Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ali kažeš Supernova NE blokira korisnika. To što tebi sve radi ne znači da ne blokira, nego da tebe ne blokira. I meni je radilo pa je prestalo...
 
Novi momenat:

Dumao sam i dumao i shvatio sledeće: Supernova je novi ugovor prikazala na računu obračunat za onoliko dana koliko je prošlo od uvođenja instalacije.

S obzirom da su na novom ugovoru napisali da se novi servis ne naplaćuje, a nisu istakli da ima popust od 50 % za novog korisnika (jer iako je prošlo mesec dana, burazer više nije novi korisnik), mogu samo da pretpostavim da se prikazani popust odnosi na to što neće naplaćivati televiziju.

Tako mali Perica zamišlja da je Supernova uradila. Burazer će, kad stigne, otići do poslovnice da proba da od njih dobije objašnjenje šta su obračunali i kako će nadalje obračunavati.

Mogao sam, ali će brat otići do njihove poslovnice da mu lično potvrde.

Nisam siguran da telefonom umem da objasnim i da ću dobiti razumljiv odgovor. :)
Zaključak: Supernova obračunava UO (Super plan 2s) za ceo mesec, zatim odobrava popust i iznos je onaj koji je dogovoren: 1.499 dindži.
 
Ovaj na slici...
Nekad čak i radi ali dosta puta neće dok se vpn ne uključi. Ili npr. gledam na telefonu utakmicu dok se vraćam kući i kad stignem i nakavim se ne wifi, neće više da radi.
Ovoga trenutka radi.
 

Prilozi

  • 6D1C3C02-02ED-49BF-852C-2FBB03F2CDF5.jpeg
    6D1C3C02-02ED-49BF-852C-2FBB03F2CDF5.jpeg
    63.7 KB · Pregleda: 79
To mi je lista od Kineza, od prošlog decembra je koristim...
 
Svi smo mi zaraženi 😂
 
Ma taj LiveGO opasna stvar. Preskeniraj ti taj link sa latentnom prediskursložnom apk
 
Ovaj na slici...
Nekad čak i radi ali dosta puta neće dok se vpn ne uključi. Ili npr. gledam na telefonu utakmicu dok se vraćam kući i kad stignem i nakavim se ne wifi, neće više da radi.
Ovoga trenutka radi.
Dobra je to lista,opterecena je pa nekad zeza,najbolja od jeftinih

Pazi,99% je max conection 1 pa moras paziti
Neke liste imaju geo block,tad treba vpn ali Livego sigurno ne koristi geo block
 
Ee da li ovaj MOVE smart box radi preko interneta? Treba da obnovimo ugovor i vidim sad se dobija taj move smart box uz ovaj paket. Ako stavimo taj move smart box i iskljucen mi je modem, hoce li kablovksa raditi ili internet mora biti upaljen da bi gledao tv?
 
Zdravo, pre nekoliko dana sam na sajtu Supernove poslao zahtev da postanem korisnik. Posle toga su me pozvali, sve smo se dogovorili ukljucujuci i za datum instalacije. Danas sam pozvao Call centar 0800 100 100 i posle 5 preusmeravanja, dosli su do zakljucka da nisam kod njih narucio paket, vec preko telekoma i to treba da odradim pozivom kod njih (promenu termina i sve ostalo sto me zanima). Posto se ne razumem posebno dobro i mislio sam da je to supernova ona regularna, uplasio sam se da nisam zabrljao nesto ili je to sve standardno ili sam narucio nesto sto je gore. Zna li neko o cemu se radi da pojasni situaciju? Hvala
 
Dobra je to lista,opterecena je pa nekad zeza,najbolja od jeftinih

Pazi,99% je max conection 1 pa moras paziti
Neke liste imaju geo block,tad treba vpn ali Livego sigurno ne koristi geo block
Jedino ako je tad baš preopterećena pa zbog toga, ali mi čudno da na mobilnom internetu radi i kad uđem u kuću i nakavim se na wifi ono prekine da radi. Nakavim se na VPN i opet krene da radi.
 
Jedino ako je tad baš preopterećena pa zbog toga, ali mi čudno da na mobilnom internetu radi i kad uđem u kuću i nakavim se na wifi ono prekine da radi. Nakavim se na VPN i opet krene da radi.
Pa kažem ti da si nešto zabrljao sa IP adresom koji wifi ruter koristi kući, a ti sad razmisli...
Resetuj ruter pa ponovo stavi svoju lozinku i teraj 😉
 
Ee da li ovaj MOVE smart box radi preko interneta? Treba da obnovimo ugovor i vidim sad se dobija taj move smart box uz ovaj paket. Ako stavimo taj move smart box i iskljucen mi je modem, hoce li kablovksa raditi ili internet mora biti upaljen da bi gledao tv?
Imas dva move STB. Jedan je move OTT koji radi samo preko neta i drugi hibrid koji kad gledas uzivo radi preko coax kabla a kad vracas unazad ili gledas video klub radi preko neta. Dakle, za oba ti treba net a jedina je razlika sto ti za drugi hibrid koji vecinom daju net ne treba ukoliko sadrzaj ne vracas unazad. Oba imaju mogucnost lan ili wifi.
 
Jedino ako je tad baš preopterećena pa zbog toga, ali mi čudno da na mobilnom internetu radi i kad uđem u kuću i nakavim se na wifi ono prekine da radi. Nakavim se na VPN i opet krene da radi.
jesi iza cgnat? da li ti se menjala 'spoljna' adresa? mozda jos neki vuku taj strim pa to pravi problem.
 
Ne znam za taj cgnat, generalno koristim na telefonu wifi i preko mi box-a. Laptop ne znam kada sam uključio poslednji put.
Ali ako vuku taj starim, ne bi ga pustio valjda čim uključim vpn i ugasio čim isključim?
 
zna li ko kako u SN racunaju onog ko bi iz mts presa kod njih
kao starog ili kao novog korisnika
komsija bi promenuo provajdera ali nisam znao da mu odgovorim
hvala
ps optika box paketi su najbolji za ulozene pare , bar za mene
 
Obrnuta situacija.
Juče mi zvonio agent MTS-a i nudio prelazak na optiku. Nisam hteo u tom trenutku a imam još 15 meseci sa SN, plus bio sam u gužvi pa nisam propitivao.
Ako se prelazi na MTS sa SN, računa li se tada kao nov korisnik uz prateće "pogodnosti" ili šipak?
 
Racunaj da ce te prebaciti na iptv.
 
Da li neko moze da mi kaze da li postoji razlika u kvalitetu TV slike izmedju MTS Iris TV i Supernove (preko CI kartica)?

Imam vec godinama Supernovu preko CI kartica i kvalitet slike je izvanredan na HD kanalima (Supernova ima koax u zgradi).

Razlog da predjem na MTS optiku (koja isto postoji u zgradi ) bi bio nesto brzi internet koji mi je potreban za posao.
Ali tu me brine kvalitet TV slike preko onih STB-a koje MTS koristi. MTS STB mi ne deluju ubedljivo i zanima me da li je neko imao priliku da uporedi kvalitet slike na oba sistema.
 
Kakvi ovo radovi, je l' ce da nam povecaju brzinu neta za dz? Dugo je vec 80mb... Ajmo to na 100+.
 
Ma sigurno, od sinoć nema ni interneta ni kablovske zbog radova
 
Korisnik sam bivše Exe net usluge da li neko kao i ja primećuje razlike u kvalitetu slike ( ili ja tripujem ) 😄 !?!
 
Da li neko moze da mi kaze da li postoji razlika u kvalitetu TV slike izmedju MTS Iris TV i Supernove (preko CI kartica)?

Imam vec godinama Supernovu preko CI kartica i kvalitet slike je izvanredan na HD kanalima (Supernova ima koax u zgradi).

Razlog da predjem na MTS optiku (koja isto postoji u zgradi ) bi bio nesto brzi internet koji mi je potreban za posao.
Ali tu me brine kvalitet TV slike preko onih STB-a koje MTS koristi. MTS STB mi ne deluju ubedljivo i zanima me da li je neko imao priliku da uporedi kvalitet slike na oba sistema.
Odlična je slika i na MTS IPTV.
 
Zato juce Arena Premium samo secka dok bila tekma... Uzas!
 
Kod mene je exe net optika, kabl iz centrale koja je 50 m od mene pa direktno sa bandere u kuću. Slika odlična ništa ne cima nikada tako evo dve godine.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno