Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam pametan šta da radim da mi ostane exe net oprema Mercusys ruter i Huawei modem kao i brzina interneta 250/80 i da mi ne zaključaju net jer imam i EON SBB van mreže.
Nemam drugog operatora i provajdera ni blizu moje lokacije i sve što sam pitao neće skoro.
Ako imaš EON van SBB mreže ne brini, on će sigurno raditi. Problem sa eonom imaju oni korisnici koji na Supernova internetu koriste pozajmljeni nalog iz SBB mreže.
 
Ako imaš EON van SBB mreže ne brini, on će sigurno raditi. Problem sa eonom imaju oni korisnici koji na Supernova internetu koriste pozajmljeni nalog iz SBB mreže.
Svi SBB kanali mi rade savršeno samo da ovih dana obnovim ugovor sa Super Exe paketom i to je to a ovu opremu ne dam to će biti uslov za obnovu.
 
ExeNet vise ne postoji, otkupljen je i utopljen u Supernovu.
Sa njim nestali su svi njegovi paketi.
Zaboravimo na to, na zalost istina je.
 
Kome plaćaš NJEGOV je.
Supernova je preuzela firmu, obaveze, ugovore ... i postavlja nova pravila.
 
Kome plaćaš NJEGOV je.
Supernova je preuzela firmu, obaveze, ugovore ... i postavlja nova pravila.
Supernova je kupila EXE NET d.o.o Niš a od 1 decembra 2020 je počela i sa pružanjem usluga preko Call- centra ... to sve ja znam !
A kažem da je paket Super Exe SVE njihov paket :p :)
 
jbt ne mozes cak ni u ponoc da ih dobijes ionako ne vredi sem odlaska u prodavnicu
 
@Der Schnitter sad "zvao" ne povecavaju brzinu bez ugovora na 2 god JAJOMUDI
 
Boje se da im ne zbrišeš tako lako.
Umesto telefona, bolje je slati mejl.
Prvo, ne čekaš večnost dok se neko ne javi a i kad se javi, zaboraviš šta si hteo da pitaš (bar neki deo). A i pitanje je da li će osobi s druge strane proraditi klikeri u tom trenutku (ako ih ima uopšte) i dati tebi razuman odgovor.
Drugo, imaš svo vreme ovog sveta da precizno formulišeš pitanje i u sitne detalje a osoba koja ti odgovara ima isto vremena da sedne, pojede pljeskavicu za doručak sa jogurtom i mirno prostudira ono što si pisao. I na kraju ti adekvatno odgovori: "Poštovani, u najkraćem roku bićete kontaktirani pozivom naše korisničke službe.":ROFLMAO:
 
Ne priliči intelektualcu moga formata da se srozava nisko, ali malo mora kad sa takvima ima posla.
Evo kako je izgledao email posle kojeg su se oni meni javili za nekih pola sata, a prethodnih tri dana nisam mogao da ih ulovim preko telefona nikako:

Vaš sam korisnik, iz XXXXXX: xxxxxxxxx xxxxx, šifra korisnika 12345678

Ako niste u stanju da rešite TV signal za tri dana, zajebite posao i ostavite drugima. Naći čemo već šta se kako rešava negde drugde.
SRAMOTA je šta i koliko naplaćujete na za ovakvu uslugu! TRI DANA NAS podjebavate bez ikakvog obaveštenja.
Kanali su ispremetani i nedostupni, tek po neki ima sliku ili ton, većina nema nikakvu oznaku u spisku, sve gore o goreg..... Više puta preskenirani opsezi, koriščeno je više zemalja, itd .... itd ....itd .... ne radi nigde kako treba!
Znam šta ste radili, i znam da to nije odrađeno.
Ako se ovo ne završi sa ovim vikenfom oprostiću se od vas.
Zabole me i za Premijer ligu i za domaće prvenstvo i za TV uopšte, iako ga vama redovno plaćam godinama unazad.
 
Komšija do mene imao Jotel i došli iz Supernove i ponudili mu bajke i on naseo. Evo malo po malo dolaze serviseri da rešavaju problem. Kad pitao ove iz Jotela da se vrati kod njih, glatko ga odbili.
 
How yes no. Neće te niti jedan provajder odbiti. Moguće da je tražio nešto što dobijaju novi korisnici ili mesece za dinar... Čisto "ja bih hteo da se vratim u Vašu mrežu po cenama koje nudite uz ugovornu obavezu" ne odbija niko.
Niko baš tako ne pita ali ajde ... slično svi bi da platimo duplo manje a da dobijemo duplo više -to nema !:);)
 
How yes no. Neće te niti jedan provajder odbiti. Moguće da je tražio nešto što dobijaju novi korisnici ili mesece za dinar... Čisto "ja bih hteo da se vratim u Vašu mrežu po cenama koje nudite uz ugovornu obavezu" ne odbija niko.

Odbili ga jer je već jednom odradio. Prešao na exe net pa se razočarao i vratio na jotel. Onda došla supernova i kad hteo da de vrati na jotel, onda mućak.
 
Jedno pitanjce, da li vam kanal na poziciji 271. FTV ima EPG na Move uređaju (ili na TV android aplikaciji)?

Kod mene nema nikakav, ni za trenutnu emisiju, a na običnoj android aplikaciji i na CI modulu ima samo za trenutnu emisiju.
 
Dobar dan svima..
Istekao mi je mts ugovor (optika 100/20, TV, fiksni)
Da li se isplati preci u Supernovu? Konkretno me interesuje kvalitet neta i televizije. U mts-u mi net ne pada ispod 90/19 ali mi je vise muka od njih. Imao sam box4 pa su moj paket zamenili skupljim, (posle sam prebacio broj u A1) pa su onda ubacili ovaj budjavi iris koji makar jednom dnevno baguje i mora da se restartuje modem. MTS nema N1, NovaS, SK... SuperNova ima trenutno promociju 12 meseci po 50% za nove korisnike. Posle toga je 3350 (3200 trenutno u MTS-u sto mu dodje isto).
Lokacija Smederevo, centar. Ako moze neki savet, bio bih zahvalan.
 
Dobar dan svima..
Istekao mi je mts ugovor (optika 100/20, TV, fiksni)
Da li se isplati preci u Supernovu? Konkretno me interesuje kvalitet neta i televizije. U mts-u mi net ne pada ispod 90/19 ali mi je vise muka od njih. Imao sam box4 pa su moj paket zamenili skupljim, (posle sam prebacio broj u A1) pa su onda ubacili ovaj budjavi iris koji makar jednom dnevno baguje i mora da se restartuje modem. MTS nema N1, NovaS, SK... SuperNova ima trenutno promociju 12 meseci po 50% za nove korisnike. Posle toga je 3350 (3200 trenutno u MTS-u sto mu dodje isto).
Lokacija Smederevo, centar. Ako moze neki savet, bio bih zahvalan.
I na Supernovi ne računaj na kanale N1, NovaS, SK, jer su i oni deo mts -a
 
Dobar dan svima..
Istekao mi je mts ugovor (optika 100/20, TV, fiksni)
Da li se isplati preci u Supernovu? Konkretno me interesuje kvalitet neta i televizije. U mts-u mi net ne pada ispod 90/19 ali mi je vise muka od njih. Imao sam box4 pa su moj paket zamenili skupljim, (posle sam prebacio broj u A1) pa su onda ubacili ovaj budjavi iris koji makar jednom dnevno baguje i mora da se restartuje modem. MTS nema N1, NovaS, SK... SuperNova ima trenutno promociju 12 meseci po 50% za nove korisnike. Posle toga je 3350 (3200 trenutno u MTS-u sto mu dodje isto).
Lokacija Smederevo, centar. Ako moze neki savet, bio bih zahvalan.
Mts=SuperNova Ostaješ na istom tako da bolje predji u supernovu zbog 50 odsto popusta ako već nemaš nekog trećeg provajdera.
 
@Nemac_SD : proveri dobro koje usluge si imao, a koje želiš da imaš. Supernova korisnike Telekoma smatra "svojim", pa je pitanje koliki i kakav popust možeš da dobiješ, bez obzira što nisi bio njihov korisnik.

Dobro pročitaj sve što je detaljno i sitna slova, a najbolje će ti reći radnik kod kojeg budeš sklapao ugovor.
 
Dobar dan svima..
Istekao mi je mts ugovor (optika 100/20, TV, fiksni)
Da li se isplati preci u Supernovu? Konkretno me interesuje kvalitet neta i televizije. U mts-u mi net ne pada ispod 90/19 ali mi je vise muka od njih. Imao sam box4 pa su moj paket zamenili skupljim, (posle sam prebacio broj u A1) pa su onda ubacili ovaj budjavi iris koji makar jednom dnevno baguje i mora da se restartuje modem. MTS nema N1, NovaS, SK... SuperNova ima trenutno promociju 12 meseci po 50% za nove korisnike. Posle toga je 3350 (3200 trenutno u MTS-u sto mu dodje isto).
Lokacija Smederevo, centar. Ako moze neki savet, bio bih zahvalan.
Bolje ostani u Supernovi ako nema teh.uslova za SBB
 
I na Supernovi ne računaj na kanale N1, NovaS, SK, jer su i oni deo mts -a
Hm,na sajtu pise Arena sport a ja citam Sport klub (citam onako kako bih voleo da pise). A iz nekog razloga sam se istripovao da imaju N1, NovaS (sto bi trebalo da bude SBB).
Generalno, MTS daje nesto bolju ponudu (ako je tako kao sto kaze @Vladarko sto moram da proverim)
Hvala svima na brzim odgovorima i savetima.
 
Danas mi rešili problem.
Zameio majstor oba konektora na koaksijalcu,
stavio ručno DVB-C opseg skeniranja 488000/6900,
preskenirano, upisano i to je to,
Ne moram da potpisujem nove ugovore, nema nikakakvih novih uredjaja, nemam MOVE/STB/CLI card....
Ostaje kako je bilo pod Exenetom, sa nekim ukinutim kanalima, XXX, HRT3... u principu moglo je da ostane i bez TV kanala...

I to mi rekao majstor, da mogu da ukinem TV ako želim, onda bi mi stvarno bila niska cena za ovo što imam. Meni najbitnije da mi Net nije poremećen, merim odlične brzine.
 
Danas mi rešili problem.
Zameio majstor oba konektora na koaksijalcu,
stavio ručno DVB-C opseg skeniranja 488000/6900,
preskenirano, upisano i to je to,
Ne moram da potpisujem nove ugovore, nema nikakakvih novih uredjaja, nemam MOVE/STB/CLI card....
Ostaje kako je bilo pod Exenetom, sa nekim ukinutim kanalima, XXX, HRT3... u principu moglo je da ostane i bez TV kanala...

I to mi rekao majstor, da mogu da ukinem TV ako želim, onda bi mi stvarno bila niska cena za ovo što imam. Meni najbitnije da mi Net nije poremećen, merim odlične brzine.
Koji Exe Net paket imaš?
Ja imam Smart Duo 3 od 3.150 dinara, brzina neta 250/80 konstantno a zadnjih meseci je oko 280-300/110-120. Za koji dan mi istice ugovor i ostavicu samo internet jer imam sbb van mreze i iptv na boxu.
 
Nemam pojma kako se zove, staro je. Plaćao bi 1700-1800 bez Neta.
 
Ovo je dobro, ako ima jos ovih paketa uzecu net 2
 

Prilozi

  • 243840-66408a7d6bca4dc75156bdeb5bdc4ced~2.jpg
    243840-66408a7d6bca4dc75156bdeb5bdc4ced~2.jpg
    31.6 KB · Pregleda: 71
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno