Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Pa sta ti mislis, jel mozes u posti da im uplatis? Ako vec ne znas, imas na njihovom sajtu ispisane nacine placanja.
 
oces mi objasnit ili ne na koji nacin bez kartica iz banaka da uplatim ???
 
gde piše free international delivery?! piše international delivery from 1€.. a pri tome ne znam samo zaista za šta je to konkretno kada je u svim slučajevima, pa i nemačke i austrije najjeftinije što ideh do sada bilo 7€ za dostavu.. :(
 
Koliko sam ja shvatio za svakih potrošenih 50£ dobija se vaučer za narednu kupovinu od 10£. Tako da je ovo za one iz Srbije koji žele da izbegnu plaćanje carine, poreza i špedicije neupotrebljivo, jer korpa prelazi limit od 50€.
 
Dal ima nekakav vaucer za popust na evro-dva, samo da bi moglo da prodje placanje, jer sada mi rekose da mora da se ima 4-6 % na kartici vise od onoga sto se placa da bi moglo da se izvrsi placanje...
 
Evo i pravila za popust od 20%:
• £10.00 (GBP) voucher for every £50.00 (GBP)
• Spend includes postage and packaging for online orders
• Voucher valid from 02/12/14 until 24/12/15
• Voucher can be redeemed online
• Voucher can be redeemed in UK Stores only.
• Voucher for online orders will be sent by email either on but not before Tuesday 2nd of December 2014 or after the order has been despatched.
• The total spend does not include cancelled / exchanges or pre-order items
• In the event of refunded goods, we reserves the right to cancel voucher or charge for used vouchers
• Offer not available in concession stores
======================================
Po ovome možemo i mi iz Srbije da dobijemo vaučer iako nam je račun ispod 50€, jer se u potrošene pare računa i poštarina (stav 2).
Na primer ako se u korpu stavi roba za 49€ i poštarina je 14,4€, to je ukupno 63,4€ ili 52,83£ (SD konvertuje u odnosu 1£= 1,2€).
Ne umanjuje se odmah tekući račun ali i ovo je nešto što nije za bacanje. Ako oko Božića i Nove Godine budu davali i popust od 50% na poštarinu ili nešto slično sa ovim vaučerom i tim popustom bi sledeća kupovina bila izuzetno povoljna.
 
Zato sto postoje stvari koji su zabranjene da se salju avio transportom. To nije ova, ali normalno je da covek pita.
 
Uglavno ne šalju dezodoranse i slične stvari koje su pod pritiskom. Ne valja samo što te ne obaveste o tome kad staviš u korpu već tek posle kad naručiš i onda ne možeš da staviš nešto umesto toga. Uglavnom treba biti pažljiv.
 
Pozdrav svima,posto nemam vremena da citam 200 strana evo pitanje,narucio sam jedan paket 26.11.2014 i ide na ime drugara posto on ima deviznu karticu,uglavnom meni i sad posle 6 dana stoji Awaiting Courier Pickup,nisam im poslao e mail da vidim sta se desava,mozda vi znate,i da nisam ni znao da je i drugar sad pre 2 dana 30.11.2014 narucio paket i sebi a njemu pise Ready To Ship.Zanima me posto su tu 2 paketa u pitanju a nijedan nije krenuo sa isporukom da li ce nam racunati to kao 100 eura paket i obracunati PDV,carinu itd posto oba paketa idu na njegovu adresu?
 
Upravo i ja imam isti problem, istog dana sam i ja narucio, evo sta stoji, Awaiting Courier Pickup-Order date/time-26th Nov 2014 15:26, dobio sam DHL tracking broj ali se status ne meneja, nije ni krenula, slao sam im mail odgovorise mi da je posiljku preuzela kurirska sluzba, slao sam mail DHL-u odgovorise mi da nisu primili posiljku...pa sad ne znam sta da ti kazem, sigurno leze u nekom magacinu i cekaju prvi avion... malo ga tupe ali bice sve ok.
 
Neće vam računati kao jedan paket. Kad DHL preuzme pošiljku za tri dana stigne na kućnu adresu, budite strpljivi. Kada piše Awaiting Courier Pickup znači da DHL još uvek nije preuzeo paket.
 
Mislim da ne bi smjeli da ih spajaju kao jedan
 
hm, napravio sam neki paket za 49e, sa postarinom 63e i za probu stigao do 5-og koraka, unos podataka sa kartice.

a probao sam da vidim hoce li negde iskociti taj 20% vaucer. nije. jel se pojavljuje nakon zavrsene kompletne narudzbe ? ili ga nema za nas ?

procitao sam sta je eldorado napisao o pravilima popusta.
 
Nazad
Vrh Dno