Šta je novo?

Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

Jel to govoris sto si probao na tvojoj konfi ili predpostavljas ???
 
Probano na mojoj konfi, i ide super. Do duse ako izuzmem FPS cap na 30.
 
ne nagadjajte kako ce da radi nego lepo "kupite" igru pa probajte kako radi....
 
Kod mene radi fino na 1080p, mada ponekad padne fps na 20 kada se gomila stvari rusi oko mene.

Zna li iko ima li nacina da se igra u windowed modu?
 
verovatno 1024x768 :)
jer nikome ispod gtx260 ne radi fluidno, a mislim da i njima zeza sometimes...
 
cpu intensive je igra, treba 4 jezgra, meni na 8800gt radi u 1080p savrseno
 
Misli da je Euphoria (btw po meni No.1 kada je fizika u pitanju) glavni razlog losih performansi i kao i GTA IV zahteva bar 4 jezgra sa ugodno igranje.
 
@mLAKI

U kojoj rezoluciji ti je fluidno ?

Nativnoj od mog monitora, znaci 1680*1050, sve na High. FPS je u 99% vremena zakucan na 30, nekada, veoma retko padne na 20-25 ili skoci na 32-35 (sudeci po FRAPS).
 
Poslednja izmena:
fraps te laže
 
Na mojoj koniguraciji ide konstantno 30 fps.
 
ovo je toliko zabavna meni igra da ja nemam reci :) Igranje sa fizikom i sw tematika, lajtsejberi.... ijaoj, im 10 again :) nek samo potraje ovo kao sto je na pocetku i meni ne treba nista vise :) Zaista meni je ovako nesto jako nedostajalo za pc.

p.s.moguce da vecina ljudi ima gorak ukus u ustima igrajuci ovu igru jer razmisljaju sta je moglo biti sa ovakvim engineom i shminkom uz pravu pricu i radnju, no i ovako, ponavljam, meni je odlicna :)
 

Ako FPS padne na 20-25, mouse look se usporava, a isto bude sa i bez FRAPS, tako da nema sta da sumnjeam u FRAPS. U 99% vremena sve tece glatko i bez ikakvih usporenja.
 
mislio sam na brojku koja prelazi 30 :)
 
Meni u 1680x1050 radi na 30FPS konstantno ! Palo je jednom kad je neko zestoko rusenje bilo na 25 mozda al odmah se vrati na 30, a tako je i na konzolama i potpuno je igrivo ! Masina iz potpisa.

A sto se same igre tice, konzolaskaje dosta, uproscena, grafika likovi modeli super uradjeni ostalo preosek, a i sama igra vec vidjeno, izvlaci je Star Wars ime i sve sto ide uz to !
 
Skinuh 5gb verziju i nemam tona na filmovanim sekvencama? Ima li neko ovih problema?
Evo sad cu da probam nove drajvere za ton da vidim da nije do njih ili je neko nešto z kad je pakovao. Install verzija je ~19gb. Mislim da nisu kompresovali video(divx) samo su ga debelo kompresovali (arhivirali).
 
Skino i ja istu verziju, mrzelo me da skidam 14Gb (toliko bese..?) posto imam jos stvari na listi ..
Kod mene sljaka ton samo nigde nikakve opcije da se nameste, pre ulaska u igru imam config da namestim rezoluciju i to je to ..

FPS na 30 zakucan, malo sam nesto igrao i ne znam da li je do ove znj verzije ali meni se ne svidja ..
Jedi Academy bi sada radje igrao, steta sto su se online klanovi raspali jos tu neke 2007 jer je vreme pregazilo igru ...gameplay je bio /\.
 
Skino i ja istu verziju, mrzelo me da skidam 14Gb (toliko bese..?) posto imam jos stvari na listi ..
Kod mene sljaka ton samo nigde nikakve opcije da se nameste, pre ulaska u igru imam config da namestim rezoluciju i to je to ..

FPS na 30 zakucan, malo sam nesto igrao i ne znam da li je do ove znj verzije ali meni se ne svidja ..
Jedi Academy bi sada radje igrao, steta sto su se online klanovi raspali jos tu neke 2007 jer je vreme pregazilo igru ...gameplay je bio /\.

Startuj SWTFU Launcher.exe iz dir igre. Izbaci prechicu i sl. i dobićeš podešavanje rezolucije pre ulaska u igru.

Pazi i ja imam ton u igri ali npr. intro filmovana sekvenca nisam imao (ono kad ide chuven SW tekst na početku), pa onda neka filmvovana sekvenca radi ton, pa opet ne radi i tako. Bedak. Mozda da probam u win 7 x64 ili da potražim rešenje na netu, ne skida mi se 14gb nikako.

Nisam bash nesto odushevljen igrom ali to je taj tip igre kao shto je i wolverina i prototype. Što neko reče smash and trash. :D Pomalo imam utisak da force ne mogu bash lepo da kontrolishem. Obichno se desi kad uhvatim nešto prosto lansiram samo uvis umesto da usmerim gde ja hocu.
 
sto se tice kontorlisanja FORCE-a, reci cu ti samo jedno PATIENCE MY YOUNG PADAWAN iliti APPRENTICE... imao sam i ja istih problema u pocetku ali kako odmice igra naviknes se posle i da vidis kako postajes precizan, najbolje je igrati igru na nekom gamepadu jer kb + mouse je krs barem meni...
 
Poslednja izmena:
sto se tice kontorlisanja FORCE-a, reci cu ti samo jedno PATIENCE MY YOUNG PADAWAN iliti APPRENTICE... imao sam i ja istih problema u pocetku ali kako odmice igra naviknes se posle i da vidis kako postajes precizan, najbolje je igrati igru na nekom gamepadu jer kb + mouse je krs barem meni...

Eto sad. Gamepad. Nije ni čudo što su je neki napljuvali. Kad igra izvorno nije bila za pc.
Nije mi prvi put da se navikavam na komande a polako to se popravlja. Nego ovaj ton kad krene filmić mi ide na nerve a nema ni titla. Samo slika i muk a to zna da :wall: :crash:.
 
Poslednja izmena:
e to za ton ne znam kako da ti pomognem ja imam verziju od 14 GB i sve radi, titlove ukljucujes sam u opcijama, vidi nadji ne znam napamet gde su bese
 
Poslednja izmena:
jel moze first person lightsaber
/ najveci nedostatak jedi akademije, pored retard price / ?
 
Ako je ovo ista verzija kao i za konzole zanima me kakav je AI protivnika? Pošto je baš bio gadno loš na konzolama, često se dešavalo da se pojedini "dalji" protivnici zamrznu i sve dok ih ne zakačiš nekako ne reaguju na tebe pa me zanima ima li toga i sada?

A do alternativnog kraja se stiže ovako:

pre nego što kreneš da predješ most ka Emperoru skočiš sa mosta desno :)

PS - Ako je ista verzija, nema first person light sabera - ako te zanima tako nešto vidi nadji emulaciju za Bushido Blade 2 sa PS1, to je poslednja borilačka igra koja je imala first person borbe :)
 
Poslednja izmena:
Verzija od 5GB i kod mene, takodje nema tona u fmv-ovima i neznam gde da podesim rezoluciju.
 
Verzija od 5GB i kod mene, takodje nema tona u fmv-ovima i neznam gde da podesim rezoluciju.

Hekoh jednom vec.

Startuj SWTFU Launcher.exe iz dir igre i dobićeš podešavanje rezolucije pre ulaska u igru.

Kakav bedak za ton. Nemam još uvek rešenje a vidim da se još ljudi žali na netu ne to. To možda namerno rade da skineš oba posle.
 
Ne radi mi SWTFU Launcher.exe niti Autorun.exe, pa sam mislio da da editujem rucno neki ini fajl ako mozhe. Pozz.
 
rucno podesavanje rezolucije

C:\Documents and Settings\*USERNAME*\Local Settings\Application Data\Aspyr\Star Wars The Force Unleashed\CONFIG.XML
promenis
VideoWidth"> ----- ovde upisi koju rez hoces npr. 1680
VideoHeight"> a ovde 1050

videces vec kad editujes gde ti pise rezolucija
 
Na ovoj mojoj konfiguraciji igra radi ok koliko je to tehnicki moguce sobzirom na smrdljivi 30 lock fps.
 
Nazad
Vrh Dno