Šta je novo?

Sony televizori

Xr - 120hz je.
 
Može evo upravo ubacio neki usb od 8gb koji mi je blejao na stolu. Ali ga formatira baš sporo... videćemo kako to sve funkcioniše. I genije kliknem da mi prebaci app na usb pa sad čekamo kao *****. Možda TV bude stabilnije radio kad mu je memorijski prostor rasterećen.

Ne znam zašto ali mi napisao prebačeno na Verbatim USB a ovo neki Kingston.

Sad gledam prebaci app ali mem prostor koji korste app ostaje na internoj memoriji. Verovatno kad se obriše keš i podaci može da se prebaci i to na usb pošto ovako ima bug ispisuje da nema prostora a usb ima preko 7GB slobodno.
Posle par dana testiranja ne bih preporučio ovo. Napomena da nisu korišćeni neki suber brzi USB nego regularni koje koristim svakodnevno. Jedan od 8GB i drugi od 64GB.

1. Aplikacije koje se nalaze na usb sporije ucitava.

2. Cesce zakucava sistem. Desavalo mi se na 64GB nece da upali TV. 3 čupanja kabla i malo je nedostajalo da uradim factory reset.

Napominjem mozda to radi dobro sa nekim skupljim USB ali ive sto svakodnevno korstimo za prebacivanje nemojte gubiti vreme. Radi losije nego interna memorija.
 
Pozz 😊
Ne znam sada da li je bolja Sony KD65X ili XR65X serija?
XR serija ima procesor novije generacije koji je daleko bolji od KD procesora, i to je ogromna i najbitnija razlika izmedju ova dva TV-a. Ostale razlike su manje bitne mada ne i beznacajne.
 


Exclusive preview: Sony's next-gen 2024 miniLED LCD TVs, upgraded OLED TVs

sony2024pr_2_large.jpg

sony2024reveal_14_large.jpg

 
Taman sredili nomenklaturu u zadnjih par godina i evo opet zavrzlama (čitaj: da se lakše proguraju prošlogodišnji/stariji modeli needukovanim kupcima).
 
Bravia 9 will come in sizes of 65, 75 and 85 inches, yet surprisingly Sony has opted not to launch the 65-inch variant in Europe. This decision seems counterintuitive, given that Americans in general typically buy larger TVs than Europeans. Sony justified this decision by noting that Europeans still have the 65-inch A95L (QD-OLED) and 65-inch option as part of the new Bravia 7 range.

Ovi u Soniju su na nekim baš teškim drogama, prošlu seriju nisu dali Amerima 85", sad ne daju u EU 65"... mada kad se vide cene za Seriju 9 (XR90), ne moraju ni ove veće da nam nude... :LOL:
 
Verovatno imaju zalihe tih dijagonala od prethodne godine pa da ne overstockuju
 
Nazad
Vrh Dno