Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RTS 3HD je HD i to pristojan bit rate

dfh.jpg
 
Poslednja izmena:
Verujem, kod mene je do novembra stajao HD a slika SD ! e onda su sve promenili, i sve je u redu od tad
 
Verujem, kod mene je do novembra stajao HD a slika SD ! e onda su sve promenili, i sve je u redu od tad
Kod mene na Supernova optici piše RTS3 HD, ali ni traga ni glasa od HD rezolucije i slike! ;)
 
Da li je neko uspeo da sada u februaru (kada su poslali povecane racune) raskine ugovor bez penala? Prelazim kod drugog, najvise zbog toga sto su me ubacili u NAT i potpuno ignorisali moje pozive podrsci.

Takodje, ima li mozda neko njihov cenovnik iz septembra 2019? Da vidim koje su bile pune cene paketa, u penalima mora da se plati i razlika izmedju pune cene i cene sa ugovorom.
 
Da li je neko uspeo da sada u februaru (kada su poslali povecane racune) raskine ugovor bez penala? Prelazim kod drugog, najvise zbog toga sto su me ubacili u NAT i potpuno ignorisali moje pozive podrsci.

Takodje, ima li mozda neko njihov cenovnik iz septembra 2019? Da vidim koje su bile pune cene paketa, u penalima mora da se plati i razlika izmedju pune cene i cene sa ugovorom.
Zakasnio si za raskid ugovora zbog povećanja cena bez plaćanja penala. Bilo je reči o tome na svakoj trećoj strani ove teme.
 
Izgleda crk'o Move box. Ovaj je jedini bio na wifi konekciji. Svetli zeleno, hdmi ne baca nikakvu sliku. Probao na drugom tv-u, isto.
Dosao danas covek i zamenio. Sad dolaze brzo, bukvalno sutradan.
 
Kako instaliraju move box? Pored coax kabla, da li stavljaju i lan kabal ili move moze ok raditi i preko wifi-ja. Dolaze mi sutra iz supernove za instalaciju pa me zanima kako da se organizujem.
 
Radi i preko wifi, ali mnogo je stabilnije na kablu naravno.
 
@ZeljaBg93 jel si siguran da nemaš TC7200.20? Pošto TC7210 podržava 802.11ac i dual band je dok stariji modeli Technicolor nemaju dual band već rade 802.11n na 5GHz ili 2.4GHz.

Jel ovako izgleda modem koji imaš?
1614617315355.png
 
Na ovom mogu obe frekvencije da rade istovremeno,na onom starijem ili samo 2,4 ili samo 5GHz.
 
Da, ali jedino ovaj sa slike se zove TC7210. Nije svaki TC**** isti, i ako su i Supernova i operatori pre nje davali razne Technicolor modele.

TC7210 ima duplo veći kapacitet na kablovskoj mreži (16 downstream kanala) i podržava 802.11ac WiFi za PHY brzine do 866 Mbps na 5 GHz. Mnogo bolji uređaj od ranijih.
 
najlakse se razlikuje sto taj stari tehnikolor koji nije mogao obe mreze istovremeno je bio polozen a ovaj novi je uspravan
 
 
Da li je moguće da Technicolor ruter crkne tako da pravi smetnje televizoru?Pogotovo je extremno kada ruter povuče maximalnu brzinu signal i kvalitet signala padnu na nulu pa onda variraju u pikovima,tada se slika kocka i prave se smetnje.Pola dana sam se zezao dok nisam ukapirao da je do rutera,kada ga isključim nemam smetnje i tv radi normalno.Probao sam drugi ispravljač i isto se dešava.Najgore što sam nacrnio radnike SN jer su jutros otklanjali kvar u komšiluku pa sam sumnjao da su nešto pokvarili...Čisto da znate da može i ova situacija da vam se desi....
 
Možda ti treba mini high pass filter za tv signal.
Izgleda ovako.

HPF105A_800-480x480.png


Ja sam imao takve smetnje i stavili su mi ovo i od tada je bolje. Trebalo bi da propušta samo tv frekvencije, a da blokira frekvencije na kojima radi net.
 
Da li neko ko ima novi opticki ruter (zte f680) ima problem sa 5ghz wifi? Svetli mi lampica ali nema tog signala . Radi mi samo wifi na 2,4 ghz.
 
Možda ti treba mini high pass filter za tv signal.
Izgleda ovako.

HPF105A_800-480x480.png


Ja sam imao takve smetnje i stavili su mi ovo i od tada je bolje. Trebalo bi da propušta samo tv frekvencije, a da blokira frekvencije na kojima radi net.
Nisam do sada imao ovih problema.
 
...na sajtu myip .com vise ne pise da sam pod avcom nego kopernikus i vidim adresa se promenila pocinje sa 178.*** ~znaci natovan sam?
 
A koja je adresa u ruteru?
 
Jel uspeo neko da nadje pretragu (bilo kanala/emisija, bilo pretragu u okviru video kluba) na smart move box-u ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno