Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta jos ima u svetu od dobrih kanala a da sbb/mts nema to u ponudi?
 
Kazu da nema glupih pitanja, ako imam supernova optiku, jel moguce tehnicki uzeti mts, znam da imaju dogovor nenapadanja, ali da li ima opcija preci na mts. Radijus je bila ranija firma.
 
Ako slučajno imaš i mts optiku dostupnu kod tebe, onda može, ako imaš samo SN, onda ne bar za sad.
 
Da li moze Technicolor TC7210 da se prebaci u Bridge mod?
Imam svoj Mikrotik na kome mi je lokalna mreza pa se patim da konfigurisem IPv6.
Ne treba ti bridge mod za ipv6, jer nema nata. TC ti samo prosledi prefix, a onda microtic moze dodeljivati kako hoce,
a moze da radi i passthrough. Sve te ipv6 adrese su staticke i javne pa ti treba firewall...
Evo ti moja staticka adresa sa macbook-a: 2a06:5b00:1504:47f0::dead:f00d
 
Kazu da nema glupih pitanja, ako imam supernova optiku, jel moguce tehnicki uzeti mts, znam da imaju dogovor nenapadanja, ali da li ima opcija preci na mts. Radijus je bila ranija firma.
Ako imaš mts optiku onda možeš, a ako ne onda ne znam kako misliš da možeš da pređeš na mts.
Ja sam roditelje prebacio sa SN na mts i dobili su povoljnosti za nove korisnike ali samo zato što u zgradi imaju i SN (bivši radijus vektor) i mts optiku kao nezavisnu infrastrukturu.
Pošto vidim da mnogi to ne znaju nije zgorega objasniti. Iako je isti vlasnik, SN i MTS su potpuno različite firme i koriste različite infrastrukture i pakete usluga
 
Pretpostavio sam tako nešto, reko da pitam. Moraš priznati da nas kao korisnike ne treba da interesuje, ista je firma, kupili su supernovu, logično bi bilo da su je integrisali u potpunosti a ne da vode odvojene varijante sa različitim cenama i paketima ali aj sad. Suština da ne može, hvala svima na odgovorima.
 
Od 01.01.2024. ostajemo bez Discovery Science i DTX kanala (Warner Bros odlucio da ih 'ugasi').
 
Uzasno smara sto na osnovnom paketu nije history 2, a bio je u pocetku
 
da li zna neko kad gase internet i koliko ima fore da se plati
neki kazu 45 dana neki mesec pa da li zna neko glavnu info
 
Мени угасили пре неки дан интернет и ТВ јер нисам платио рачун за Октобар(заборавио), а платио сам Новембар... Суштина, прошло је око месец дана.
 
Uh.. tek sam na pola ugovora :/ Potpisao pre povecanja jel su nagovestavali da ce povecati cene i sad moram jos jedno leto da se zezam sa njima jer bi trebala uskoro optika da se uvede u ulaz, a oni ni da spomenu mogucnost zamene kablova .. Da ne govorim da ovi box-ovi otkazuju jedan za drugim..
 
Uh.. tek sam na pola ugovora :/ Potpisao pre povecanja jel su nagovestavali da ce povecati cene i sad moram jos jedno leto da se zezam sa njima jer bi trebala uskoro optika da se uvede u ulaz, a oni ni da spomenu mogucnost zamene kablova .. Da ne govorim da ovi box-ovi otkazuju jedan za drugim..
Koji boksovi?
 
E svasta! Ja imam jedan oko 3 godine i radi bez greske. Jeste da je losa slika od starta, ali radi. Moguce da ti je hdmi na tv neispravan, mozda napon ili si takav baksuz da su svi stradali od groma.
Zavisi od serije Koji imas. Od groma? Cisto sumnjam lol 😂 pre bi rekao odlican Kineski kvalitet 🤣 🤣🤣
 
За 8 колико је могуће да цркну не знам, али код мајке на старом телевизору цркла 3 рисивера од Супер Нове, док на крају коначно није цркао и ТВ. Сахранио је 3 рисивера за 4 - 5 месеци...Све преко HDMI порта претпостављам.
 
Мени угасили пре неки дан интернет и ТВ јер нисам платио рачун за Октобар(заборавио), а платио сам Новембар... Суштина, прошло је око месец дана.
Ne odnosi se direktno na tebe nego si pomenuo plaćanje...Meni,nemam pojma možda pre godinu dana,isključili jer sam jedan račun,u tom trenutku za prethodni mesec,platio 100 dinara manje.Očigledno greška,ali sistem je sistem...
 
Izgleda da je Supernova nastavila tradiciju kojom iznenađuje svoje korisnike,od ponoći još jedan kanal misteriozno nestao CBS REALITY
 
Velika šteta za Discovery Science a pogotovo za DTX...Ali ako ih je WB ugasio to nikako nema veze sa Supernovom.Ovaj CBS Reality nisam znao ni da postoji.Meni je i dalje nejasno da BBC Earth nikako da vrate u HD format jer je izuzetno kvalitetan kanal.
 
I ja isto sam sudiju Judy gledao godinama na CBS Reality. A i Discovery Science i DTX su imali dobre emisije o automobilima.
 
Discovery gasi sve kvalitetne kanale. Na kraju će im ostati samo reality kanali tipa TLC, HGTV, Travel, ID...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno