Šta je novo?

Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

Ja ne znam kada ste svi vi stigli da se navučete na AA. Ja ga skoro nigde ne koristim, više volim veći FPS i rezoluciju.
 
Ma da, baš je shit sa AA :d
 
Pojavio se i repack od 5gb. :)
 
Konacno. Sta li su odsekli za 9 gb-a?
 
Poslednja izmena:
Pa sigurno su video prepakovali u DivX :)
 
Klasika - english only i teska kompresija videa. :)
 
Nja, sad nebitno. Bice na stolu do sutra posle dorucka.
 
evo igram igru jedno 45 minuta ,

i nakon igranja na nivou gde nalecem na 1 malog at wakera igra mi crachuje u win 7 x64

poruka aplikacion stop working ,

da li neko ima istih problema
 
evo igram igru jedno 45 minuta ,

i nakon igranja na nivou gde nalecem na 1 malog at wakera igra mi crachuje u win 7 x64

poruka aplikacion stop working ,

da li neko ima istih problema

Pojavio se fix za lek,prvi lek nije radio kako treba,pojavio se drugi sa kojim nema tog crashovanja...
 
Igra je odlicna. Fali AA ali su zato ostalo odradili dobro.
 
Ja jos skidam varijantu od 14 GB, da sam bio srpljiviji, skidao bih 5 Gb ..... Sutra ujutru je gotova, pa da se igram malo i ja....
 
ubi me ova misija u pojam kad treba da se koristi force da se srusi onaj brod dole, pi*dim vec pola sata.... vreme je da batalim malo igru :) cisto dok se ne smirim
 
ubi me ova misija u pojam kad treba da se koristi force da se srusi onaj brod dole, pi*dim vec pola sata.... vreme je da batalim malo igru :) cisto dok se ne smirim

Taj deo jeste tezak ali moze da se predje,
bitno je da hvatas male brodove (lovce) i da ih pocepas jedne o druge sto pre jer tako ti ostaje vreme da silom spustas brod dole. ]
Jedno pitanje, posto sam i presao igru na PS3 a taj deo je skoro na kraju, kad si pre stigao dotle? Jesi spavao nocas, jeo danas? :D
 
Poslednja izmena:
Ljudi, kako napredujete? Ja nikako ne mogu da predjem jedan deo u drugoj misiji, na onom scrapyard-u. Obavezno mi puca igra u jednom delu. I da, znam da je izasao "novi lek", i imam ga.... :(
 
Taj deo jeste tezak ali moze da se predje,
bitno je da hvatas male brodove (lovce) i da ih pocepas jedne o druge sto pre jer tako ti ostaje vreme da silom spustas brod dole. ]
Jedno pitanje, posto sam i presao igru na PS3 a taj deo je skoro na kraju, kad si pre stigao dotle? Jesi spavao nocas, jeo danas? :D
pa skinuo sam igricu cim je izasla, igrao juce celo popodne a i danas isto, evo presao sam to ali sa mukom, one male lovce cepas munjom kad pridju pa posle moras na brzinu da spustis brod, pocepali me jedno 20 puta dok nisam provalio da ne treba da obracam paznju kako mi on kaze da pritiskam komande nego lepo samo dok ne pozeleni ono dole da moze da se vuce brod, krenuo da ga vucem ovi pucaju na mene kao ludi dosla mi energija na sam minimum i cap sinematik, izvukao sam se kao puvanjak kroz pocepane gace :p

sad sam kod one misije ALIGN THE PULSING RINGS ili kako vec, i vec pocinjem da ludim glava mi ne radi, prste ne osecam... za danas je izgleda dosta... :)
 
Poslednja izmena:
presao sam igricu!!!! emperor se prelazi na foru, jaooo mamicu mu, izvin'te sto psujem, samo force repulse kad te gadja kad skine stit munja i cepajjjjjj... posle vidim na netu ima i alternativni kraj kad se ne bijes sa njim nego pocepas vader-a i predjes skroz na dark side... nego kao za inat nigde nisam pamtio manualno nego na prvu misiju jos, i sad me mrzi da igram dotle opet... igram sad ona 3 dodatna nivoa Hoth, Jedi Temple i sta vec... auuu luda je igrica skroz, vratila me u vreme Jedi Knight 2 koju sam jos na voodoo kartici sibao kao lud :)... ajd sad odoh na spavanje, red je...
 
presao sam igricu!!!! emperor se prelazi na foru, jaooo mamicu mu, izvin'te sto psujem, samo force repulse kad te gadja kad skine stit munja i cepajjjjjj... posle vidim na netu ima i alternativni kraj kad se ne bijes sa njim nego pocepas vader-a i predjes skroz na dark side... nego kao za inat nigde nisam pamtio manualno nego na prvu misiju jos, i sad me mrzi da igram dotle opet... igram sad ona 3 dodatna nivoa Hoth, Jedi Temple i sta vec... auuu luda je igrica skroz, vratila me u vreme Jedi Knight 2 koju sam jos na voodoo kartici sibao kao lud :)... ajd sad odoh na spavanje, red je...

a kao ono mogao si jos nesto da kazes,mi koji smo krenuli da igramo smo umirali od zelje da odmah saznamo kraj......cini mi se negde ima opcija spoiler....
 
pa niko vas ne tera da idete na YT i da vidite klip :)... u svakom slucaju SORRY, a u moju odbranu postavio sam Dark Side ending a vi igrajte normalno pa onda ima drugi kraj...


p.s. ahhhhaaaaa ipak mogu da igram zadnji nivo opet, samo idem na mission select i udri opet.... :) e a sad cu da probam i taj dark side ending...
 
Poslednja izmena:
Koliko treba da se pređe?
 
Ma **** ti ovo, brale, kod mene se jedva jedva vuče .... brooka .... kad nema graph podešavanja ....
 
Nije losha igra skroz, pogotovo kad dobijete Starkillera. Pocetak sa Vaderom je malo smoran [nemoze da trci].
 
Sta ja da ocekujem sa ovom mojom konfiguracijom i ovom igrom ?? Kako ce mi raditi ?
Pitam jer imam nekoliko opcija za nabavljanje, jedna kosta, a druga ne ..if you know what I mean...

Molim savet !
 
I mene isto zanima kako bi radilo na mojoj konfi?
 
Sta ja da ocekujem sa ovom mojom konfiguracijom i ovom igrom ?? Kako ce mi raditi ?
Pitam jer imam nekoliko opcija za nabavljanje, jedna kosta, a druga ne ..if you know what I mean...

Molim savet !

Konfiguracije su nam slicne, 3GHz DC, 4GB DDR, 8800GTS 512... ocekuj fluidan gameplay.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno