Šta je novo?

Telekom ADSL studentska ponuda

Da li je neko raskidao ugovor da bi potpisao ovaj "studentski", a da pri tom ima IPTV? Interesuje me da li u tom slučaju uopšte treba da se nosi oprema kada se raskida ugovor, i da li to ima ikakvog uticaja na iptv, tj. da li će on raditi najnormalnije dok traje taj proces raskidanja i novog puštanja.

Ja sam imao taj slucaj. Nikakvo vracanje opreme, samo odes i raskines ugovor i kazes da hoces da potpises novi zbog studentske akcije. Sutradan ti prikljuce net i IPTV, prekosutra te zovu da potpises novi ugovor i to je to. :)
 
Da li je neko raskidao ugovor da bi potpisao ovaj "studentski", a da pri tom ima IPTV? Interesuje me da li u tom slučaju uopšte treba da se nosi oprema kada se raskida ugovor, i da li to ima ikakvog uticaja na iptv, tj. da li će on raditi najnormalnije dok traje taj proces raskidanja i novog puštanja.

Ako imash IPTV onda josh bolje - nemozesh da ostanesh bez porta poshto IPTV i ADSL idu preko istog porta...
 
Ова глупост око отимања портова старим корисницима је узела превелик замах. Па да ли су нормални ти Лелекомовци?
 
^^
Uplatish jednom godishnje seedbox za 2k din i nabijesh 2 - 3TB uploada i onda se nebrinesh...

To cu i uraditi...
A sto se tice indexa, zena koja radi u telekomu je samo otvorila prvu stranu, prepisala ime i prezime i vratila mi index.Tako da kontam da i bivsi studenti tj. oni koji su zavrsili fax (a ostao im je index) mogu da uzmu studentski paket...:guitar:
Cisto sumnjam da zovu fakultete da provere...
 
To cu i uraditi...
A sto se tice indexa, zena koja radi u telekomu je samo otvorila prvu stranu, prepisala ime i prezime i vratila mi index.Tako da kontam da i bivsi studenti tj. oni koji su zavrsili fax (a ostao im je index) mogu da uzmu studentski paket...:guitar:
Cisto sumnjam da zovu fakultete da provere...
Paaa..malo mi cudno sto si tu napisao, sobzirom da se uzima kao vazeci dokument ili uverenje koje je overeno ili stranica indexa na kojoj pise koja je godina studija u toku i skolska godina koja MORA biti overena i koja se fotokopira u telekomu kao dokaz da si student!
 
@nine84
Na koju foru imas toliki UP, jel i ti imas IPTV?
 
Paaa..malo mi cudno sto si tu napisao, sobzirom da se uzima kao vazeci dokument ili uverenje koje je overeno ili stranica indexa na kojoj pise koja je godina studija u toku i skolska godina koja MORA biti overena i koja se fotokopira u telekomu kao dokaz da si student!

Veruj mi da nista nisu fotokopirali niti su mi trazili neka uverenja...Zenica je SAMO otvorila prvu stranu indexa i prepisala podatke.Jedino sto je fotokopirala je licna karta.
 
Toliki upload mu je zbog IPTV,svako ko uzme iptv,nevezano za paket "ima" 512 upload,samo sto to nije pravi upload. Naime,samo na speedtestu pokazuje 512,medjutim prilikom uploadovanja,brzina uploada krene od ~50 kb,i psole 30-ak sekudni spadne na ~25 kb/s
 
Bio sam danas do telekoma u Zajecaru i priuceni potrcko koji zavezao kravatu i seo za tanacak monitor mi kaze da kao postojeci korisnik njihovog ADSL-a treba da vratim opremu, raskinem ugovor i cekam...i cekam...i nekad da docekam dok oni registruju da sam raskinuo ugovor, kako bi pokrenuli pricu sa ovom akcijom. Sve u svemu mislim da decko nema pojma o cemu prica, a delovao je poprilicno nepouzdan i neinformisan, a takodje i pesimisticki raspolozen na temu cekanja izmedju sklapanja dva ugovora. Kaze, moze da bude 2 dana, a moze i 2 meseca. Posle 12 meseci, vracaju na 1mbit, osim ako ne zelim da pucam po jedno 3 hiljadarke za 4mbit (ako dotle smradovi nista ne mrdnu sa cenama i brzinama). Okreni-obrni, sve je to jedan veliki bullshit, i svi zasluzuju da propadnu, jer mogu da zavitlavaju narod koliko im se hoce. Sramota kakve brzine i cene imamo, bilo da je to sbb, telekom, beotel, sezam, bilo sta... Najbolje je nemati net i ne nervirati se zbog kapitalista.
 
Bio sam danas do telekoma u Zajecaru i priuceni potrcko koji zavezao kravatu i seo za tanacak monitor mi kaze da kao postojeci korisnik njihovog ADSL-a treba da vratim opremu, raskinem ugovor i cekam...i cekam...i nekad da docekam dok oni registruju da sam raskinuo ugovor, kako bi pokrenuli pricu sa ovom akcijom. Sve u svemu mislim da decko nema pojma o cemu prica, a delovao je poprilicno nepouzdan i neinformisan, a takodje i pesimisticki raspolozen na temu cekanja izmedju sklapanja dva ugovora. Kaze, moze da bude 2 dana, a moze i 2 meseca. Posle 12 meseci, vracaju na 1mbit, osim ako ne zelim da pucam po jedno 3 hiljadarke za 4mbit (ako dotle smradovi nista ne mrdnu sa cenama i brzinama). Okreni-obrni, sve je to jedan veliki bullshit, i svi zasluzuju da propadnu, jer mogu da zavitlavaju narod koliko im se hoce. Sramota kakve brzine i cene imamo, bilo da je to sbb, telekom, beotel, sezam, bilo sta... Najbolje je nemati net i ne nervirati se zbog kapitalista.

takav je i meni pricao price...nemaju oni pojma...i meni govorili da treba da vratim opremu...dok nisam postao bezobrazan i poceo da galamim...onda su me uputili nekom njihovom sefu...koji je razduzio opremu za 1 min u kompu ...da bih mogao da podnesemo novi zahtev...kad je to bilo gotovo...istog dana po podne su me pozvali da potpisem ugovor i vec tada sam imao net od 4Mb:)
 
Tako ce i ovaj moj da prodje...Nego, jel tacno da zaokruzuju na ceo prvi mesec ako se krajem meseca to odradi?
 
Da li bi neko bio dovoljno ljubazan da skenira svoj primerak kompletnog novog ugovora i da okaci ovde, da se baci pogled sa pravne strane? :)
 
Bio sam danas do telekoma u Zajecaru i priuceni potrcko koji zavezao kravatu i seo za tanacak monitor mi kaze da kao postojeci korisnik njihovog ADSL-a treba da vratim opremu, raskinem ugovor i cekam...i cekam...i nekad da docekam dok oni registruju da sam raskinuo ugovor, kako bi pokrenuli pricu sa ovom akcijom. Sve u svemu mislim da decko nema pojma o cemu prica, a delovao je poprilicno nepouzdan i neinformisan, a takodje i pesimisticki raspolozen na temu cekanja izmedju sklapanja dva ugovora. Kaze, moze da bude 2 dana, a moze i 2 meseca. Posle 12 meseci, vracaju na 1mbit, osim ako ne zelim da pucam po jedno 3 hiljadarke za 4mbit (ako dotle smradovi nista ne mrdnu sa cenama i brzinama). Okreni-obrni, sve je to jedan veliki bullshit, i svi zasluzuju da propadnu, jer mogu da zavitlavaju narod koliko im se hoce. Sramota kakve brzine i cene imamo, bilo da je to sbb, telekom, beotel, sezam, bilo sta... Najbolje je nemati net i ne nervirati se zbog kapitalista.

И мени су у пословници на Теразијама исто то рекли. Ја сам хтео да испиздим, али шта да им радиш. Они нуде услугу, њихови услови. Данас идем да раскинем уговор и да се пријавим за студенстки пакет, па ћемо видети шта и како даље.
 
Tako ce i ovaj moj da prodje...Nego, jel tacno da zaokruzuju na ceo prvi mesec ako se krajem meseca to odradi?

Tacno je, ja sam potpisao ugovor 29.04 istog dana su me zvali da dodjem po modem, kada sam otisao pitao sam da li ako sada uzmem racuna mi se besplatan mesec za april iako je ostalo 2 dana, zena mi je odgovorila potvrdno i rekla da dodjem posle praznika.I ovo mi je skroz nelogicno.

I meni je prilikom sklapanja ugovora trazila da joj pokazem overen semestar od ove godine, tj. overu zimskog semestra.

Imam ugovor, ali nemam vremena sad da skeniram, nadam se da necu zaboraviti pa cu okaciti kasnije ako me neko ne preduhitri.

Pozdrav

805523500.png
16285860.png
 
Poslednja izmena:
Hvala puno na informacijama, tako sam i ja nacuo...Aj molim te, ako stignes kasnije i ako te neko ne preduhitri, okaci ovde skeniran ugovor, pa da prozborimo o njemu. Hvala unapred.
 
ja imam overen semestar...ali njihov sluzbenik pogledao samo prvu stranu indexa:)verovatno sam delovao posteno:)ili neznaju svoj posao najbolje
 
Da se ne lazemo, ovo je kao studentska akcija!
Hoce bre samo da nas navuku na relativno brz internet pa kad prodje godinu dana, pafffff, naravno da cemo opet uzeti 4 Mb paket i placati ga 3000 din.A i hoce malo da udju u trku sa SBB-om i da im preotmu kog korisnika...
Nije da se stalno zalim (mi srbi smo takvi :cigar:) ali mislim da ce nas posle godinu dana nekako zavrnuti...
 
MIK pa dalje za 12 meseci :)
 
ma i sledeće godine će biti ista akcija. pa u hrvatskoj istu stvar imaju regularno, bez akcije već 2 godine
 
Juce sam raskinuo stari ugovor, vratio stari modem. Danas(jutros) zvali, potpisao novi ugovor i dobio novi HG520c. Lik je samo upisao broj indeksa na papir na kom je bila fotokopirana LK, nista vise nije gledao sto se indeksa tice.
Po njemu i posle isteka ugovora ostaje isti paket, i to po istoj ceni!!! Al' je rekao tako je za sada, dodjite 15-ak dana pre isteka ugovora, da vidimo da se nije sta promenilo. Toliko.
 
Da se ne lazemo, ovo je kao studentska akcija!
Hoce bre samo da nas navuku na relativno brz internet pa kad prodje godinu dana, pafffff, naravno da cemo opet uzeti 4 Mb paket i placati ga 3000 din.A i hoce malo da udju u trku sa SBB-om i da im preotmu kog korisnika...
Nije da se stalno zalim (mi srbi smo takvi :cigar:) ali mislim da ce nas posle godinu dana nekako zavrnuti...

Naravno da ce nas zavrnuti, pa oni to i sada svesno rade, a nama to kao odgovara. :D
Sto se mene tice, te 3 hiljadarke sledece godine, od mene mogu samo da sanjaju. Dobice korpu najverovatnije posle tog perioda.
 
Vidim da me niko nije preduhitrio, evo ugovora, kao sto sam obecao.

 
meni danas stigao račun za tih nedelju dana aprila 2,36din - koji lopovi
tako da bolje potpisujte sad na početku maja, inače će vas zakinuti za mesec
 
jesam vam ja lepo reko da da obracunavaju taj mesec kao besplatan bilo da vi podpisete na pocetku meseca ili na kraju!
 
Могуће је да вам заврше посао и у току једног дана. Све зависи.
 
chek, da li je na kraju 1 ili 3 meseca dzhabe?
 
Vrh Dno