Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovi ne znaju gde udaraju. U reklami za supernovu piše upload do 500Mbps!

mpv-shot0038.jpg
 
Imam paket Super Plan 2L, ugovorna obaveza istekla vec nekoliko meseci, ako ne i vise. Mi ne dobijamo ove nove brzine interneta, ali dobicemo izgleda povecanje cene sa 3950 na 4150 ili tako nesto. A pogodnost koju nude za obnavljanje ugovora, je 50% popusta prvi mesec. Znaci, nema ubrzanja interneta, ako se ne potpise ugovor sa novim paketima + ponizavanje starih korisnika sa uzasnom ponudom i losim popustima. Steta sto nam je jedini izbor ili njihova kablovska ili njihov vdsl...
 
Untitled.png

Eo digose nakon jucerasnjeg maila vec ujutru. Nisam samo siguran koja je cena bila je 3100 trebalo bi da je valjda 3150 sad 🤔
 
MOVE Smart aplikaciju ja preko apkpure uopšte nemogu da nađem?
Samo pronalazim MOVE'N'GO
Ma kupiće komša modifikovan MUW BoX i rešen problem... Nemogu da "razbijam glavu"... Kupiće preko kupujem prodajem i ima sve, samo da se poveže na njegov nalog i eto rešenja. Evo kao sa slike mu dolazi modovan uređaj i ovako sa ovim aplikacijama i ćao.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230320_050208.jpg
    Screenshot_20230320_050208.jpg
    107.3 KB · Pregleda: 28
  • Screenshot_20230320_050142.jpg
    Screenshot_20230320_050142.jpg
    189.7 KB · Pregleda: 48
Informacija o upload brzini od 500Mbps u SN paketima je tačna.

Super Plan S:
200/100Mbps
Super Plan L:
400/200Mbps
Super Plan XL:
1000/500Mbps
 
Informacija o upload brzini od 500Mbps u SN paketima je tačna.

Super Plan S:
200/100Mbps
Super Plan L:
400/200Mbps
Super Plan XL:
1000/500Mbps
Ja sam potpisao ugovor u novembru za paket Super Plan 3 XL na optici i brzina mi je 1000/100Mbps, e sada da li to znači da će i nama svima sa tim paketom automatski podići brzinu uploada sa 100Mbps na 500Mbps?
Ili nema ništa od povećanja...🤔
 
Ja sam prosto u soku. Mora da sanjam, sn da na optici pusti 2:1, o boze :D Jos da na optickim paketima bude javna dinamicka ip adresa, konektovanje preko pppoe, a ne dhcp (zbog vise puta napisanih problema, valjda ce nazad ukapirati...), da se poveca broj cam-a po prikljucku tipa najnizi 2 ili ajde bolje 3, sledeci 3 tj 4, i najjaci 4 odnostno bolje 5 i onda mogu da skinem kapu. Kao stari dobri Exe, tj samo bustovan. Bukvalno ono sto godinama pricam da treba da urade :D
 
Poslednja izmena:
Zvao ih malopre, samo novi korisnici dobijaju ove brzine. Mi stari mora da čekamo obnovu ugovora
 
jel postoji neko ovde da je uspešno ugovorio i realizovao neki Supernovin optički paket ( TV i NET ) ali preko mts optike a ne preko Supernovine optike ?

vidim agent na jednoj lokaciji deli letke za Supernova optičke pakete a u naselju postoje samo dve pristupne mreže: samo mts optika i sbb coax.
Supernova na toj lokaciji nikad nije postojala niti imala HFC ili GPON
 
jel postoji neko ovde da je uspešno ugovorio i realizovao neki Supernovin optički paket ( TV i NET ) ali preko mts optike a ne preko Supernovine optike ?

vidim agent na jednoj lokaciji deli letke za Supernova optičke pakete a u naselju postoje samo dve pristupne mreže: samo mts optika i sbb coax.
Supernova na toj lokaciji nikad nije postojala niti imala HFC ili GPON
Ne moze to. A agent vrv nema flajera za mts pa ostavlja bilo sta samo da reklamira sebe ;)
 
Da bi to bilo moguće mts bi morao da pusti supernova vlan za internet i telefon kroz mts optiku, i da ubaci DVB-C signal.

Tako da ne verujem da je to moguće - to je i razlog zbog kog oni uopšte imaju dve odvojene ponude.
 
Da bi to bilo moguće mts bi morao da pusti supernova vlan za internet i telefon kroz mts optiku, i da ubaci DVB-C signal.

Tako da ne verujem da je to moguće - to je i razlog zbog kog oni uopšte imaju dve odvojene ponude.
znam zbog ovoga i pitam a još se ubeđujem s njim da ne može a on uporan da može
 
Dzaba, ja pisao juce, pise i u opisu aplikacije a njemu i dalje nije jasno
 
@jason13 uglavnom, bitno je da akviziter može da radi ponude i za Supernovu i za mts, što je bio slučaj sa mojom komšinicom tj. ona me je čak i pitala da li je mts prošao kroz moju zgradu, ali pošto postoji Exe, zaobišli su i koliko znam, generalno takva im je politika da retko imaju obe infrastrukture po ulazima.
Inače, što se tiče aktuelne situacije, mislim da je prosta promena paketa bez aneksa moguća sa recimo starog Super Plan M na novi, uz 50 dinara višu cenu, jer to znači da faktički pristajete na to da plaćate skuplju pretplatu.
 
ok jasno mi je to, ali naselje gde je on nudio Supernova paket u radijusu od 3 km ( pouzdano ) nigde nema blizu Supernova ( bilo čije ex - partnerske ) mreže, niti HFC niti GPON.
Čak nema ni poština KDS HFC mreža nigde blizu a i oni su od skoro u sklopu Supernove
 
  • Like
Reagovanja: uji
Mene su danas zvali da me obaveste da mi ističe UO 1. aprila, nude mi neki paket Super Plan 3 S koji je 3500 umesto starog paketa, a ja uopšte ne mogu da nađem na netu kakav je to paket. Na njihovom sajtu postoji specifikacija za M, L i XL, nema za S. Što je najgore, mislim da će mi smanjiti brzinu neta (trenutno je 120/15), ukinuti HBO kanale koje sam imao kao promociju pre dve godine, a plaćaću 500 dinara više. :(
 
kad je Supernova u pitanju, nikad ne gledajte sajt za pakete, već njihove cenovnike u dokumentima na ovom linku:


https://mojasupernova.mts.rs/Binary/208/Super-Plan-paketi-bez-mobilne.pdf - paketi bez mobilne mts linije
https://mojasupernova.mts.rs/Binary/209/Super-Plan-paketi-sa-mobilnom.pdf - paketi sa mobilnom mts linijom

ovde postoji i najmanji S paket
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno