Šta je novo?

Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

Shimec

Slavan
Učlanjen(a)
26.06.2007
Poruke
2,649
Poena
425
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5800X3D & DeepCool LS520SE
Matična ploča
MSI B550 Gaming Plus
RAM
2x16GB DDR4 3600MHz
GPU
Palit GameRock RTX 4080 OC
Storage
Samsung 860EVO 500GB, Samsung 970 Evo Plus 2TB, Kingston KC3000 1TB
Zvuk
Logitech G Pro X Wireless & HyperX Cloud AlphaS
PSU
NZXT C850
Kućište
MS Industrial Titan II Pro
Monitor
ASUS VG32VQ & LG CX 65"
Miš & tastatura
Logitech G502 Lightspeed & Redragon Vishnu
Ostale periferije
PS5
Laptop
Dell Precission 7760
Mobilni telefon
Samsung S20FE
Pametni uređaji
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Xiaomi Mi Air Purifier 3C
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
LucasArts' physics-powered Star Wars action game The Force Unleashed will hit the PC and Mac for the first time with this holiday's "Sith Edition."

http://www.shacknews.com/onearticle.x/59705


Dakle, sta je sa pricama da igra ne moze da se potera na PC-u??
 
I kad ce ovo? Jel neko uopste igrao na konzolalma, vredi li uopste?
 
Igra je obična "idi-napred-drži-taster-za-munje" trešina. Jedno od najvećih razočaranja te godine na konzolnom tržištu.
 
Igra jeste razocarala,ali je vredi odigrati zbog sjajne price.Naravno ako ste fan SW.:)
 
Jedna od retkih TPS igrica koja mi je održala pažnju do kraja. Šteta što neprijatelji umeju da budu bagoviti pa se zamrznu jer bi inače bila zadovoljavajuće teška.

Najteži deo igre je drugi glavni Kazdan Piratus tako da se pripremite na to da ćete taj deo igre ponavljati i ponavljati (ako igrate na najtežem nivou)
 
Kakav crni RPG, ovo je treš-smeš igrica.

Šta vi bre očekujete, po 4 Star Wars RPG-a godišnje? :d
 
Ništa, jer je igra onomad izašla i za Wii.

Wii/PS2/PSP su dobili drugaciju verziju od PS-a 3 i Xboxa 360.

Dakle, sta je sa pricama da igra ne moze da se potera na PC-u??

Niko nikad nije rekao da nijedan PC na planeti ne mogu da pokrenu igru. Medjutim, ako igra ne bi radila na nekim Celeronima, starijim Athlonima i nizu drugih procesora - nema opravdanja za port. Niko nece da se cima i portuje igru koja bi radila samo na najnovijim procesorima, jer za to nema finansijskog opravdanja iz prostog razloga sto bi za igru postajalo vrlo ograniceno trziste.
 
Igrao sam demo, strasno monotono. Mozda samo sto ima dobru pricu. Inace mi se nikako ne svidja.
 
Ja ne znam sta je vama, ko god je presao igru kaze da je dobra, nije extra ali je dobra! Jos ce na PC-u imati dodatnih stvari koje nije bilo na PS3 kada sam ja igrao sto je jos jedan plus.
Bojane, iskustvo mi kaze da retko demo moze da mi prikaze igru ;)
 
kad bude 10 funti kupicu je, jer volim SW.
 
Igra je obična "idi-napred-drži-taster-za-munje" trešina. Jedno od najvećih razočaranja te godine na konzolnom tržištu.

Tačno....

krastavac poslednja dobra SW igra je bila SW Republic Commando...
 
Gore smece nisam igrao. Ja cak i volim smash igre, uzivao sam recimo u Conan-u, ali ovo je dno dna. Bleda kopija poslednjeg Devil May Cry koji je takodje tezak trash (a jedno 10x je bolji od ovog). Grafika ocaj, sve zivo je ocaj, a pricu nisam mogao da ispratim jer nisam mogao da igram igru. Moze da bude Star Wars 10x, ne vredi...
 
Hehehe... lepo je videti da mi je komp ojacao u protekloj godini :p Mozda je postao jak kao Wii? :D
 
Poslednja izmena:
Jedva chekam da probam :)
 
Gore smece nisam igrao. Ja cak i volim smash igre, uzivao sam recimo u Conan-u, ali ovo je dno dna. Bleda kopija poslednjeg Devil May Cry koji je takodje tezak trash (a jedno 10x je bolji od ovog). Grafika ocaj, sve zivo je ocaj, a pricu nisam mogao da ispratim jer nisam mogao da igram igru. Moze da bude Star Wars 10x, ne vredi...

Au brate koji hate bacas ! Nemoguce da toliko ne valja igra !
 
Preteruje, nije toliko losa igra, ali nas jeste sve razocarala.
 
These aren't the droids you're looking for...
 
PSP verzija je bila odlicna, jedva cekam da izadje za PC. Veliki sam SW fan, ocu najzad da odigram "full" experience :)

Trailer
SD - http://www.gametrailers.com/video/sdcc-09-star-wars/53017
HD - http://www.gametrailers.com/video/sdcc-09-star-wars/53016

PC Screens:
I6SJC.jpg

xZcEr.jpg

nSEgM.jpg
 
Poslednja izmena:
[YOUTUBE]<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/EAPxTYQlMEA&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/EAPxTYQlMEA&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>[/YOUTUBE]
 
^ Pa ovo je vec DieH@rd okacio...
 
Ahhh. i FAIL ... nisam obratio paznju uopste:lupko:
 
Po meni, jedine dobre SW igre su KotOR 1 i 2. Ovo mi deluje kao još jedna od onih igara pogubnih za miševe i tastature, ali možda može da bude opuštajuće, ako je priča, kao što kažu, dobra.
Ako ništa, bar će biti zanimljivo satirati onog kenjkavog Luka Skajvokera (kako me nervirao onaj blentavi Mark Hamil u toj ulozi) i Obi-Van Kenobija, još da postoji mogućnost da se na lightsaber natakne i ona žabetina Yoda, bilo bi super.

"May the scwartz be with you" (Mel Brooks)
Darth Revan :-devil-:
 
Nazad
Vrh Dno