Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moj ugovor tj kao neka ponuda. Ugovor pretpostavljam kad realizuju

57e86e1823e1340ce8131ef805cf158a.jpg


Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Tumačenje Efektive na fejsu je da nema penala zbog raskida ugovora. Čak ni nadoknade ako se dobijao benefit i vidu naknade od 1 dinar mesečno umesto standardne cene.
Moguce je da ako ovo iskoristi veći broj korisnika da će Supernova popustiti i vratiti kanale.
Inače, u komentarima objave Efektive na fejsu povodom ukidanja kanala postoji i formular za zahtev za raskid ugovora.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
"Insistirali smo da dogovor bude postignut na transparentan i tržišan način, jer Supernova faktički ne postoji, osim kao marketinški brend, jer nisu registrovani čak ni u Agenciji za privredne registre (APR)."

United Media: Fantomska firma Supernova obmanjuje javnost http://rs.n1info.com/Vesti/a561830/United-Media-Fantomska-firma-Supernova-obmanjuje-javnost.html

Je ste vi čitali pažljivo ovo saopštenje da su ovi izgleda njima nudili ne samo za ove operater koji su pod brendom supernova već i za sve mts korinike samo da je telekom to hteo.

Kako se navodi, ponuda United Medie za nastavak saradnje bila je prodaja programa za sve Telekomove korisnike ili da se ugovor potpiše sa firmama Kopernikus, Radijus Vektor, Telemark, Masko i Avcom, koje se predstavljaju kao deo Supernove.
 
Je ste vi čitali pažljivo ovo saopštenje da su ovi izgleda njima nudili ne samo za ove operater koji su pod brendom supernova već i za sve mts korinike samo da je telekom to hteo.

Ne vidim nista nejasno. Nisu svi operatri sada u vlasnistvu telekoma imali SK i N1 itd. Posto ne postoji kompanija supernova, ponudili mts-u, vlasniku svih operatera. Ili mts da uzme ili svaki operater ponaosob jer imaju pravni status. Ranije su kupili nekoliko operatera paket, sada bi svi operateri.jer su kao supernova. Nije cena ista za dva- tri operatera i 6-7 koliko ih ima supernova, odnosno mts. Kaoko da prodaju nekome ko nije pravno lice? Moze samo ceo MTS, ili svi operateri (supernove) pod mts-om ponaosob. Supernova ne postoji.

Za sutrasnji dn bez stresa, laku noc
 
Poslednja izmena:
Nekoliko puta su me zvali sa mi nude da dodju njihovi ljudi da mi ugrade "digitalni* risiver i da potpišem novi ugovor za ni manje ni više nego 800din skuplje nego što sam plaćao kod AVcoma. Svaki put sam ih izmutavio da ne dolaze i da ću im se javiti. Ne znam dokle ću moći ovako, ali verovatno dokle god mi traje stari ugovor sa AVcom. I sada vidim da sam uradio pravu stvar. Nakon što mi istekne ugovor i ako me primoraju da potpišem novi sa Superovom, razmisliću šta mi je činiti.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Koga bre briga zasto nema kanala, ko laze, ko ne laze itd.?
Sta to mene briga..poenta je da nema kanala zbog kojih sam uopste i bio kod SN.
Apsolutno me ne zanima sta je razlog, sto sam i rekao ovoj i k.centra kad je zvala.
Oko cega vi mlatite praznu slamu *mjau**mjau**mjau*..cija je krivica UM ili SN???
Kriv je bre onaj ko dozvoli da ga neko zajebava i ponizava!
Nebitno da li je mobilni ili kablovski operater, salterusa u domu zdravlja ili posti i sl.
Mene samo zanima da li mora da se ide bas u SN npr. Sava centar ili moze i u neku od ovih "mts prodavnica",
koje im stoje na sajtu kao prodajna mesta?
A to cu saznati uskoro, ako moze u tim "mts prodavnicama" odoh jos danas u Deltu, ako ne moze sutra u SC i to je to.
Stize SBB i EON Duo Full za 4 meseca po dinar, posle 3.599, 13 SK kanala ukljucujuci i 4K, Nova Sport, N1, Nova S...
Trebao sam da raskinem jos onomad kad su ukinuli onaj osnovni SK kanal...ne znam sto sam uopste cekao do sad?
 
Poslednja izmena:
Dobro, ovo se raskida očigledno lagano, a šta posle? Ono što sam video na SBB nije toliko povoljno. Možda sam nešto propustio. Koji paket uzeti umesto ovog koji smo svi imali kod Supernove od 120mbps?

Možda će SBB ponuditi neke specijalne uslove za preletače sa Supernove, ako to smeju po Zakonu? :)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nekoliko puta su me zvali sa mi nude da dodju njihovi ljudi da mi ugrade "digitalni* risiver i da potpišem novi ugovor za ni manje ni više nego 800din skuplje nego što sam plaćao kod AVcoma. Svaki put sam ih izmutavio da ne dolaze i da ću im se javiti. Ne znam dokle ću moći ovako, ali verovatno dokle god mi traje stari ugovor sa AVcom. I sada vidim da sam uradio pravu stvar. Nakon što mi istekne ugovor i ako me primoraju da potpišem novi sa Superovom, razmisliću šta mi je činiti.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
Ma isto je i kod nekih ljudi koje poznajem. Imaju stare RV pakete, zivkali ih, pa su odustali. Niko nije lud da ti isključi uslugu i liši se prihoda, izgubi korisnika, a sve im plaćaš redovno. Kao što mnogi imaju i dalje pakete kod operatera od pre 5-6 i više godina, niko im ne isključuje signal, plaćaš po starom paketu bez UO i to bi trebalo da je to. Ne možeš ti sada, svaki put kada nekom priučenom marketing stručnjaku dune da promeni pakete i ukine stare, da potpisuješ novi ugovor. Za to moraju da te navuku sa novim telefonom, televizorom i sl.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
To sam i ja hteo da kazem. Nece sigurno ostati na ovome. I ne treba zuriti. Ne ide u prilog SN da izgubi tolike pretplatnike. Ne ide u prilog UG da izgubi toliki novac za prava.

To je državna firma, njima je svejedno. U stvari, nije im čak ni svejedno, ako su dobili nalog da nema više UM kanala. Ekonomija je u sasvim drugom planu.

Tumačenje Efektive na fejsu je da nema penala zbog raskida ugovora. Čak ni nadoknade ako se dobijao benefit i vidu naknade od 1 dinar mesečno umesto standardne cene.
Moguce je da ako ovo iskoristi veći broj korisnika da će Supernova popustiti i vratiti kanale.

Naravno da ovo nije moguće.
 
Da se uključim i ja, pored Grand 1 i Grand 2 poukidali su i mnoge druge muzičke kanale, bar ove koje su pratili moji roditelji. Izgleda da će sve to biti u nekom muzičkom paketu.
 
Ukinuli su i Lov i ribolov. Moj ćale se smorio jer je gledao samo to i SK.
 
Počelo dodavanje kanala.
Dupliranje pozicija kanalima.
Super star HD 3 / 130.
Toxic tv HD 21/ 407.
Nickeleodeon 200/ 208 HD verzija.
Bn sat HD 268.
 
Umesto Grand tv ide toxic,umesto grand 2 hits melody,umesto pikaboo arena esport.
 
Ovaj Nickelodeon HD... Na hrvatskom. Sada gledam, ide "spužva Bob skockani"...
 
Kakva su iskustva na Sodari u Pančevu, postoji li ikakav drugi net/cable provajder sem Supernove?
 
Kakav spin, pozivaju se samo na Radijus. Sad sam siguran da nema veze sa cenom i da je država blokirala Ugovor.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
A sta se desava kada istekne ugovor, odnosno prodju 24 meseca?

Ja sam podstanar i oduvek su stizali racuni na ime stanodavca, dok je bio Radijus jos, i sada stizu redovno...

Da li se i to i dalje racuna kao neka obaveza ili je potrebno otkazati uslugu, jer pretpostavljam da je ovo odavno izvan ugovorne obaveze?
 
I još izvor članka Tanjug. Verujem u ovo kao u onu platu od 500e
 
A sta se desava kada istekne ugovor, odnosno prodju 24 meseca?

Ja sam podstanar i oduvek su stizali racuni na ime stanodavca, dok je bio Radijus jos, i sada stizu redovno...

Da li se i to i dalje racuna kao neka obaveza ili je potrebno otkazati uslugu, jer pretpostavljam da je ovo odavno izvan ugovorne obaveze?

Nema obaveze ako je istekao ugovor osim računa za poslednji mesec korišćenja uskuge.
 
U ovom slucaju ja ne verujem United Mediji. Isto su tako Exe Netu ugasili kanale dok jos nije bio u vlasnistvu telekoma.

Tako je nestao N1 i to je bilo davno tako da se ne moze reci da ima politicku pozadinu. Iz Exe Neta su tada rekli da su ih uslovljavali ugovorom da ne napadaju SBB.

A pogledajte sad, na svakoj vesti pozivaju da predjete na SBB koji je u vlasnistvu United Medije. To svakako nije slucajnost. Mozda nepostena praksa?
 
Ja ipak mislim da treba sacekati jos malo sa raskidima jer ne verujem da ce se ovo tek tako zavrsiti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno