Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sada sam siguran da je ovo najgori "provajder" ikada, tri dana nema neta ni tv-a, nemaš pojma ni kada ni da li će doći... Naravno korisnički servis totalno beskoristan za ovu vrstu problema. Kod Avcom-a za pet godina bukvalno dva prekida. Potez Ostružnica, Umka, Barič.
 
Gosn. move je azuriran i u Backoj Palanci.
 
Nisam pratio temu u poslednja vreme, hoće li biti nekih ubrzanja interneta? Da li su ostali provideri nešto menjali?
 
Nisam pratio temu u poslednja vreme, hoće li biti nekih ubrzanja interneta? Da li su ostali provideri nešto menjali?
Zbog čega ti treba brži internet od 100mbit?Daj samo jedan realan razlog...
 
Jel prvi deo ili ti došlo oba ažuriranja
Uf ne znam, tacnije ni ne znam da ima dva azuriranja. Ucitavalo se nesto do 100%, restartovalo se i ono sto vidim kao promenu (ili mi se cini) su boldovana slova, nista drugo.
 
Zbog čega ti treba brži internet od 100mbit?Daj samo jedan realan razlog...
Verovatno ima 50-60 pa se nada besplatnom bezuslovnom povećanju 😏
to već nema...

Ona poslovnica u SC više verovatno ne radi pošto se SC renovira, koja je druga lokacija umesto SC?
 
Zbog čega ti treba brži internet od 100mbit?Daj samo jedan realan razlog...
Imam 80/8 Super Par paket za 2700 din. Brži internet je uvek dobrodošao, ali na prvom mestu mi je stabilnost konekcije. Time sam zadovoljan, bolje sporiji ali stabilan internet.
Verovatno ima 50-60 pa se nada besplatnom bezuslovnom povećanju 😏
to već nema...

Ona poslovnica u SC više verovatno ne radi pošto se SC renovira, koja je druga lokacija umesto SC?
Nije to u pitanju, nego dešava se povremeno da generalno svi kablovski i internet operateri odrade povećanje brzina interneta u svim paketima pa rekoh možda neko ima informacija da li će biti nečeg sličnog u budućnosti.
 
Bilo nekad, sada to više niko ne nudi dok ne potpises novi aneks

Meni su pre neki dan nudili da produžite ugovor uz brzinu od 80mbit za 2990 koliko sada plaćam

Kada sam se pobunio i rekao da je sada najmanja brzina 100mbit rečeno mi je da je to novi paket i da je on 3300din
 
Gde si iskopao ovo?
Ja imam super sve paket, njega nema ovde na spisku?
 
Bilo je negde na njihovom sajtu, to sam našao i slikao pre nekih 20-tak dana. Slikao sam samo ono vezano za Super Par.
 
Obrisao sam listu kanala na setup boxu i skenirao sa full scan.Pojavila mi se poduplana lista kanala i nikako to ne mogu da rešim.Ima li neko ideju?
 
Pozdrav ekipo,


Da li je neko od vas dobio 2. ažuriranje na move box-u ? Kod mene je došlo samo jedno.

Hvala
Kod mene u Kaluđerici je bilo jedno za sada pre dan dva. Samo je font promenjen i podešavanja su drugačija mislim kozmetički ostalo je isto. E i dodata je hdmi-cec opcija u podešavanjima, interfejs je ostao isti.
Biće valjda još jedno po pričanjima ostalih, onda će i interfejs biti promenjen nadam se na bolje. Videćemo...
 
Sada sam video na FB.
 

Prilozi

  • Screenshot_20211029_195604.jpg
    Screenshot_20211029_195604.jpg
    150.8 KB · Pregleda: 199
Kakav je kvalitet SN optike u odnosu na MTS optiku?
Trenutna MTS optika mi radi stabilno i odlično, pa isto očekujem od SN (uskoro treba sve da prenesem na SN, TV i NET, u zgradi imaju oba sandučeta na zidovima, sbb nisam razmatrao).
 
Moze li se Ci kartica iz jednog tv-a prebaciti u drugi tv? Nesto sam proveravao. Jer na ocevom tv-u (ima stari kopernikusov stb) je u pojedinim delovima dana negledljivo slika se koci, kocka. Kod mene na tv-u (Ci kartica) slika je ok ali ponekad kockaju pojedini kanali (Arena sport 8, Nba Tv, HBO 3, Cinemax 2). Na trecem tv-u je move i tu nema nikakvih problema. Stavio sam ocev stb kod mene i radilo je ok, ali moja ci kartica kod njega nece. Nadjem kanale ali pise da su kodirani. Verovatno cu traziti da zamenim prastari kopernikus stb za drugu ci karticu. Ali verovatno je problem negde u mrezi.
 
Moze li se Ci kartica iz jednog tv-a prebaciti u drugi tv? Nesto sam proveravao. Jer na ocevom tv-u (ima stari kopernikusov stb) je u pojedinim delovima dana negledljivo slika se koci, kocka. Kod mene na tv-u (Ci kartica) slika je ok ali ponekad kockaju pojedini kanali (Arena sport 8, Nba Tv, HBO 3, Cinemax 2). Na trecem tv-u je move i tu nema nikakvih problema. Stavio sam ocev stb kod mene i radilo je ok, ali moja ci kartica kod njega nece. Nadjem kanale ali pise da su kodirani. Verovatno cu traziti da zamenim prastari kopernikus stb za drugu ci karticu. Ali verovatno je problem negde u mrezi.
moze
kartice su ti aktivirane i treba da ti rade na svakom tv u kuci povezanom na kablovsku
 
Može se premeštati kartica, isprobano. 😀
 
Pazi na koju stranu je okrenuta kada je ubacuješ, mora da radi.
 
Prestali da rade kanali hbo ,sinemax ,za odrasle na 2 boxa(odjednom nisam pretplaćen i piše skremblovani)Na move i na mobilnom rade svi kanali.Zvao ukljuci će za 10 min i prodje 2 sata.Slao i e-mail.Neki predlog?
 
Pozdrav svima.
Da li moze neko da mi razresi jednu dilemu..Govorim o CAM kartici bez ikakvih STB-a. Kada prvi put automatski full preskeniras kanale i onda im po svojoj volji izmenjas mesta i napravis svoj raspored kanala, da li ako ostavim na automatski azuriraj listu kanala tv samo pridoda nove kanale ako ih ima u medjuvremenu bez rasturanja redosleda koji sam sam namestio ili vrati sve na defaul pocetno??? Ili koji je najefikasniji nacin da se pronadje novi pridodati kanal a da se ne remeti vec napravljeni raspored???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno