Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo mog iskustva novog korisnika. Sklopio sam ugovor 31.8. paket Super PLAN 3 M (fiksna + Net 100/10 + TV M).
Kuća na sprat, njihov kabl ulazi na tavan i tu se deli na 2, jedan meni u prizemlje za tv (cam), drugi bratu na sprat gde ulazi u njihov modem CBN ch6541e, iz njega kabl u move pa u tv, drugi iz modema u ruter koji sam kupio, TP link archer c54 (3551 dinar, dostava besplatna) koji je na spratu.
Kod brata je wifi kao i na lan kablu, kod mene u prizemlju na kompu 90/10.
Samo sa njihovim modemom wifi je gore bio oko 40, dole kod mene oko 25.
 
Pozdrav ljudi. Jel SN ima neki kontakt telefon za promocije kao sto je 064733 u MTS? Ujak bi da potipise novi ugovor, pa cisto da proverimo ako nude nesto za potipis.
 
Samo optika sa Huawei HG8245W5 ruterom.
Da li je to i Supernova na optici počela da deli te Huawei HG8245W5 ONT uređaje?
Znam da su do sada delili samo ZTE, dok su HUAWEI kod mts-a...
 
Da li je to i Supernova na optici počela da deli te Huawei HG8245W5 ONT uređaje?
Znam da su do sada delili samo ZTE, dok su HUAWEI kod mts-a...
Ne , "deli" ona ništa pogotovu ne modem, ruter-e i ostalo da ponovim oni ni daljinske korisnicima ne menjaju ako se pokvare već moraš da isti platiš i to oko 1300 dinara :)
 
Poslednja izmena:
Ne , "deli" ona ništa pogotovu ne ruter-e oni ni daljinske korisnicima ne menjaju ako se pokvare već moraš da isti platiš i to oko 1300 dinara :)
Očigledno nisi razumeo, pitao sam za ONT a ne za router! ;)
 
Želimo da Vam se zahvalimo na interesovanju za usluge naše kompanije i potvrdimo prijem Vaše elektronske pošte. Odgovor možete očekivati u najkraćem mogućem roku.

Dostupni smo Vam i na: Facebook-u, Instagram-u i YouTube-u.

Budite slobodni da nam se obratite u vezi sa korišćenjem naših usluga.​
Ovo je deo generičke poruke koju sam dobio nakon obraćanja korisničkom servisu, tačno pre 59 sati, ali eto, odgovora još uvek nema, čeka se taj famozni "najkraći mogući rok". (n)
 
Ako nije sutra ne sekiraj se za vikend, neće ni tad.

Poštovani,

Obaveštavamo Vas da je zahtev broj 4992596 koji se odnosi na obustavu slanja sms poruka sa informacijom o zaduženju uspešno realizovan.

Ukoliko imate dodatnih pitanja, na raspolaganju Vam je e-mail adresa [email protected]
Poslali mi ovo sredinom maja i od tada mi nisu slali SMS. Do danas... Mislio da sam se rešio toga a ono se vrati, kao herpes.
 
Koji je dobar VPN sa Srbijom u listu a da nije preskup da mogu da gledam TV preko supernovaott na laptopu ? Trenutno sam u CG pa mi je dosta kanala zakljucano.
 
Imas i nesto free GB mesecno, pritom je jeftin VPN
 
Pozdrav svima,
da li ima neko problem sa slanjem poruka preko domena vektor.net.
Od skora ne moze da se koristi webmail.vektor.net jer im je istekao sertifikat pa ne moze da se pridje sajtu.
Na pitanje korisnickoj podrsci supernove dovio sam sledeci odgovor:

Upoznati smo sa smetnjom koja postoji u radu mejlova putem domena vektor.net.
Ne raspolažemo informacijom da li će i kada usluga biti dostupna.
Kao rešenje predlažemo aktivaciju mail nalog sa domenom @mts.rs uz mesečnu nadoknadu od 42,00 dinara.
Kapacitet mail naloga je 1 GB.


Znaci, verovatno nece moci ni da se koriste postojece adrese @vektor.net... Toliko o pouzdanosti provajdera
 
Pozdrav svima,
da li ima neko problem sa slanjem poruka preko domena vektor.net.
Od skora ne moze da se koristi webmail.vektor.net jer im je istekao sertifikat pa ne moze da se pridje sajtu.
Na pitanje korisnickoj podrsci supernove dovio sam sledeci odgovor:

Upoznati smo sa smetnjom koja postoji u radu mejlova putem domena vektor.net.
Ne raspolažemo informacijom da li će i kada usluga biti dostupna.
Kao rešenje predlažemo aktivaciju mail nalog sa domenom @mts.rs uz mesečnu nadoknadu od 42,00 dinara.
Kapacitet mail naloga je 1 GB.


Znaci, verovatno nece moci ni da se koriste postojece adrese @vektor.net... Toliko o pouzdanosti provajdera
ja sam kod bivšeg Kopernikusa imao isti problem odmah na početku sa mail nalogom pa sam prešao na Yahoo i Gmail adrese, što je 100% pouzdano
 
Od jutros primetih da je Supernova pocela da blokira EON, tako da nema vise N1,Nova i SK 👻
 
Da ponovim pitanje, ko ima paket Super PLAN 2L optiku i kakav je Huawei HG8245W5 ruter pokriva li ceo stan približno istom brzinom wifi signala, kolika je stvarna brzina neta u tom optičkom paketu down/up i kako rade tv kanali i vraćanja inazad?
Hvala 🙂
 
Da ponovim pitanje, ko ima paket Super PLAN 2L optiku i kakav je Huawei HG8245W5 ruter pokriva li ceo stan približno istom brzinom wifi signala, kolika je stvarna brzina neta u tom optičkom paketu down/up i kako rade tv kanali i vraćanja inazad?
Hvala 🙂
Pitao sam te ovo već nekoliko postova unapred, da li si od Supernove dobio ovaj ONT ili si samo načuo?
Pitam ovo iz razloga jer nisam čuo da Supernova daje Huawei opremu, ako možeš odgovori mi...
 
Pitao sam te već nekoliko postova unapred, da li si od Supernove dobio ovaj ONT?
Pitam ovo iz razloga jer nisam čuo da supernova još daje ove Huawei uređaje, ako možeš odgovori mi...
Izvini nisam dobio obavestenje o pitanju zeza me ova bench aplikacija. Nisam ja jos uzeo ovaj paket vec sam razgovarao sa monterima i polako ce poceti da dele novim korisnicima taj ruter, e sad kada ce konkretno ne znam ali su vec poceli po njegovim recima pa me zanima da li je neko vec dobio.
 
Izvini nisam dobio obavestenje o pitanju zeza me ova bench aplikacija. Nisam ja jos uzeo ovaj paket vec sam razgovarao sa monterima i polako ce poceti da dele novim korisnicima taj ruter, e sad kada ce konkretno ne znam ali su vec poceli po njegovim recima pa me zanima da li je neko vec dobio.
Ono što mene zanima je da li neko od korisnika Supernove ko je dobio ovaj uređaj na korišćenje zna user i pass za admin pristup ovom uređaju?
 
Да ли неко данас у Београду има проблем са сликом? Нон стоп сецка, пиксели се као појављују и то баш данас кад има доста спорта.
 
Да ли неко данас у Београду има проблем са сликом? Нон стоп сецка, пиксели се као појављују и то баш данас кад има доста спорта.
Meni danima vec pikselizuje sliku pogotovo kad ukljucim TV,ili kad promenim kanal, posle se nekako stabilizuje slika.
 
Jel za Xiaomi Box S ima aplikacija supernove ili ako nema jel ima da se instalira neka verzija koja radi?
I jel sme supernova da blokira IPTV? Imam listu koja je radila normalno evo skoro 9-10 meseci i više neće osim ako ne uključimo vpn... Ne znam jel da ih cimam na mejl da mi odblokiraju to.
 
Jel za Xiaomi Box S ima aplikacija supernove ili ako nema jel ima da se instalira neka verzija koja radi?
I jel sme supernova da blokira IPTV? Imam listu koja je radila normalno evo skoro 9-10 meseci i više neće osim ako ne uključimo vpn... Ne znam jel da ih cimam na mejl da mi odblokiraju to.
Da. Imas za Xiaomi Mi Box S supernovinu aplikaciju u google playstoru i naziva se MOVE Smart. A sto se tice iptv liste ne bi trebalo da je blokirano od strane supernove. Jel placena iptv lista? Jesi li i dalje na ipv4 (mozda si CG-Natovan pa je mozda neko iz tvog opsega ip adresa na crnoj listi i blokiran. Ja sam na supernovi ali na IPv6 i nikada nisam imao problema sa raznim "pozajmljenim" iptv listama. Nije bilo ni problema kad sam bio i na ipv4. Ali sve je moguce kod supernove.
 
Hvala za info za Move smart prvo, što se tiče liste plaćena je lista sa Alija i radi sve okej preko vpn-a ili recimo na telefonu preko mobilnog interneta. U Srbiji sam na IPv4, do skora je lepo radilo. Sutra će mi dolaziti jedan iz Supernove, pa ću baš da ga pitam o čemu se radi a verovatno ću videti i na mejl da im pišem...
 
Čitajte postove unazad, supernova NE blokira korisnika!
Nikakav problem nema onaj koji je direktan korisnik na ugovornoj adresi. Ja gledam IPTV m3u liste i EON van mreže i sve ima i N1 i Nova S i SK...
 
Kaži ti meni onda zašto mi iptv ne radi bez vpn-a?
 
Meni radi, ne treba mi VPN i nisam IT stručnjak.
Pitaj tog iz supernove.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno