Šta je novo?

Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

Mene ovo neodoljivo podseca kao kad sam posle nekoliko prelazaka fenomenalnog Dark Forces II: Jedi Knighta uzeo da igram dugo iscekivani i najavljivani Phantom Menace. Oni kojima je Phantom Menace bila prva Star Wars igra gde su imali prilike da vode Dzedaja su bili odusevljeni igrom, meni je bila bljak. Inace kao sto se da pretpostaviti, prvi Jedi Knight je bio prava PC igra dok je Phantom Menace bilo nesto pravljeno sa PSX na umu. Phantom Menace je imao bolju fiziku, grafiku, vise se koristila sila ali je gameplay bio totalno ogranicen i tupav i mogao si da igras isljucivo sa kamerom iz treceg lica. Onda se pojavio Jedi Knight 2 koji je zapravo losija igra nego sto je to bio JK1 kada se pojavio ali su joj svi casopisi dali ocene preko 90. Jednog dana, kada Djordja Lukasa prodje ova infantilna faza sa Ratovima Klonova mozemo ocekivati neki novi Jedi Knight koji ce verovatno biti losiji nego sto su njegovi prethodnici bili u svoje vreme ali ce obrisati patos sa ovim polufabrikatom. Tada ce klinci kojima je ovaj Force Unleashed prva Star Wars igra ostati zapanjeni kad probaju JK4. Poenta moje price je, istorija se ponavlja a neznanje je bliss :)
 
nisam uspeo duze da izdrzim od 20 minuta do uninstall-a...krastavac...ocekivao sam dosta a dobio sega mega igricu...zali boze tolikog dl-a...
 
Bre,bre,bre....jk2:jo sam pikao jos kada se pojavio ali ga nisam presao jer mi nije drzala paznju sa smor pricom....u medjuvremenu sam opalio kotor 1 i 2 svaki barem 3 puta do sada,onda sam se latio jedi academy-ja koji je bio klasican smor osim mlataranja lightsaberom....pa sam se opet uinatio da predjem jk2:jo pa ga ubrzo batalio,ali sada sam se odlucio da ga predjem :)

kapiram da nedostatak multiplayera i tripovi sa obelezavanjem objekata i na momente konzolaski nacin izvodjenja predstavljaju minuse,ali je igra u odnosu na jk serijal superiornija em po samom osecaju koji moci koju imas na raspolaganju em po prici. to da li cu voditi lika iz striktno prvog/treceg lica me jednostavno ne vuce napred :p
 
Kotor nisam igrao, a kao veliki fan JK_a i Jedi Academy-a (volim mlataranje LS) dacu joj sansu ali cini mi se da je konzolaski BS.

a da i SW Republic Commando je bila dobra.
 
Poslednja izmena:
jel' neko naterao igru sa 1.1 patchom da radi sa rumblepadom 2 (ili nekim drugim padom koji nije x360) poshto kao od ovog patcha je podrzhano nekoliko padova ali ne mogu da namestim nikako.
 
isto pitanje ... imam p2600 rumble i apsolutno nemam predstavu kako da ga nateram da radi ... tamo u opcijama imam samo xbox controler i keyb+mouse... kad se selektuje xbox nista ne radi a sa misem i tastaturom moze lepo da se igra al neje to to ... Naravno patch je 1.1 etc ...

EDIT:

Nasao ... Kome treba resenje je ovde LINK

rade cak i vibracije :D takodje radi i na logitech rumble etc ...
 
Poslednja izmena:
Imam problem sa ovom igrom - naime kada dodjem do kraja druge misije (TIE Factory), gde me sacheka onaj general, posle video sekvence mi izlece igra. Sve sam probao, stavio patch 1.1, nekoliko raznih lekova, pushtao uz pomoc yasua i daemona, nishta ne pomaze... Sistem je Win7 x64 RC1...
 
isto pitanje ... imam p2600 rumble i apsolutno nemam predstavu kako da ga nateram da radi ... tamo u opcijama imam samo xbox controler i keyb+mouse... kad se selektuje xbox nista ne radi a sa misem i tastaturom moze lepo da se igra al neje to to ... Naravno patch je 1.1 etc ...

EDIT:

Nasao ... Kome treba resenje je ovde LINK

rade cak i vibracije :D takodje radi i na logitech rumble etc ...
ovo provereno radi ali je to emulacija x360 pada. kad vetj pise da igra podrzava te druge padove mogla bi stvarno da iz podrzava. :d
 
a jeste :D Da baba ima mxxa bila bi deda :D Ne radi pa se traze lekovi :D

@zerbah ... isto win7 x64 presao sve to ... tacnije obrnuo igru bez problema ... stvarno nemam pojma sta je u pitanju ... Btw ja sam morao da bacim i proc i grafulju na def. da bi mi igra normalno radila ... bilo raznih bagova na 3.6ghz i klokovanom grafikom ... da covek ne poveruje ... prodje mi 6 sati lynxa i intel burnin-a i xyz minuta fur bencha +loop vantage-a ... I dodje lepo SW:TFUSE i kaze nemas stabilan klok .... posle toga je sve lepo radilo doduse
 
Instalirao sam u WinXP x86 (poshto imam isti na kompu josh uvek) i tamo radi kako treba... Ko zna shta ga zeza u Win7 x64?!? Svidja mi se igra, nije vrhunska, ali SW tematika je izvlachi definitivno.
 
Dobra je, nije losa kolko sam mislio,(ok je :D) nema sanse da nateram logitech gamepad da radi pa igram preko tastature, win7 64 bilo je par izletanja u win :D ali treba biti uporan :):)

Nervira me samo sto uvek nadjem oko 14 HOLOCRONA i uvek mi fali po jedan za te side questove.
 
Imam RELOADED punu instalaciju i naknadno skinut RELOADED Crack-fix, i opet me izbaci u Win, i to u toku predposlednje misije!!! :mad::wall::wall: (sudeći po ovome), uvek na istom mestu, kad idem onim liftom na vrh i treba da učita sledeći deo- cvrc.

Da li je neko rešio ovaj problem ili jednostavno nema pomoći za XP usere?
(ako neko zna može i pp)

hvala unapred
 
Imam RELOADED punu instalaciju i naknadno skinut RELOADED Crack-fix, i opet me izbaci u Win, i to u toku predposlednje misije!!! :mad::wall::wall: (sudeći po ovome), uvek na istom mestu, kad idem onim liftom na vrh i treba da učita sledeći deo- cvrc.

Da li je neko rešio ovaj problem ili jednostavno nema pomoći za XP usere?
(ako neko zna može i pp)

hvala unapred


Meni se to isto desavalo, do neigrivosti. Nije do XPa, ja sam na Win7. Hocu sad da probam da li ce mozda biti drugacije sa patch-om i crackfix-om za njega.
 
koj je najbolji xbox360 pad emulator ?
 
Meni se to isto desavalo, do neigrivosti. Nije do XPa, ja sam na Win7. Hocu sad da probam da li ce mozda biti drugacije sa patch-om i crackfix-om za njega.

sa patchom...
Sto se tice starijih masina, moguce je igrati na "Low Detaljima" dobije se 10FPS e sad sto se jace masine tice ne vidim razliku...
-----
Btw Presao sam igru odma na najtezem ponudjenom , i sad prelazim po drugi put, kao sith Lord (il kako li se vec zove najtezi nivo igivosti)

Licno mi se igra jako dopada ...htedoh da uzmem za PS3 al ponestade u prodavnici a da cekam da oni to naruce :S neka hvala :))..Inace oduvek mi se svidja ova vrsta igara .. tu mogu da ubrojim i Prototype i InFamous ..nekako mi te igre ..prijaju :)
 
Igra je OK, ali ima mnogo bagova na PC-ju - izlece, zvuk ume da se zabaguje i slichno. Pricha je dobro osmishljena, a nisu loshe ni one dodatne misije sa alternativnim Star Wars univerzumom :)
 
Imam problem, misija u kojoj sa silom treba srusiti svemirski brod je neprelazna za mene. Sta treba uraditi, naravno pritiskao sam dugmice koje mi igra diktira, ali ****.i brod nikako da padne...
Ima li neka fora, ili cit da se predje ovo?
 
Imam problem, misija u kojoj sa silom treba srusiti svemirski brod je neprelazna za mene. Sta treba uraditi, naravno pritiskao sam dugmice koje mi igra diktira, ali ****.i brod nikako da padne...
Ima li neka fora, ili cit da se predje ovo?

ta je po meni najteza misija....ali je brutalno dobro uradjena :)
fazon force lightningom sam rusio fightere,i onda pomerao brod...pa opet iz pocetka,i sve tako dok ga ne oboris. znaci fora je sto brze unistiti ta mala sranja kako bi se vratio obaranju broda
 
Ne vredi, brzo ih unistim sa munjama, ali problem je kad namestim brod, nece zeleno svetlo da se upali da krenem sa povlacenjem broda na dole.
 
Da li se jos nekom zvuk cuje tiho u igri ili je to slucaj samo kod mene? Dosta je glasniji zvuk u video sekvencama nego dok igram!
 
Kako unistiti svemirski brod - evo resenja !

ova igra i nije bas tako spektakularna, ni bleda senka JK II, ali o tome smo vec pricali.
Ali, kao fan SW , morao sam da je probam. i onda me je strasno iznervirao svemirski brod, ostalo je naravno boza.

Ali, i taj star distrojer, aka, svemirski brod je boza , KAD IMAS XBOX KONTROLER .

a ja imam neki najjeftiniji pad , doduse veoma izdrzljiv, proizveden u kini (kao i pravi xbox360 joypad :) )

podesio sam x360ce vibmod 3.1.4.0 , ukljucio fakeAPI , uneo VID i PID mog kung-fu dzojpeda u ini.fajl
i udenuo .dll i .ini fajlove u root folder igre.

Rezultat- nisam dobio fully operational battle station,
nego FULLY OPERATIONAL XBOX kontroler 10 x !

...............

Problem kod broda je sto mis , tj mouse nema dead zonu, dakle ne moze se prikovati uz vrh,
tako da se mis prilikom povlacenja broda nagore mora neprestano pomerati, a bez dead zone , to je sporo.

ovako, koristeci pecurkice , presao sam ga iz p...ke ! bilo je potrebno 4 x privlacenja .

................

Da naglasim Xbox 360 pad emulacija radi perfektno na betmenu AA , i najverovatnije i na drugim igrama.

JEEEEEE !!! :party: IMam x360 dzojped od 500din :party:
 
Poslednja izmena:
Bilo bi lepo kad bi neko uploadovao snimljene pozicije na rapid...
 
Nazad
Vrh Dno