Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@illidan i kad platiš "statičku", ni tad neće da daju pristup modemu
Tako je barem kod bivšeg Groneta, navodno zbog naše I njihove sigurnosti...
 
@illidan i kad platiš "statičku", ni tad neće da daju pristup modemu
Tako je barem kod bivšeg Groneta, navodno zbog naše I njihove sigurnosti...
Tako je, a posebno za ZTE F680!

Koliko znam za njega još niko nije dobio user i pass, čak i monteri koji ti ga donesu to ne znaju već slikaju S/N i zovu naprednu podršku da ga aktivira i ubaci u sistem...!
 
onda lazu :)

y3j88i.png


odgovorio sam im ja na ovo, moguce da ova koja ne zna ni gde se nalazi, a kamoli da sebe naziva 1st level support misli na pristup ruteru preko neta jer bi imao login prozor preko staticke ip bilo odakle da se kacis na ruter....

a probao bih da platim 699, jedino ne znam sta ako ne dobijem to, kakvo je cimanje da se odjavis... videcu da nadjem nekog admina da mi da pristup
 
Poslednja izmena:
O aplikaciji apollon se već pisalo o tome koji paket mora da se ima i kako doći do aktivacionog koda 🍺🍺🍺😁😁😁
I meni par dana serviraju priču da Apollon android aplikaciju ne mogu da aktiviram (prijava preko partnera), jer istu imam u sklopu paketa na Move uređaju i aplikaciji TV po tvom.
 
Ubačen Una HD na 25. Zbog toga ponovo genijalnost SN, Aljazeera Balkans prebačena iz HD, u SD verziju...

Stvarno su legende, što trpaju onda nove HD kanale ako nemaju kapaciteta, pa moraju da prebacuju stare u SD.

I kako onda kapaciteta ima za pojedine korisnike koji imaju novu šemu, tačnije kako onda misle svima da uguraju tu šemu, ako već sad izvode ove trikove kako bi održali isti broj HD kanala.
 
@Markic kod mene je Aljazeera jos uvek u HD ! nista se nije menjalo, osim swap KitchenTV sa InsajderTV

nisam skenirao, pa ne znam da l' imam taj "Una HD" sta je to btw ?



20211217_202718.jpg
 
Kom ima MOVE uredjaj i dosadilo mu da ustaje i rucno ga restartuje moze i tako sto zadrzi power dugme, i pojavi mu se restart i power off... Ja nisam znao pa ustajao mozda nekome zatreba da znade...
 
jel neko zna na kom je kanalu 24 kitchen ... bio na 25 ... bas ga cesto gledam... kitchen tv su prebacili sa 24 na 75
 
I dalje je na 25 24 Kitchen kod mene ...ne skeniram nista :)

: edit..sad se desava nesto, moracu da sceniram, pojavio se UNA crap :)
 
Poslednja izmena:
Mora prescan da se uradi, Una TV je sada na mestu 24Kitchen kod mene.
odradio sam scan na sva 3 tv .. na jednom je move uredjaj i 2 cam modul i na svima nemam 24 kitchen na 25 nego taj una koji ne emituje nista ...

jeste 76 ...nije mi bilo malopre ... hvala puno ;-))
 
Malo pre, pre posla sata ga nije bilo, posto sam predpostavio da ce pored kitchen tv da ga smeste. Znaci i kod vas ce da stigne vrlo brzo.
 
Da, sad se kod mene nesto desava
edit.
prebacili su na 76..
 
Poslednja izmena:
24 kitchen, pozicija 76.
Aljazeera Balkans je i dalje HD kod mene.
Možda vi na Move boxu imate AJB u HD-u, pošto je i kod mene na Smart TV aplikaciji u HD-u dok je preko CAM modula SD.

Pretpostavljam da imaš Move?
 
I kod mene je AJB ostala u hd-u. Nemam Move, koristim CI.
A jel imaš ovaj novi Una TV? Meni je nakon što je ona ubačena, AJB prešla u SD.

Nije mi jasno kojom onda metodom nekima prebacuju, nekima ne.
 
Poslednja izmena:
Opako me drnda ruter i wifi kačenje.

U nekom momentu sam hteo da prebacim na 5g mrežu, pa mi je upalio concurent mode pa su uređali počeli da gube signal sa ruterom (mob, PS4 dva komada i sl). I onda kada izbrišem tj disable-ujem 5g signal i mrežu, neprestano se ista vraća. Sada sam je izbrisao, ne vidi se, ali ne mogu da se nakačim na wifi, ni sa fona ni sa sony-ja. Naizgled sve izgleda kako treba od podešavanja, pasword znam koji je i slično...

Wha to do? Šta je uzrok, poludeh.
 
Na poziciju 25. ubačen je nov kanal UNA TV HD. Al Jazeera Balkans je za sada i dalje u HD. CI-modul. Ex Kopernikus-Svilajnac (opština Kušiljevo).
 
sta se desi sa banderom posle 20h?
ne pitam maliciozno, vec pokusavam da razumem posto imam slican problem da preko dana jos i radi na 50% brzine a kako ide vece i noc brzina pada konstantno do tacke neupotrebljivosti
Pada brzina jer su u večernjim časovima svi na internetu.
 
logika im je, plati pa se klati...
ne mogu da sredim port forwarding plus sto im je enkripcija na wifi TKIP i ne mogu da namestim AES jer nemam pristup svom ruteru, pisao sam im da proslede adminima da mi oni to nameste, ako vec ne daju permissions medjutim od tada tisina....
Čudi me, meni su dali odmah sutradan
IMG_20211217_233828.jpg
 
a placas static ip?
 
Opako me drnda ruter i wifi kačenje.

U nekom momentu sam hteo da prebacim na 5g mrežu, pa mi je upalio concurent mode pa su uređali počeli da gube signal sa ruterom (mob, PS4 dva komada i sl). I onda kada izbrišem tj disable-ujem 5g signal i mrežu, neprestano se ista vraća. Sada sam je izbrisao, ne vidi se, ali ne mogu da se nakačim na wifi, ni sa fona ni sa sony-ja. Naizgled sve izgleda kako treba od podešavanja, pasword znam koji je i slično...

Wha to do? Šta je uzrok, poludeh.

Ne pomaže factory reset rutera na rupicu pozadi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno