Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pošto Supernova novim korisnicima očigledno za period gratisa svakog meseca šalje po 1din račune, jel može to unapred sve odjednom da se plati da ne bi stizali računi dok ne krene sa punom pretplatom?
Može naravno, ali će ti onda stizati računi da si u pretplati, tako da će svakako stizati. ;)
Jedino rešenje je da se prijaviš za e-račun i onda ti bar ne stižu u papirnoj formi, već samo na mail!
 
Poslednja izmena:
Naravno niko ti ne brani da kada prođe tih 12 meseci zatražiš mailom uz priloženu dokumentaciju i popust na OSI , provereno dobijaš i tih 20%! ;)
:)
Dali 20% na staru uo kad je isteko 12m po 1din ili se sklapala nova uo i 20% popusta za jos 24m?
 
Moze na prvi racun uplati 12dinara i onda ce ti stizati kao da si u pretplati
A dali bi mogao da unapred krenem sa plaćanjem tj od samog starta bi plaćao upola cene i onda kad prođu 12 meseci nastavim isto? Ispada da bih naravno bio u pretplati... Ali dali je to pametno? Mada tako su mi operateri predlagali i kažu da bi bilo izvodljivo?
Naravno niko ti ne brani da kada prođe tih 12 meseci zatražiš mailom uz priloženu dokumentaciju i popust na OSI , provereno dobijaš i tih 20%! ;)
:)
Pa ok pokušaću..
 
Može naravno, ali će ti onda stizati računi da si u pretplati, tako da će svakako stizati. ;)
Jedino rešenje je da se prijaviš za e-račun i onda ti bar ne stižu u papirnoj formi, već samo na mail!
Kako mislis da sam u pretplati? Stizace sa punim iznosom koje cu samo da ignorisem dok ne dodje 13. racun (zbog 12 meseci gratisa)?

Btw. u iscekivanju da nam podele Iris boxove😄
Screenshot_1.png
 
A dali bi mogao da unapred krenem sa plaćanjem tj od samog starta bi plaćao upola cene i onda kad prođu 12 meseci nastavim isto? Ispada da bih naravno bio u pretplati... Ali dali je to pametno? Mada tako su mi operateri predlagali i kažu da bi bilo izvodljivo?

Pa ok pokušaću..
To ipak baš i ne bih preporučio... ko zna šta mogu da preinače ili promene u budućnosti! Možda uvedu kao i mts da mora isključivo da se plati na poziv na broj.
Kako mislis da sam u pretplati? Stizace sa punim iznosom koje cu samo da ignorisem dok ne dodje 13. racun (zbog 12 meseci gratisa)?
Stizaće jer je i moj drugar upravo uradio to - uplatio 30-ak dinara više za prvi račun, ali mu sada uvek stižu računi da je u pretplati toliko i toliko.
Naravno da ignorišeš to obaveštenje o preplaćenom iznosu.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima na forumu .
Jer su počeli da za bivše korisnike ExE Net-a a sada Supernove daju ove nove pakete gde može i fon da se uzme !?

Pitam jer mi ističe ugovor novembra i želim da spremim teren ...iskreno meni bez tog paketa npr. Box Zlatni prihvatim ali zbog telefona inače što se tiče njihove ove kablovske , neta ove fiksne ...nikad gore 😀
 
To ipak baš i ne bih preporučio... ko zna šta mogu da preinače ili promene u budućnosti! Možda uvedu kao i mts da mora isključivo da se plati na poziv na broj.
Ma šta će toliko da se promeni za ovih 12 meseci? Pa i da se nešto desi imaću "pokriće" čuvaću sve uplate tj račune... samim tim tj sa tim računima sam zaštićen od bilo čega.
Napominjem da su mi to predložili i operateri Supernove i MTS agenti.
 
Pozdrav svima na forumu .
Jer su počeli da za bivše korisnike ExE Net-a a sada Supernove daju ove nove pakete gde može i fon da se uzme !?
Na Exe Net infrastrukturi je moguće zaključiti ugovor sa Super Plan 3 ili 4 paketima, tj. onim koji podrazumevaju vezivanje mobilnog na Omorika ili Soko tarifama.

Pošto Supernova uvodi Iris televiziju, to će verovatno značiti da planiraju spajanje, odn. moguće je da Move i TV po tvom idu u istoriju, ostaje jedinstvena kablovska platforma koja se najverovatnije izjednačava sa koaksijalnom i optičkom CATV ponudom uz CA modul, što dalje implicira mogućnost integracije u mts.
 
Na Exe Net infrastrukturi je moguće zaključiti ugovor sa Super Plan 3 ili 4 paketima, tj. onim koji podrazumevaju vezivanje mobilnog na Omorika ili Soko tarifama.

Pošto Supernova uvodi Iris televiziju, to će verovatno značiti da planiraju spajanje, odn. moguće je da Move i TV po tvom idu u istoriju, ostaje jedinstvena kablovska platforma koja se najverovatnije izjednačava sa koaksijalnom i optičkom CATV ponudom uz CA modul, što dalje implicira mogućnost integracije u mts.
Ako uzmemo u obzir da nije pisana greška, dolazimo polako na ono što sam ja napisao još na samom početku, a to je da će na kraju biti samo jedna platforma, a to je koja se bolje pokaže. U ovom slučaju interfejs supernove. Ko je video ažuriranja na irisu video je i shvatio da su dobili supernovin interfejs samo što umesto supernova piše iris i par kozmetičkih sitnica.
Pa nisu blesavi da se mlate sa dve platforme, lakše je sa jednom.
 
Na Exe Net infrastrukturi je moguće zaključiti ugovor sa Super Plan 3 ili 4 paketima, tj. onim koji podrazumevaju vezivanje mobilnog na Omorika ili Soko tarifama.

Pošto Supernova uvodi Iris televiziju, to će verovatno značiti da planiraju spajanje, odn. moguće je da Move i TV po tvom idu u istoriju, ostaje jedinstvena kablovska platforma koja se najverovatnije izjednačava sa koaksijalnom i optičkom CATV ponudom uz CA modul, što dalje implicira mogućnost integracije u mts.
Videću ako mi ranije daju paket Soko tarife i neki fon 😀
 
Znaci, ko ima mts optiku, odbice ili moci ce imati kao i supernova na optici, CAM, iris box, fiksni preko neta i naravno mobilnu tarifu ko hoce u box paketu?
Isto kao sto ima SBB na optici CAM, eon box i fiksni preko neta... jel tako?
Meni je logicno da je to najbolja platforma jer ima box i cam pa ko sta voli i kako mu se svidja...
Hoce li tako biti u nekoj doglednoj buducnosti?
 
Pa sad, bila bi najbolja varijanta da sve postane mts, ali razdvojeno je iz dva razloga: Telekom ima dva razdvojena opsega iz antimonopolskih odredaba, ali kod nas je sve moguće bez obzira na opšte okolnosti i to može da se promeni, a drugi je kako da se Telekom odrekne fiksne telefonije kao zlatne koke koja čerupa narod.
 
Zbog cega supernovina Android aplikacija ne radi na mts wi fi, a na mobilnom netu radi
 

Prilozi

  • Screenshot_20230317_232833.jpg
    Screenshot_20230317_232833.jpg
    78.1 KB · Pregleda: 76
zbog zastite autorskih prava.
 
Posto nisam dobio raskid ugovora zbog ukidanja kanala, sad nemoguce bez advokata resiti to, imam problem sa njihovim internetom vec treci put za 7 meseci sam bez interneta od 3 do 5 dana. Sad sam bez neta od 14.03 i to jos traje 100x sam zvao slao mejlove ali nista od toga, ne znam vise sta da radim. Da li je neko imao slican problem i kako je to resio ?
 
Posto nisam dobio raskid ugovora zbog ukidanja kanala, sad nemoguce bez advokata resiti to, imam problem sa njihovim internetom vec treci put za 7 meseci sam bez interneta od 3 do 5 dana. Sad sam bez neta od 14.03 i to jos traje 100x sam zvao slao mejlove ali nista od toga, ne znam vise sta da radim. Da li je neko imao slican problem i kako je to resio ?
Uчестали су ево ја у Цвијићевој два прекида по дан у року од месец дана...
 
@bmaxa Ja peti dan bez neta i TV a Ljermontova, ne zanima ih da poprave msm da sam preko 50 mailova poslao i preko 100x zvao za ovih pet dana.
 
Nedelja ,posle 18 časova kreću redovni prekidi interneta i nakon toga se isključi IPV4 pa od interneta možete samo gledati Youtube i tako evo već tri meseca u nazad.To traje do ponedeljka prepodne i onda kao da se ništa nije desilo.Ako ikako možete ,zaobiđite ovu Suprenovu.
 
Ne vredi, zovem ih na svakih sat vremena, bio u poslovnici 10x, trazio sefove, menadzere, nista.
 
Nedelja ,posle 18 časova kreću redovni prekidi interneta i nakon toga se isključi IPV4 pa od interneta možete samo gledati Youtube i tako evo već tri meseca u nazad.To traje do ponedeljka prepodne i onda kao da se ništa nije desilo.Ako ikako možete ,zaobiđite ovu Suprenovu.
Znači uvek proveriti i kod komšije dal je isti slučaj, ako nije može biti modem ili neka glupost. U svakom slučaju nemojte nikad pozivati ljude da zaobiđu takozvanu mrežu. Uvek prvo proveriti kako i gde radi. Npr. bivši RV ko je bio kod njih tu je katastrofa. Ja koga god poznajem niko se ne žali. Žalbe i problem mreže samo ovde vidim. Imam par prijatelja iz Niša recimo, ljudi prezadovoljni. Pa čak i ako npr. sumnjaš u opremu imaš prava da zahtevaš zamenu iste. Lično sam shvatio da se više ovde ljudi žale umesto na adresu gde treba. Ja ti mogu pomoći samo da ti napišem, a to je da zoveš kol centar i da budeš izričit, nov ruter, to pod obavezno to će ti biti naplaćeno 500 din. zatim provera instalacije.
 
Prosto ne mogu da verujem da u Loznici godinu dana ne mogu da rese problem sa internetom i led rasvetom.
Kako mrak padne, internet je katastrofa, upload padne za 50-70%, ping sa 30 ide na cak 1300. Mislim da sam ubedljivo prvi sto se tice zalbe i svega ostalog.
Svaki dan vise po banderama a ne resavaju nista!
 
Jesi siguran da nisu tvoje LED sijalice i paneli po kući te koje prave te probleme?
 
Prosto ne mogu da verujem da u Loznici godinu dana ne mogu da rese problem sa internetom i led rasvetom.
Kako mrak padne, internet je katastrofa, upload padne za 50-70%, ping sa 30 ide na cak 1300. Mislim da sam ubedljivo prvi sto se tice zalbe i svega ostalog.
Svaki dan vise po banderama a ne resavaju nista!
Iz kog si dela grada?
Jesi siguran da nisu tvoje LED sijalice i paneli po kući te koje prave te probleme?
Isto iz Loznice i isti problem imam. Sa tim da su prosle godine posle mesec dana jebade resili to da bi pre 5-6 dana opet pocelo. Kad se ukljuci rasveta upload odmah pukne a internet u roku od sat vremena opada brzina dok ne postane neupotrebljiv skroz.
Moram sutra opet zvati.
 
@ivanmark88 из Дринске улице сам. Од кад сам се уселио у кућу (годину дана) исти проблем. Невероватно, просто ми нема логике да не могу да реше проблем.

@shamanNS сви у улици имају исти проблем а и многи у граду. Чак се људи жале и на оптику, исти проблем. А ми у Лизници имамо баш “велики” избор - мтс АДСЛ или кабловски суперновин нет и то је то.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno