Šta je novo?

Telekom ADSL studentska ponuda

Ne znam za detalje, ali rekao bih da ne bi bilo zgoreg, da prethodno aktiviras ovaj speed up, kako bi kasnije imao punu brzinu, tako bar kazu.
 
Izgleda da to ipak samo radi na click 1 i click 2 paketima, speedup to jest. Procitajte par zadnjih postova u telekom adsl diskusija temi, BoZZaP tvrdi da je za punu brzinu na vecim paketima od click 1 i 2 zasluzan iptv, i ja sam slozio sa tim, kad malo bolje razmislim.

U prevodu necete imati punu brzinu click 4 i vecih paketa ako nemate iptv.
 
pa to sto BoZZaP tvrdi je tacno jer sam i ja par puta menjao pakete i svaki put sam na click 1 i 2 morao ponovo da aktiviram speed up... evo sada imam click 4 i ne mogu da aktiviram speed up kao sto i pise na sajtu da nije moguce, a samim prebacivanjem sa click 2 na click 4 nije urodilo plodom da ostane speed up aktivan nego eto sada furam golisavi click 4... ali opet bolje ista nego nista posto sam click 4 dobio po ceni click 2...
 
Poslednja izmena:
Danas sam bio u jednoj poslovnici i umalo da potpišem ugovor, kad slučajno pitah, ovaj jedan dan mi se neće računati kao prvi besplatan mesec? Radnica kaže, pa naravno da hoće! Samo sam istrčao odatle i rekao vidimo se sutra :)
 
Danas sam bio u jednoj poslovnici i umalo da potpišem ugovor, kad slučajno pitah, ovaj jedan dan mi se neće računati kao prvi besplatan mesec? Radnica kaže, pa naravno da hoće! Samo sam istrčao odatle i rekao vidimo se sutra :)

i tako je covek izasao brze nego sto je usao! :laugh: :D
 
Danas sam konačno završio sve oko neta, jutros sam bio u jednoj poslovnici, oko 2 su me zvali da pokupim opremu, po meni izuzetno korektno.

Speedtest pokazuje prosečnu brzinu



Sve u svemu, ja zadovoljan :)
 
Takodje juce podneo zahtev, danas me zvali da uzmem opremu i potpisem ugovor. Speed test je potpuno identican ovom iznad (3.50 i 0.21). Samo mi je ping 21ms, zbog blizeg servera.
 
Danas sam konačno završio sve oko neta, jutros sam bio u jednoj poslovnici, oko 2 su me zvali da pokupim opremu, po meni izuzetno korektno.

Speedtest pokazuje prosečnu brzinu



Sve u svemu, ja zadovoljan :)

isto kod mene,cak sta vise,preslikan protok...

korektan,nema sta,mora 15-20% manji da bude,to je normalno...
 
Kanda ja onda imam srecje :)

 
Ja cu sredinom meseca otici da uzmem studentki, nadam se da necu puno cekati da pokupim novu opermu.
 
Danas mi je stigao racun za ADSL.
Kaze:ADSL - mesecna pretplata 2415,00
Korekcija iznosa -2414,00
i to na kraju ispadne 1 din...
malo me zbunjuje cifra od 2415...Zar ne bi trebala da bude oko 1400 din?
A na studentskom paketu sam...
 
Verovatno ces posle isteka 1din meseca imati korekcije koje smanjuju cenu na ~1400din.
 
Sta reci...slika govori vise od 1000 reci!


2ikcime.jpg
 
daj sliku rutera na koliko je setovan port ;)


Max. Bandwidth Down/Up(kbps) 23692 / 264
Bandwidth Down/Up(kbps) 4095 / 255
SNR Margin Down/Up(dB) 33.0 / 37.5
Attenuation Down/Up(dB) 11.0 / 6.3
Power Down/Up(dBm) 19.3 / 5.3
 
Mozel da se raskine ugovor sa telekomom(koji vec imam tri godine)pa da onda ponovo potpisem novi ,studentski,i naravno da mi daju ove wll routere,a ja da vratim onaj stari.Pitam to zbog toga sto je jedan drug uradio upravo to juce bez problema.Pa me interesuje dal je radila "veza" ili je to u propisu njihovom?
 
Jok to je standardna procedura. Kad ti istekne ugovor sa njima mozes besplatno prekinuti ugovor, a sklapanje novog ugovora je trenutno potpuno besplatno.

Vratis im opremu, odjavis se, prijavis se, ako ima slobodnih portova u centrali brzo ces dobiti novu opermu.
 
NE! Prvo MIK, onda raskid ugovora, inace ode port.
 
evo ovako danas sam bio i pitao sam to u vezi raskida ugovora i oko gubljenja porta

ko je bio na telekomu i raskida ugovor da bi uzeo studentsku akciju moze da zavrsi poso za 10 min i kad dodje kuci ima internet.

danas sam ja odradio isto. nema vise cekanja dok se raskine ugovor pa novi itd. znaci ljudi do 30.06 traje akcija i ko moze nek predje jer stvarno odrade to jako brzo i bez prekida veze

Edit:

poslovnica kod obilicevog venca
 
Poslednja izmena:
evo ovako danas sam bio i pitao sam to u vezi raskida ugovora i oko gubljenja porta

ko je bio na telekomu i raskida ugovor da bi uzeo studentsku akciju moze da zavrsi poso za 10 min i kad dodje kuci ima internet.

danas sam ja odradio isto. nema vise cekanja dok se raskine ugovor pa novi itd. znaci ljudi do 30.06 traje akcija i ko moze nek predje jer stvarno odrade to jako brzo i bez prekida veze

Edit:

poslovnica kod obilicevog venca

I jos nesto da li mora vlasnik broja da podje ili...
 
Nazad
Vrh Dno