Šta je novo?

The Elder Scrolls V - Skyrim

Nista drugo nisam ni ocekivao...
 
Radi se o grafickom napretku a ne o opstem poredjenju. Vreme je za novi TES, nikad nismo cekali duze od pet godina. Oni izgleda ni moderan endzin nemaju a kamoli nesto vise. Zaradjuju oni mnogo vise love sto kaze vuchina ali nisu povecali broj zaposlenih. Tako da sada zbog Fallouta moramo cekati duze na TES iako su "unapredjenja" sve manja.
 
Baš me zaboli za engine, ako će fino osmisliti koncept igre neka bude i 8 bit ne interesuje me. I skyrim je bio užasnog vizuelnog doživljaja, ali sam se nauživao igrajući. To da se čeka predugo i da su ga malko viške pretjerali to stoji.
 
Ima puno modova sa kojima Skyrim i danas izgleda vizuelno savršeno. Da iskoriste isti engine uz pomenute modove, naprave novu mapu i zanimljivu priču i ja zadovoljan. Bolje tako nego da većinu vremena za novu igru provedu na grafici.
 
mali ot - kako napreduje morovind total overhaul ?
 
ako ima neko ključ za Skirim steam,rado bi ga preuzeo :)
 
Hahaha, ko ne bi. :D

Nego hteo sam da pitam, postoji li Skyrim total conversion mod kao sto je Nehrim - At Fate's Edge bio za Oblivion? Ne mislim od istih likova, nego generalno nesto slicno tome?
 
mali ot - kako napreduje morovind total overhaul ?

Skywind ili OpenMW? Prvi je Morrowind u Skyrim endzinu koji koristi nove teksture i modele koje su dizajnirali ljudi koji rade na modu. Drugi je open source endzin za Morrowind assets, ali planira se prosirenje funcionalnosti kao i koriscenje novih assetsa.

Hahaha, ko ne bi. :D

Nego hteo sam da pitam, postoji li Skyrim total conversion mod kao sto je Nehrim - At Fate's Edge bio za Oblivion? Ne mislim od istih likova, nego generalno nesto slicno tome?

http://sureai.net/games/enderal/

Isti tim, starac valjda radi na modu (koriste njegove teksture?)
 
Skywind ili OpenMW? Prvi je Morrowind u Skyrim endzinu koji koristi nove teksture i modele koje su dizajnirali ljudi koji rade na modu. Drugi je open source endzin za Morrowind assets, ali planira se prosirenje funcionalnosti kao i koriscenje novih assetsa.



http://sureai.net/games/enderal/

Isti tim, starac valjda radi na modu (koriste njegove teksture?)

Radim ja i 3d modele za njih, nove armor-e konkretno. Evo dvije verzije na realisticni fazon:


V7cUsVw.jpg

1LQugh2.jpg

2rK59m8.jpg

K3bSB2U.jpg

832YPFK.jpg

agxCtde.jpg
 
Svaka cas...igleda odlicno.
 
Naravno da se ne racuna. TES Online je nekakav izrod koji su na kraju skrpili da lici na TES. Po onim prvim slikama to je u pocetku bio drugaciji MMO i Bethesda nije radila na njemu uopste. Ne racunaju se ni Battlespire, Redguard ni Fallouti iako je Bethseda Softworks radila te igre.
 
Starcino svaka cast ! Ovo izuva kako izgleda.
 
Super starac,al taj pancir mi nije nešto siguran protiv strela i koplja :p

može još neko zmajče crvene boje....na oklop? ozbiljno pitam....kao nacrtan?
 
Hvala decki!

Izgleda da ovaj njihov AA 8 sample ne radi, sve bude nazubljeno? Kada stavim na 4 je u redu.

Super starac,al taj pancir mi nije nešto siguran protiv strela i koplja :p

može još neko zmajče crvene boje....na oklop? ozbiljno pitam....kao nacrtan?

Mislis na stit? Jos nije dovrsen jer mu fali obiljezje frakcije. Ostavio sam prazan prostor za to, i neko drugi ce ga ubaciti. Ovo sam ja davno napravio, a obiljezje jos nije bilo dizajnirano.
Zmajeva nece biti puno u igri, mozda jedan koliko ja znam?

Evo i male:

RUF4bL8.jpg
 
Poceo sam ponovo da igram Skyrim.
Interesuje me moze li mi neko reci kako se zove moc kada koristis dve sekire i imas mogucnost da ubrzano odradis napad i to protivniku skine dosta vise energije.
Nadam se da sam dobro objasnio.
 
Dual wielding a perk za ubrzani dual wield se zove Dual flurry. Imas i Dual savagery perk - 50% dmg za dual power attack.
 
Poslednja izmena:
The Elder Scrolls V - Skyrim Remastered stize 28. Oktobra i svi oni koji imaju na steamu obicnu verziju ili Legendary Edition mogu da je free upgrade-uju na Remastered Edition!
 
Obicna verzija mora da sadrzi i sve DLC-ove samo u tom slucaju free upgrade i naravno ko ima LE

https://twitter.com/BethesdaStudios/status/742194847101095936

http://store.steampowered.com/app/489830/?snr=1_5_1100__1100

Winner of more than 200 Game of the Year Awards, Skyrim Special Edition brings the epic fantasy to life in stunning detail. The Special Edition includes the critically acclaimed game and add-ons with all-new features like remastered art and effects, volumetric god rays, dynamic depth of field, screen-space reflections, and more. Skyrim Special Edition also brings the full power of PC mods to consoles. New quests, environments, characters, dialogue, armor, weapons and more – with Mods, there are no limits to what you can experience.
 
Poslednja izmena:
Super, dobicete najgori ENB i par poboljsanih efekata. Covece koliko Skyrim moze dobro da izgleda na PCju a oni skuvali ovu zutu nakazu i kao remaster za 2016. Bitno je da modovi stizu na gorgonzole gde ce verovatno pokusati naplatu jos jednom...
 
Legalno naplacivanje modova :D
Ko nema full igru verovatno ce morati da plati upgrade... strasno... Dark Souls 2 u najavi :D
 
Poslednja izmena:
Meni je drago sto nisu najavili novi Elder Scrolls. Ocigledno da nemaju novi endzin a da gledam kako se jos jednom pati ES u Gamebryo/Creation, neka hvala. Mora to mnogo bolje za sledeci nastavak. Moguce je da jednostavno cekaju novu generaciju klinaca koji nikada nisu probali Elder Scrolls. Jer ES su igre bukvalno u fazonu, probas jednu i probao si sve. Mnogo jak utisak ostavljaju na coveka kada prvi put proba a svaki sledeci put jer to mlak utisak. Zato je bitan taj veliki raspon izmedju igara, jer ionako ce oni koji su igrali prethodne igre iz serijala da zakeraju jer im se smucilo da igraju istu igru ponovo. Treba tu sveze krvi da se odusevljava i svadja sa matorcima po Internetima ;)
 
Lepa vest, nema razloga da bude docekana na noz. Mnogi dugi bi to naplacivali exrta (Metro i 2033 Redux izdanja). Taman da vidim na sta ce da lici, imam LE verziju, i planirao da pikam kad izgustiram W3.
 
Pošteno od njih.
 
Meni je drago sto nisu najavili novi Elder Scrolls. Ocigledno da nemaju novi endzin a da gledam kako se jos jednom pati ES u Gamebryo/Creation, neka hvala. Mora to mnogo bolje za sledeci nastavak. Moguce je da jednostavno cekaju novu generaciju klinaca koji nikada nisu probali Elder Scrolls. Jer ES su igre bukvalno u fazonu, probas jednu i probao si sve. Mnogo jak utisak ostavljaju na coveka kada prvi put proba a svaki sledeci put jer to mlak utisak. Zato je bitan taj veliki raspon izmedju igara, jer ionako ce oni koji su igrali prethodne igre iz serijala da zakeraju jer im se smucilo da igraju istu igru ponovo. Treba tu sveze krvi da se odusevljava i svadja sa matorcima po Internetima ;)

da se samo ukratko nadovezem na ovu pricu apropo novih klinaca itd.... neverovatno je koliko ljudi ne povezuje skyrim sa the elder scrolls serijalom, kao da je skyrim standalone igra... cak sam u par navrata cuo izjave tipa "jedva cekam da izadje novi skyrim"... :wall:


PS sto se bethesde tice, lepo od njih sto je free nadogradnja.
 
Nazad
Vrh Dno