Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Ja sam gomilu puta narucivao sa SD i uglavnom sam bio zadovoljan i vremenom isporuke i kvalitetom proizvoda.
Bilo je par neprijatnih iskustava poput slanja paketa iako je pola proizvoda vec bilo razgrabljeno, pa me paket izasao prakticno kao i postarina sto se bas i ne isplati.
Pre koju nedelju mi je stiglo dosta majica i bermuda, sve je bilo stvarno odlicno i velicine su meni bar odgovarale. 183cm, 92kg, vecinu stvari uzmem L.
 
Pre koju nedelju mi je stiglo dosta majica i bermuda, sve je bilo stvarno odlicno i velicine su meni bar odgovarale. 183cm, 92kg, vecinu stvari uzmem L.

kazi mi koje si bermude uzeo? ja sam opisao svoj problem u par postova pre tebe, i za*/bo sam se za velicinu,odnosno oni su mene. Na sajtu pise jedno a u zbilji je totalno drugo. Znaci sa svojih 176cm, nekim strukom od 95cm i nekom tezinom od oko 80kg (koje kilo gore dole), meni Piere Carden XL je PREOGROMNO! ako si zainteresovan ili imas nekog ko bi mogao da udje u ove bermude sto sam ja uzeo, javi mi se da se dogovorimo.
 
Pa i meni XL deluje preveliko prema mojim dosadasnjim iskustvima... mislim da bi ti L odgovaralo, ali eto takve stvari jeste malo nezahvalno kupovati online.

Sa druge strane narucio sam i dosta patika u zadnje 2-3 godine i neke jakne cak, i sve mi je odgovaralo, srecom.
 
Da li je neko poručivao sa mandmdirect.com i da li funkcioniše sve kao sa SD? Hvala
 
Jel moze neko cisto da mi objasni kako se ovim prodavcima, ili sta god da su vec, na KP isplati da se ugrade samo ~20% (nasao sam neke i za nize) u robu. Znaci, nadjes sta zelis, to izadje recimo 100+ EUR i on lik se tu ugradi 20% i ti imas jos samo da platis kurirsku sluzbu kada to kod njega stigne. Interesuje me na koju foru to radi jer kada god sam pre porucivao uvek sam morao da platim postarinu i eventualno PDV.
 
Jel moze neko cisto da mi objasni kako se ovim prodavcima, ili sta god da su vec, na KP isplati da se ugrade samo ~20% (nasao sam neke i za nize) u robu. Znaci, nadjes sta zelis, to izadje recimo 100+ EUR i on lik se tu ugradi 20% i ti imas jos samo da platis kurirsku sluzbu kada to kod njega stigne. Interesuje me na koju foru to radi jer kada god sam pre porucivao uvek sam morao da platim postarinu i eventualno PDV.
Pre im je roba stizala u Mađ. i nisu morali da plate ništa osim postarine SDu. Ne znam sada kako ide...
Jel moze neko cisto da mi objasni kako se ovim prodavcima, ili sta god da su vec, na KP isplati da se ugrade samo ~20% (nasao sam neke i za nize) u robu. Znaci, nadjes sta zelis, to izadje recimo 100+ EUR i on lik se tu ugradi 20% i ti imas jos samo da platis kurirsku sluzbu kada to kod njega stigne. Interesuje me na koju foru to radi jer kada god sam pre porucivao uvek sam morao da platim postarinu i eventualno PDV.
Pre im je roba stizala u Mađ. i nisu morali da plate ništa osim postarine SDu. Ne znam sada kako ide...
kolika je poštarina za srbiju sada?
Ja platio 19€ pre par meseci.
 
Da li je neko nraučivao u Srbiju u skorije vreme, da li se nešto promenilo? Hteo bih da poručim neke kopačke ali me brine da mi se ne naplati carina sada kada UK više nije u uniji.
 
Kakve veze ima to što VB nije više EU, naš zakon jasno definiše da možeš naručiti online do 50€ za sopstvene potrebe bez plaćanja carine.
 
Kakve veze ima to što VB nije više EU, naš zakon jasno definiše da možeš naručiti online do 50€ za sopstvene potrebe bez plaćanja carine.
Čitao sam u HR se dešavalo da DHL naplati špediciju, iako je kod njih zakonom dozvoljeno do 150€ bez plaćanja carine. Pa sam zbog toga mislio da možda i kod nas ima neki problem. Kod njih je problem nastajao zbog PDV-a jer nije definisano da li je plaćen PDV u sklopu cene, pa je zbog toga DHL naplaćivao špediciju i PDV.
 
Imali možda neko iz BiH na forumu. Naručio bi nešto sa SportDirect-a vrijednost oko 260 KM sa šipingom. Pa da li je neko poručivao iz BiH poslednjih dana i kakva su sada iskustva sa SD i BiH.
Zadnji put sam naručivao prije korone, a sada neznam kako to ide dal je isto kao tada...Hvala.
 
Jel zna neko da li se cena poštarine računa u cenu carine? Što se tiče sports directa?
 
I ima li neko iskustva sa facebook stranicom Sportsdirect porucivanje Srbija?
 
Imam ja
Porucivao 3 puta..uplata unapred i sve je stiglo kako treba
Cekanje oko 2 nedelje.
 
Jel beše tako prevario neko pre par godina baš za Sports Direct više desetina ljudi za velike pare...
 
Ja sam poručivao preko nekih sa KP i kod njih je bilo plaćanje pouzećem, tako da nema neke opasnosti. Ako ne isporuči nisi na gubitku.
 
Da li je neko naručivao skoro sa SportsDirecta? Ide li još uvek preko DHL-a i bez dodatnih dažbina do 50€ bez poštarine? Hvala.
 
Gledam patike na SD, sa svim troškovima (FB grupa SD Srbija) - ispadne kao i kod nas.
A da naručujem nešto što ne mogu da probam... ne.
 
Da li je neko naručivao skoro sa SportsDirecta? Ide li još uvek preko DHL-a i bez dodatnih dažbina do 50€ bez poštarine? Hvala.
Meni je stiglo u ponedeljak. Dva šorca i papuče ukupno bez poštarine 45€ sa poštarinom 64€. Ništa dodatno nisam platio.
 
Da li je neko narucivao u zadnje vreme u Crnu goru? Da li je limit 50eur(bez pdv)? iskustva?
 
Ja sam pre desetak dana bio do Budimpešte pa sam svratio do njihove radnje u onom Arena tržnom centru. Radnja je kao tezga sa buvljaka. Jeste velika i puna ali su stvari nabacane bez ikakvog reda.
 
Pozdrav...da li je neko skoro naručivao preko Hause of Fraser...to je sajt house of Fraser grupe gde spada i sportsdirect i unazad 10 godine naručujem i preko njih i preko sportdirecta i nikad do 50 evra nisam imao dodatne troškove do danas kad sam morao da platim i pdv na robu od 49.20 evra...pa me interesuje da li je još nekome pdv stigao na naplatu...
 
Nazad
Vrh Dno